Michael Fassbender ve Alicia vikander tamamen yanlış bir magazin haberine rağmen 'ayrı hayatlar' yaşamıyorlar. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Mutlu eşlerin evlilik sorunları yoktur.

Göre TAMAM MI! ancak çiftin 'yoğun programları, Ekim 2017'deki düğünlerinin ardından yeni evliler olarak hayattan zevk almalarını engelledi'. Derginin makalesi en başından beri kusurlu. Fassbender ve Vikander İtalya'da balayına çıktı geçen yıl düğümü bağladıktan bir hafta sonra. Geçtiğimiz Nisan, Fassbender ve Vikander Meksika, Puerto Vallarta'da tatil yaptı ve Daily Mail, ikisinin 'hala balayı aşamasındaymış gibi göründüğünü' bile belirtti.Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir gazeteye şöyle diyor: 'İlişkilerinin çoğu uzun süredir devam ediyor, ancak düğünlerinden sonra Alicia birbirlerine daha fazla zaman ayıracaklarını umuyordu.' Şüpheli kaynak ayrıca Vikander'in 'bir aile kurmayı deneyecekleri izlenimine kapıldığını', ancak kocasının çok çalışmakla meşgul olduğunu iddia ediyor. Görünüşte sahte olan bahşişçi, 'İşler Alicia'nın düşündüğü gibi gitmiyor, bu yüzden durumu nasıl tekrar yoluna sokabileceğini merak ediyor' diye ekliyor.

Şunu da belirtmek gerekir ki, satış noktasının raporu yanlışlıklar ile doludur. Örneğin, Fassbender'ın yakın zamanda 'film çekmeye başladığı' iddia ediliyor. Kung Fury 2 Alicia'yı geride bırakmak. ' Ancak bu film henüz yapım aşamasında değil. Fassbender şu anda Montreal'de X-Men: Dark Phoenix . 'İçeriden' oyuncunun evliliğinin sırlarını bildiğine ama çekmekte olduğu projeyi bilmediğine inanacak mıyız?

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynakla görüştü ve bize isimsiz kalmak koşuluyla derginin hikayesinin yanlış olduğunu söyledi. Yaklaşık bir yıllık eşler güçleniyor. Fassbender ve Vikander, 2014'ten beri birlikteler ve her ikisi de yoğun bir kariyere sahip olmalarına rağmen ilişkilerini yürümeyi başardılar. Neden şimdi evli olduklarına göre programları birden bire bir sorun haline geldi?

Bunlara ek olarak, Vikander evli hayatı hakkında konuştu ile bir röportajda Vogue bu yılın başlarında, 'Her zamankinden daha mutlu ve mutlu olduğumu hissediyorum' diyerek. Ayrıca belirtilmelidir, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını, Star , 2015 yılında Fassbender'ın Marion Cotillard ile çıktığını iddia ettiği için. Oyuncu, bu sahte hikaye yayınlandığında yaklaşık bir yıldır Vikander'la birlikteydi. Aynı dergi, 2016'da Vikander'ı yanlışlıkla Matt Damon ile ilişkilendirdi. Çiftin sözde 'ayrı yaşamlarını' çevreleyen bu son hikaye de aynı derecede temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.