Michael Strahan ve Robin Roberts 'Good Morning America' ​​nın perde arkasında tamamen yanlış bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen kan davası DEĞİLDİR. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize bunun 'tamamen yanlış' olduğu söylendi.

National Enquirer 'GMA' ortak sunucuları ile sabah programının yapımcılarından biri arasında 'sette destansı bir karşılaşma' olduğunu iddia ettiği fotoğrafları yayınladı. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Değişim, sandalyelerine geri dönmeden önce yaklaşık dört dakika boyunca parmakla işaret ederek devam etti.' Çıkış iddiasına göre sorun, Roberts'ın Strahan'ın geçen yıl gösteriye katıldığından beri spot ışığını çaldığını düşünmesidir.Sözde sette patlamaya gelince, tabloid'in şüpheli içeriden biri, Roberts ABC yöneticisine şikayet ederken eski NFL yıldızının 'setin başka bir alanına eşlik edilmesi' gerektiğini iddia etmeye devam ediyor. Dedikoducu Polis ancak durumu açıklığa kavuşturabilir. Yayının fotoğraflarında Strahan ve Roberts ile konuşan adam, dizinin yapımcısı DEĞİL. Dergideki kişi fotoğrafı, kendi segmentini takip eden yardımcı sunucularla sohbet eden ESPN muhabiri Tom Rinaldi.

Aslında, kusursuz bir kaynak söyler Dedikoducu Polis bu Enquirer Fotoğraflardaki adamın Rinaldi olduğu söylendi ve 'yine de hikayeyi uydurmayı seçtiler.' Kaya gibi sağlam içeriden ekliyor: “Setteki tek anlaşmazlık, Super Bowl'u kimin kazanacağıydı. 'GMA' daki herkes, Michael'ın şovda tam zamanlı olarak yer almasından çok memnun. Ekibe harika bir katkı sağlıyor. '

Dedikoducu Polis 'Bu fotoğraflar, çeşitli haber kaynaklarına çevrilen ve hikayenin sahte olması ve bu türden hiçbir şey göstermediği için herkesin yayınlamayı reddettiği fotoğraflar.' Güvenilir kaynağımız ekliyor: 'Bu, stüdyoda bile olmadığı için ne söylendiğini bilmenin hiçbir yolu olmayan biri tarafından satılan sahte haberler.' Aslında, tam tersine, Roberts Salı günü bir fotoğrafını retweetledi ve Strahan şovun bir bölümünde histerik bir şekilde güldü ve “@michaelstrahan beni güldürüyor… her gün sabahımı aydınlatıyor! #İyi zamanlar.'

Ve son olarak, Strahan’ın eski yardımcı sunucusu Kelly Ripa yayının uydurma hikayesinin sonuna doğru sürükleniyor. Gazeteci, artık 'talk show dünyasında kargaşa yarattığı' için 'Michael'dan intikamını aldığını' iddia ediyor. Elbette, 'GMA' bağlantısı bu türden hiçbir şey yapmadı ve makalenin bu kısmı da tamamen yanlış. Dedikoducu Polis ayrıca önceden düzeltti Enquirer haksız yere iddia etmek için Strahan, Ripa'ya “Live” a dönmesi için yalvarıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.