Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones yakın zamanda 20. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Bir tabloid, bu mutlu olayın kavga ve 11 Eylül çağrısıyla mahvolduğunu iddia ediyor. İkisi boşanıyor mu? Dedikoducu Polis araştırır.'Boşanma Bombası'

Kapak hikayesi Temasta Douglas, Zeta-Jones ile olan evliliğinde 'tüm cehennem kırılır' olarak 'kontrolden çıktı' diye iddia etti. The Ocean’s Twelve yıldız 'olmuştur uzun zamandır sefil - hatta yıllarca 've Douglas'a' mutsuzluğunu netleştirdi '. Drama, geçen yılın Mart ayında polisin 'Michael’ın sağlığıyla ilgili [endişeler]' nedeniyle çiftin evine çağrılmasıyla hayranı vurdu.Douglas ve Zeta-Jones birlikte vakit geçirmek zorunda kaldıkça, takip eden kilitlenme 'birçok kavgaya yol açtı'. İkisinin geçmişte sorunları olsa da, Zeta-Jones bu sefer uzlaşamayabilir. İçeriden biri, Douglas'tan daha fazlasını özlediğini ve 'hayatında biraz daha fazla heyecana hazır olduğunu' söyledi. Makale farklı bir notla son buluyor: 'Belki de olasılıklara meydan okuyabilirler ... ve sonuçta birlikte kalabilirler.

Boşanmış gibi görünmediklerinden eminler

Bu hikaye belirsiz ve takip etmesi zor geliyorsa, çünkü öyle. Kapak, 'çılgınca bir 911 araması' hakkında ayrıntılar vaat ediyor, ancak aramanın Mart ayında gerçekleştiğini iddia ediyor. Artı, bunun neredeyse bir yıl sonra neden alakalı olacağını açıklamıyor.911 çağrıları tipik olarak kağıt izleri bırakır. Douglas ve Zeta-Jones'u ziyaret eden polisler hakkında başka rapor yok. Bununla birlikte, her yıldızın Instagram sayfasında ikisinin hala mutlu bir şekilde birlikte olduklarına dair sağlam kanıtlar var. Douglas, yıldönümlerinde Zeta-Jones hakkında bir hikaye paylaştı.

Gwen Stefani ist sie schwanger

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) tarafından paylaşılan bir gönderiDouglas, o ve Zeta-Jones ayrılıyor olsaydı neden bu hikayeyi yayınlasın? Daha geçen hafta, Zeta-Jones kendisi ve Douglas'ın bir fotoğrafını paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) tarafından paylaşılan bir gönderi

İkili yakın zamanda başka bir torunu da karşıladı. Bu boşanma raporu, Douglas ve Zeta-Jones açıkça hala birlikteler ve Douglas'ın bir temsilcisi, polisin evine çağrıldığını reddeder. Raporun tamamı uydurma.

Tabloid Boşanma Hikayelerini Seviyor

Hollywood'daki hemen hemen her ünlü çift bir Temasta boşanma hikayesi. Geçen ay iddia edildi Prens Harry ve Meghan Markle bölünüyorlardı, ancak evlilikleri her zamanki gibi güçlü. Kim Kardashian'ın bir 2 milyar dolar boşanma Kanye West’in 'aldatma bombası' nı öğrendikten sonra. Bu tabloid bomba gibi boşanmalarla ilgili gizli hikayeleri çok seviyor ama bu onları gerçek yapmıyor.

Dedikoducu Polis benzer ayrılık hikayelerini patlattı Nicole Kidman ve Keith Urban , ve Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi . Bu sadece bir mecaz Temasta dergi satmak için kullanmaktan hoşlanır ve ciddiye alınmamalıdır. Hikaye tamamen yanlış olduğu için Zeta-Jones ve Douglas bomba gibi boşanmıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Steven mein 600 Pfund Leben

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.