Dünyanın pek çok yerinde kilitlenmeler hala devam ederken, ünlülerin görülmesi gittikçe daha seyrekleşiyor. Elbette, paparazzilerin meşgul olmaması ünlülerin hiçbir şey yapmadığı anlamına gelmez. Dedikoducu Polis Hollywood söylentilerini araştırmaya devam etti, işte bu haftadan sonra kaçırmış olabileceğiniz şeyler.

Meghan Markle ön planda takım elbiseli bir adama gülümsüyor

(FiledIMAGE / Shutterstock.com)Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

The Küre Prens Harry’nin kraliyet ailesiyle gizli uzlaşmasının, Markle ihanetten sonra 'iki yıllık evliliğinin bittiğine yemin etmesiyle' ikisinin bölünmesine neden olduğunu bildirdi. Daha da kötüsü, çiftin 'Meghan’ın başka bir bebek beklediğini yeni öğrendiği' gerçeğidir. İşte Sussex Düşesi hakkında şu anda bildiklerimiz.

Gri elbiseli Portia de Rossi kırmızı paltolu eşi Ellen DeGeneres

(Jaguar PS / Shutterstock.com)

ist James Brolin immer noch mit Barbra Streisand verheiratet

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

The National Enquirer De Rossi'nin karısı Ellen DeGeneres ve DeGeneres'in eski Anne Heche arasındaki bağlantıya öfkelendiğini bildirdi. Heche’nin sunucu ile yeniden bir araya gelmeye istekli olduğunu 'şok edici kamuoyu açıklaması' de Rossi'yi öfkelendirdi. 'Ellen'ın yakın zamanda savunmasız durumu göz önüne alındığında, Anne bir yeniden birleşme hayal edebilir ve bir şansı olduğunu düşünebilir, ancak Portia vücudunda nefes aldığı sürece bu asla olmayacak!' içeriden biri açıklıyor. Söylentiye baktığımızda bulduğumuz şey bu.

Michael Strahan mavi takım elbise içinde gülümsüyor

(lev radin / Shutterstock.com)

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

GMA Gözlemciler, Strahan'ın bu haftanın çoğunda göze çarpacak şekilde yok olduğunu fark etmiş olabilirler ve şov, önceki savunma sonu olmadan mücadele etmemiş olsa da, orada olması açıkça daha iyi. Devler efsanesinin olduğu yer burasıdır.

Kahverengi elbiseli Jennifer Lopez ile gülümseyen takım elbiseli Ben Affleck

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 'Tekrar Beraber' mi?

Herkes, Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in romantizminin açık ara en iyi bölüm olduğunu bilir. Zambaklar ve Affleck yeni bekar ve Lopez nişanlısı Alex Rodriguez’in devam eden yasal sorunlarının haberleriyle boğuşurken, kaynak eski sevgililer arasında yeniden birleşme olabileceğini söylüyor. 'J. Lo ve Ben hala temas halindeler ve bu Alex kaosu sırasında ona yaslanırsa şaşırmam. İçeriden biri, 'Her zaman iyi tavsiyeler verdi ve sadık bir şekilde onun köşesinde' dedi. İşte eski çiftin olası yeniden buluşması hakkında bildiklerimiz.

Liam Hemsworth beyaz bir arka planda smokin içinde gülümsüyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Rapor: Liam Hemsworth, Yeni Kız Arkadaşı Gabriella Brooks İle Bebek Sahibi Oldu

Anonim bir izleyici, Hemsworth ve kız arkadaşı Gabriella Brooks'un halka açık bir gezide normalden çok daha mutlu göründüğünü ve bir bebeğin çift için yolda olabileceğine dair birkaç işaret olduğunu söylüyor. Bu, aktör ve model kız arkadaşıyla ilgili son olay.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust wie
Mavi ve siyah elbiseyle gülümseyen Prenses Beatrice

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Prenses Beatrice 'Kırılma Noktasında' Evlilik mi?

Geciken düğünden altı ay sonra bir çıkış, prenses ile kocası Edoardo Mapelli Mozzi arasında gerginlik varmış gibi göründüğünü söylüyor. Bir kaynak, babası Prens Andrew'u çevreleyen skandalın ve kilitlenmelerin 'onları gerçekten etkilediğini' ve ilişkinin 'parçalanmasına' neden olabileceğini söylüyor. İşte kraliyet evliliğine baktığımızda bulduğumuz şey.