Efsanevi oyuncunun ölümünden sonra geçen yıl, Kirk Douglas , bir tabloid oğlunu iddia etti, Michael Douglas , evliliğini kurtarmak için gerekli Catherine Zeta-Jones . Dedikoducu Polis raporu ve ikisinin bugün nerede durduğunu tekrar gözden geçiriyor.2020 yılında, Star 'Catherine To Michael: Bize Odaklanma Zamanı!' başlığını yayınladı. raporu için. Dergiye göre Zeta-Jones, evliliğini tekrar rayına oturtmak için çaresiz kocasının babasının vefatından sonra, onlar ona bakmakla “tüketildiler”.Warum hat Tom Cruise Scientology verlassen?

Yayın, çiftin atacağı adımın ilk durağının, Hindistan'ı ziyaret etmeden önce İtalya'ya ikinci bir balayına gitmek olduğunu ve burada 'yoga ve meditasyon yapmak' olduğunu iddia etti. Yarım yamalak muhbir ayrıca, Zeta-Jones ve Douglas'ın o sırada emektar aktörün kaybının hala üzüldüğünü, ancak 'kaliteli zamanı yakalamak artık bekleyemeyeceğini' ortaya koydu. 'Catherine ve Michael romantizmi geri getirmeleri gerektiğini biliyorlar ve artık suçluluk hissetmeden yapabilirler,' diye ekledi içeriden.

Dedikoducu Polis Bu rapordan o kadar tiksindi ki, onu iflas etmekten çekinmedik. Makalede onu uzaktan bile doğru kılacak hiçbir şey yazılmadığını gördük. Dedikoducu Polis Hikayeyi, Michael Douglas'ın sözcüsü tarafından yayınladı ve bize şunları söyledi: “Catherine, tüm süreç boyunca Kirk, Michael ve [Kirk'ün karısı] Anne'ye daha fazla destek olamazdı. Çok sağlam evli bir çiftler. ' Ek olarak, Catherine Zeta-Jones'un temsilcisi parçayı reddetti. Basitçe söylemek gerekirse, tabloid'in hikayesi yanlıştı ve inanılmaz derecede mide bulandırıcıydı. Dürüst olmak gerekirse, bu magazin dergileri sadece bir satış dergisini bırakmaya ne kadar istekli?Son zamanlarda, eşler birbirlerine olan sonsuz sevgilerini gösterdiler. Zeta-Jones tatlı bir fotoğraf paylaştı Instagram'da 20 yıllık kocasını öpüyor. Çift ayrıca ikinci bir torunu karşıladı Douglas’ın en büyük oğlu Cameron aracılığıyla. Bunu küçümseyin, magazin dergileri bir süredir uzun süredir eşlerin evliliğini iddia ediyorlar. tehlikedeydi gerçekte asla olmadı.

Örneğin 2019'da Star Catherine Zeta-Jones'un Michael Douglas'tan boşandığını iddia etti kendisine yönelik cinsel saldırı iddiaları arasında . Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltti ve Zeta-Jones'un iddiaları ve kocasına desteğini ele aldığını açıkladı. Son zamanlarda, tabloid'in kardeş yayını, Temasta , benzer şekilde çiftin boşanmak Sonuçta evlerinde cehennem kırıldı. Dedikoducu Polis aktör için bir temsilci olarak hikayeyi reddetti saçma raporu yalanladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?