Dır-dir Michael Strahan ABC yöneticileri sabah gösterisindeki performansından memnun olmadığı için 'GMA Günü' nden kovuluyor mu? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinin kapak hikayesi. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Eylül ayında Strahan, 'Günaydın Amerika' nın yeni bir üçüncü saatine ev sahipliği yapmak için Sarah Haines ile birlikte çalıştı. National Enquirer , ağ patronları gösteriden memnun değil ve eski NFL yıldızını kovmayı tartışmak için gizli toplantılar düzenliyorlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Pek çok izleyici, Michael ve Sara'nın Kelly Ripa ve Ryan Seacrest olmak için çok uğraştıklarını ve sefil bir şekilde başarısız olduklarını düşünüyor. Aynı uyum içinde değiller. 'Sözde kaynak, ABC yöneticilerinin kadınların Strahan'ın 'maço davranışı' tarafından ertelendiğine inandıklarını söyleyerek devam ediyor ve ekliyor: 'Michael için bir çıkış stratejisi hakkında aylar önce konuşmaya başladılar ve bu görüşmeler perde arkasında devam ediyor.' Bu öncül çok az mantıklı. Ağ patronları 'aylar önce' Strahan'dan kurtulmak isteselerdi, neden onu 'GMA' nın üçüncü saatini devralması için kiraladılar?

Yine de şüpheli habercisi, Strahan'ın giyim serisi ve Fox Sports'taki konser de dahil olmak üzere diğer taahhütlerinin 'GMA Günü' ne odaklanmasına engel olduğunu söylüyor. Şüpheli kaynak, '[ABC'deki] işini yaptığı şeyin yalnızca bir yönü olarak görüyor' diyor. 'Ama gerçek şu ki, en çok beğenilen işlerden birini ulusal televizyonda tutacaksa, yayında olduğu her seferinde onu etkilemesi gerekiyor.'

Oradan, magazin dergisi, Strahan baltayı alırsa, Ripa'nın onu 'GMA' için kör ederek ve onu terk ederek 'Canlı' dan ayrılma şeklinin intikamı olarak kabul edeceğini teorileştirir. Derginin kapağına dikkat edilmelidir. Strahan'ın eski 'Live' sunucusunun bir fotoğrafını ve 'Kelly's Revenge!' başlığını öne çıkarıyor. Bununla birlikte, eşlik eden makale, Strahan kovulursa Ripa'nın nasıl hissedebileceğine dair sadece bir cümle içeriyor.

Dedikoducu Polis Çıkışın hikayesini bir ABC kaynağı tarafından yayınladı ve bize şunu söyledi: 'Hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz. Michael'ı seviyoruz ve onunla çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. ' Bahsetmeye değer, Enquirer sabah şovunda var olmayan sahne arkası dramları yaratma alışkanlığı var. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Strahan, 'GMA' sunucusu Robin Roberts ile çekişiyordu. . Bu kapak haberi aynı zamanda 'Kelly Ripa’nın İntikamı' başlığını da içeriyordu, ancak sadece makalenin en sonunda talk-show sunucusundan bahsetmişti. Her şeye rağmen, ABC içerisinden bir kişi bu son raporda hiçbir gerçek olmadığını onaylıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.