Michael Strahan 1999'da son karısı Jean Muggli ile evlendi ve 2006'da boşandı. O zamandan beri, Strahan'ın flört hayatı, özellikle eski eşinden bu yana birçok spekülasyona yol açtı. Kelly ve Michael ile Yaşa yardımcı ev sahibi, kişisel hayatı hakkındaki bilgileri oldukça gizli tutma eğilimindedir. Strahan'ın geçmişte kiminle çıktığı ve şu anda kiminle görüştüğü hakkında bilinmesi gereken her şey burada.

Wer sind die Hanson Brüder

Michael Strahan İki Kez Evlendi ve Boşandı

Wanda Hutchins

Nerede olduğunu anlamak için Michael Strahan şimdi flört hayatında, önceki ilişkilerine bir göz atalım. Strahan’ın ilk karısı lise sevgilisi Wanda Hutchins'di. İkili, ABD ordusunda görev yapan babalarının görev yaptığı Almanya'nın Mannheim kentinde bir araya geldi. Strahan, 9 yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya'ya taşınırken, Hutchins orada yarı Alman yarı Fransız bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Wandaful Home Designs (@wandafulhomedesigns) tarafından paylaşılan bir gönderi

Strahan, ilişkisinin ayrıntılarını paylaştı onun kitabı , Mutlu Uyan: Hayal Büyük, Hayatınızı Dönüştürmek İçin Büyük Bir Kılavuz Kazanın , nerede eski NFL oyuncusu Hutchins kadar güzel bir kadının onunla çıkmak istemesine şaşırdığını da hatırladı. İkili, Strahan son yılında ABD'ye döndüğünde bir süre uzak mesafelere gitti, ancak kısa süre sonra lise son sınıfını bitirmek için Almanya'ya döndü. Strahan, Texas Southern Üniversitesi'ne gitmek için ABD'ye döndüğü için yeniden birleşme kısa ömürlü olacaktı.

Üniversitenin son yılında Strahan bir kez daha Almanya'yı ziyaret etti ve Hutchins onu büyük bir haberle şaşırttı: o bir baba olacaktı. Strahan'ın en büyük çocuğu olan kızı Tanita 1992'de Almanya'da doğdu, ancak Strahan o sırada Houston'daydı ve doğumu kaçırdı. Hutchins ve Strahan kısa süre sonra evlendi ve küçük ailelerini Houston'a taşıdı. Bir yıl sonra, 1993'te çift, Michael Jr. adında bir oğlu olan ikinci çocuklarını karşıladı.

Güzel Zamanlar Sona Erdi

Ancak evlilik uzun sürmedi ve ikisi 1996'da boşandı. Strahan ABD'de kaldı, Hutchins ise çiftin çocuklarıyla birlikte Almanya'ya döndü. Ancak aralarında düşmanlık yok gibiydi. Genç aşkları basitçe yoluna devam etti ve ikisi kendi hayatlarına devam etmek istedi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Wandaful Home Designs (@wandafulhomedesigns) tarafından paylaşılan bir gönderi

Aralarındaki mesafeye rağmen Michael Strahan, çocuklarının hayatında anneleri kadar aktif olmaya kararlıydı. O söyledi İnsanlar , 'Sanırım çoğu zaman ayrıldığınızda, insanlar annenin çocuklar için sorumluluk alması gerektiğini varsayıyor. Ancak ilk günden itibaren aktif olmak, hayatlarının bir parçası olmak benim için çok önemliydi. ' Strahan'ın aile hayatı, ikinci eşi Jean Muggli'nin tanıtılmasıyla daha karmaşık hale gelecekti.

Muggli kot

Strahan ilk tanıştı Muggli, ilk karısıyla ayrıldıktan üç yıl sonra Manhattan'daki bir salonda. 1999'da, ikisi karşılıklı yemin ettiler ve yaklaşık beş yıl sonra, 2004'te kardeş ikiz kızları Sophia ve Isabella'yı karşıladılar. Ancak iki yıl sonra, ikisi kötü bir boşanma sürecine girdi. Strahan boşanma davası açmadan sadece günler önce, Muggli ona karşı aile içi şiddet şikayetinde bulundu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sophia Strahan (@sophialstrahan) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bir açıklamada NY Post Strahan iddiaları şiddetle yalanlayarak, 'Bazı evliliklerin her iki taraf için de her zaman yürümemesi talihsiz bir durum, ama bu yaşadığımız zamanların acı bir gerçeği. Sevdiklerime asla fiziksel veya psikolojik olarak zarar vermem. özellikle karım. Bu kesinlikle ben değilim. Jean’ın mahremiyetine saygı göstermeye devam edeceğim ve son derece özel bir konunun kamuya açık gösterisine katkıda bulunmayacağım. Muggli'nin ifadesini geri alması ve mahkemeye söz konusu olay sırasında Strahan'ın kendisine dokunmadığını söylemesi üzerine bir yargıç daha sonra şikayeti reddetti.

Michael Strahan'ın Boşanması Kötüleşiyor

Her iki taraftan da oldukça kötü suçlamalar içeren boşanma davası sırasında, Wanda Hutchins eski kocasının savunmasına geldi. Strahan'ın iddialarını düzgün bir şekilde destekleyen kendi iddiaları vardı. Her ikisi de Muggli'nin Strahan'ın iki çocuğunu ilk evliliğinden görmesini engellemeye çalıştığı konusunda ısrar etti. Hutchins, 'Yıllarca, çocuklarımızla yüzleşmesine gerek olmadığını düşünmekten hoşlandı,' dedi. NY Post .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michaelstrahan (@michaelstrahan) tarafından paylaşılan bir gönderi

Görünüşe göre eski eşler arasındaki ilişki bugüne kadar en azından biraz sert olmaya devam ediyor. Bu yılın Mart ayında Strahan, yasal belgelere göre anneleri Muggli'nin onları taciz ettiğini iddia ederek en küçük kızlarının birincil velayetini talep etti. tarafından edinilmiş TMZ . Strahan'ın kanıtladığını iddia ettiği fiziksel ve duygusal tacize ek olarak, eski NFL oyuncusu eski karısını kızları mahkeme kararıyla terapi seanslarına götürmeyi ihmal etmekle ve onları voleybol maçlarına ve binicilik etkinliklerine katılmaktan alıkoymakla suçladı. Açıkçası, bunlar ciddi iddialar ve hala mahkemede karara bağlanıyor.

Nicole Murphy

Jean Muggli ile evliliğini bitirdiğinden beri, Michael Strahan komedyen Eddie Murphy'nin eski eşi ve model Nicole Mitchell Murphy ile bir kez daha nişanlandı. Strahan ve Nicole 2007'de bir araya geldiler ve 2009'da nişanlandılar. İkisi de oldukça meşhurdu ve sonunda 2014'te tamamen 'kapalı' olmaya karar verdiler. Bir kaynak söyledi E! Haberler o sırada ayrılık hakkında kötü hisler yoktu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michaelstrahan (@michaelstrahan) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kimse yanlış bir şey yapmadı. İkisi de durumlarının farkındaydı ve bu karmaşık bir ilişkiydi. Aralarında büyük sürpriz yok. ' Kaynak, Los Angeles'ta Nicole ile uzun mesafeler kat edilmesi gerektiğini açıklamaya devam etti. New York'ta Strahan , bölünmeyi de hızlandırdı. Her şeye rağmen, her iki taraf da medeni kalmaya kararlıydı. Kaynak, 'İkisi de yoluna devam ediyor ve birbirlerine saygılı olmaya çalışıyorlar' diye ısrar etti.

Michael Strahan’ın Şu Anki Kız Arkadaşı Is Kayla Quick

O zamandan beri Strahan bir kez daha çıkmaya başladı. En son Kayla Quick adında bir kadınla bağlantılıydı, ancak ilişkilerini genel olarak toplum içinde tartışmıyorlardı. İkisi yaklaşık 2016'dan beri flört ediyor. İkisinin birlikte fotoğraflarının çekilmesinden bu yana epey bir zaman geçti, ancak Quick ve Strahan'ın ayrı yollarına gideceğine dair bir açıklama da yapılmadı.

Belki de Strahan'ın yeni aşkı hakkında konuşmakta isteksiz olmasının nedeni, bir dizi çok bilinen ilişkilere sahip olma konusundaki geçmiş deneyimidir. Onun isteksizliği aşağıdaki gibi sitelere de atfedilebilir PageSix ve diğer tabloid medya devleri şu anki kız arkadaşına 'suçlu' veya 'hapishane kuşu' diye atıfta bulunuyor çünkü Quick, reşit olmayan iki kez tutuklandı , bir kez 14 yaşındayken düzensiz davranıştan ve 18 yaşındayken bir kez daha büyük hırsızlıktan suçlandı. İkinci suçlama, Quick'in büyükannesinden mücevher çaldığı ve kayıtları mevcut olmayan çocuk mahkemesine teslim edildiği iddiasıydı. .

Quick, o zamandan beri herhangi bir yasal sorunla karşılaşmadığından, bu satış noktalarının, alakalı olmasa bile sürekli olarak bu suçlamaları artırması son derece haksız görünüyor. Suçlar on yıldan fazla bir süre önce işlendiğinden, özellikle acımasız görünüyor. Bu tür yayınlar adalet veya nezaket umurunda değil, ancak sadece gösteri ve skandalı önemsiyorlar. Strahan muhtemelen haklı şu anki ilişkisini sıkı bir şekilde korumak için. Magazin gazeteleri, içeriklerinden dolayı acımasız olarak biliniyor. popüler gündüz talk show sunucusu bu kapsamın doğru olup olmadığına bakılmaksızın.