Michael Strahan ve Kelly Ripa birlikte inanılmaz bir ikiliydik , ancak yollarını ayırmaları pek çok hayranın ağzında kötü bir tat bıraktı. O zamandan beri, ikisinin ilişkisi hakkında birçok söylenti var. Bir kaynak, bu yaz ikilinin birbirine olan sözde nefretinin yeniden alevlendiğini bildirdi. İşte olanlar.Ripa ve Strahan Reignited Arasındaki 'Patlayıcı Kan davası' mı?

Bu yazdan bir hikayede, Temasta 'Kelly & Michael’s Feud Explodes Again!' başlıklı bir hikaye yayınladı. Dergi, Strahan'ın yaşadığı hayal kırıklığı hakkında 'her şeyi' anlattığını bildirdi. Canlı , ABC için çalışırken bir 'yardımcı' gibi hissetmesi ve tehditkar görünmeden konuşamaması hakkındaki yorumlarına işaret ediyor. Görünüşe göre, Ripa, Strahan'ın açıklamalarına öfkelendiği için ikisi arasındaki kavgayı yeniden alevlendiren şey buydu. İsimsiz bir içeriden, 'Herkes çıkışının dağınık olduğunu biliyor ve şimdi yangına daha fazla yakıt ekledi,' diye açıkladı. 'Kelly, bugünün kültürü iptal etme atmosferi nedeniyle belden aşağı düştüğünü düşünüyor.'Bütün dramayı arkalarına koyacaklarını düşündü ama kan davaları yeniden patlıyor.

Kaynak, eski iş arkadaşları için karmaşık bir duygu karmaşası olduğunu ekledi. 'Michael'ın bir sorunu olsaydı, kesinlikle bunu asla dile getirmedi ve Kelly, onu böyle halka açık bir forumda gündeme getirmesine kızıyor,' diye tartıştılar. 'Yorumlarına halka açık bir şekilde hitap etmek istemiyor. Bu onun açısından kazanılamayan bir durum. Michael'a saldırmasının hiçbir yolu yok. ' Çıkış, Ripa ile Strahan'ın yerine geçmesi arasında en azından fazladan bir drama olmadığını bildirdi. İsimsiz bilgi sahibi, 'Kelly, Ryan Seacrest'in yardımcı sunucusu olarak ne kadar mutlu olduğuna odaklanıyor,' diye bitirdi. Ama yine de kesinlikle sert duygular var ve bunlar yeniden canlandırıldı. Bu kan davası bitmedi. 'hat sich kylie jenner verlobt?

Michael Strahan Kelly Ripa'dan Nefret Etmiyor

Bu tam olarak alışılmadık bir söylenti değil. Strahan ve Ripa’nın garip durumu müstehcen miktarda spekülasyon ve dedikodu üretti gösteri ve ilişkileri hakkında. Bazen bir diva ile başa çıkmak için mücadele eden kişi Strahan olurken, diğer hikayeler Ripa'nın göz ardı edildiğini ve saygısızlık edildiğini savunuyor. Strahan’ın Canlı Belli ki o zamanlar tekneyi salladı, yeniden alevlenen bir kan davasının bu iddialarını destekleyen hiçbir şey yok - aslında, 'kan davası' yıllardır çözüldü.

Kelly Ripa, Strahan'ın yorumlarına açık bir şekilde hitap etmek istemiyor çünkü bunu yapmak için bir nedeni yok ya da çalışma koşullarının böyle olduğunu düşündüğüne dair herhangi bir işaret yok. kibar sohbet için sınırdır . Eski NFL yıldızı 'ateşe yakıt atmak' ya da benzeri bir şey yapmadı - durumu hakkında konuştu, olayları kendi tarafında açıkladı ve kan davası olmadığını açıkladı.

Hikayede, magazin gazetesinin anlattığından çok daha fazlası var ve eksik yeniden anlatımında gerçekten önemli olanı gözden kaçırıyor. Strahan’ın ayrılmasının ardında bir dizi faktör vardı, ancak çoğunlukla ağ yöneticilerinin emri idi. Patlayıcı bir kavga ya da işyeri düşmanlığı yoktu. En iyi arkadaşlar olmayabilirler, ancak magazin dergisinin karıştırmaya çalıştığı nefretin gerçekliği yok. Eski savunma kendini bitirirken bu yılın başlarında söylendi , 'Ondan nefret etmiyorum ... İşinde ne kadar iyi olduğunu yeterince söyleyemem.'Temasta Sektörün içindekiler de Ellen DeGeneres'i iddia etti ünlü arkadaşları tarafından terk ediliyordu düzinelerce onu savunmak için sosyal medyaya başvurmasına rağmen. O uydurma drama Chip ve Joanna Gaines ve yakında çıkacakları Magnolia Network arasında. Yıllık bir 'kan davası' söz konusu olduğunda bunun doğru olamayacağı düşünüldüğünde, bu çıkışa güvenmek için bir neden yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.