20 yıllık evlilik Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Bir tabloid'in iddia ettiği gibi 350 milyon parçaya mı bölünüyor? Diğer tüm Douglas / Zeta-Jones boşanma söylentilerinde olduğu gibi, Dedikoducu Polis bu hikayeyi resmen bozabilir.

Yeni Fikir Dergisi pahalı bir boşanma konusunda kepçe olduğunu iddia ediyor. İsimsiz bir 'uzun süredir arkadaş' dergiye 'evliliklerinin etkin bir şekilde bittiğini' söyledi.Gazeteci, Michael’ın 103 yaşındaki babası Kirk Douglas’ın ölümünün boşanmayı masaya yatırdığını iddia ediyor. Hikaye, asırlık Kirk'ün çiftin önceki dizilere çekilmesine yardımcı olduğunu iddia ediyor 'ama şimdi o ortalıkta olmadığı için, Michael'la yaşlandıkça farkına varıyor, yaş farkı o kadar büyüyor.' Elbette yaş farkları böyle yürümüyor. Çift 25 yıl arayla ve ondan bir gün daha uzun ya da daha kısa değil, her zaman 25 yıl ayrı olacaklar.

Hikaye, Zeta-Jones'un odağını ailesinden uzaklaştırıp yeni yaşam tarzı markası Casa Zeta-Jones'un lansmanına kaydırdığını iddia ederek devam ediyor. Arkadaşları, Catherine’in işinin bir gecede yapılmadığını söylüyor, ama şimdi bunu evliliğinden çıkmanın bir yolu olarak görüyor. 'Arkadaşlar' teriminin bu muğlak kullanımı, Catherine'in on yıllardır oyunculuk yaptığı ve evlendiği gerçeğini gizlemiyor. Neden bu proje, hem Michael Douglas hem de Catherine Zeta-Jones'un evliyken oynadıkları düzinelerce film ve TV şovundan farklı olsun? İş ve yaşam dengesini bozmadan yirmi yılı aşkın evliliğe ulaşamazsınız.

Diğer tüm Douglas ve Zeta-Jones söylentilerinde olduğu gibi, bu hikaye yanlıştır. Her ikisinin de instagram sayfasına üstünkörü bir bakış, çiftin oldukça yeni fotoğraflarını birlikte mutlu bir şekilde gösterirdi. Evet, Zeta-Jones, Casa Zeta-Jones adlı Goop tarzı bir yaşam tarzı markası başlatıyor, ancak bu sözde anonim 'uzun süredir arkadaş' ın iddia ettiği gibi 'cehennem kadar yalnız' değil. Dedikoducu Polis ayrıca hikayeyi 'saçma' ve yanlış olarak nitelendiren Catherine Zeta-Jones'un sözcüsü ile görüştü.

jordan belfort frau die herzogin

Birkaç ayda bir başka bir tabloid, Douglas ve Zeta-Jones arasındaki bu anlaşmazlık hikayesini zorlamaya çalışacak. Şubatta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star çiftin Kirk'ün ölümünden sonra dağılabilir . İki hafta sonra Dedikoducu Polis Zeta-Jones'u iddia eden bir hikaye yüzünden dergiyi tekrar bozdu Douglas'ı terk etmişti . Çift, bu hikayelere ve mevcut sahte rapora rağmen açıkça hala birlikte.

Yıllardır Dedikoducu Polis bu boşanma söylentilerinin sadece uzun masallar olduğunu defalarca kanıtladı. 2018'de bir iddiayı bozduk. Evliliğin başı dertte olduğu iddia edildi Douglas’dan dolayı Karınca Adam ve Yaban Arısı başrol oyuncusu Michelle Pfeiffer. Ondan çok önce değil Dedikoducu Polis bir söylenti daha patlattı Catherine öfkeliydi Douglas’ın kendisiyle olan ilişkisi hakkında Temel içgüdü başrol oyuncusu Sharon Stone. Tıpkı bu magazin dergilerinin bu hikayeleri uydurabildiği kadar hızlı, Dedikoducu Polis onları yakmak için orada olacak.

Kaynaklar

  • Cece Yorke, Catherine Zeta-Jones Sözcüsü, 13 Temmuz 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.