Mel Gibson Kız arkadaşı Rosalind Ross yanlış bir tabloid haberine rağmen, Roma'daki 'patlayıcı' bir kavganın ardından sözde 'düğün planlarını' iptal etmiyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. Doğru olmadığını öğrendik.

'Deli Mel’in Öfkesi Düğün Planları İçin Ölümcüldür!' derginin son sayısında tahmin edilebileceği gibi cılız bir manşet okur. National Enquirer . Ekteki makale, küçük bir oğlunu birlikte paylaşan aktör ve kız arkadaşının bu ayın başlarında İtalya'da akşam yemeği yerken hararetli bir çatışmaya girdiğini söylüyor. Çıkışa göre, Gibson'ın kız arkadaşı yemek sırasında basıp onu masada tek başına bıraktı.İsimsiz bir içeriden biri dergiye 'Mel, anlaşılması en kolay adam değil' dedi. 'Bu korkunç ruh hali dalgalanmaları açıkça Rosalind'e ulaşıyor.' İddia edilen kaynak ayrıca, çiftin ilişkisinin sorunlu olduğunu ve 'evlilik planlarının' artık pencereden dışarıda olduğunu iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Jekyll ve Hyde ile yaşamaktan bıktı' diye ekliyor.

Dikkat edilmelidir ki, tabloid, Gibson ve Ross'un Roma'daki bir restoranda yemek yerken fotoğraflarını içeriyor, ancak ikisi görüntülerde 'patlayıcı' bir kavga veriyor gibi görünmüyor. Ayrıca oyuncunun kız arkadaşının masadan ayrıldığı tek bir fotoğraf bile yok. Ek olarak, iddia edilen tartışmanın ne hakkında olduğuna dair sıfır açıklama var.

Bu arada, yayının hikayesi tanımlanamayan bir 'kaynak' kelimesine dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Gibson’ın sözcüsüne ulaştı ve bize kesin olmayan terimlerle bunun 'doğru olmadığını' söyledi. Derginin izlenemeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, oyuncunun adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, kız arkadaşıyla Roma'da bir savaşa girmediğini doğruladı. Ayrıca çiftin bir düğün planlama sürecinde olduğuna dair hiçbir belirti yoktur, bu nedenle herhangi bir tören iptal edilmemiştir.

The Enquirer aynı tabloid mi Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için geçen yıl basıldı Gibson, George Michael'ı oynamak için görüşüyordu. geç şarkıcı hakkında bir biyografik filmde. O makale tam bir kurgu eseriydi. Görünüşe göre dergi, oyuncunun kişisel hakkında kariyeri hakkında bildiğinden daha fazlasını bilmiyor.

2017'de yayın, hakkında bir hikaye uydurdu Gibson kilo vermek için şişman kampına gidiyor . Oyuncunun temsilcisi bize hikayenin tamamen 'yanlış' olduğunu söyledi. Zamanın kanıtladığı gibi, Gibson asla böyle bir programa kaydolmadı. Oyuncunun ilişkisine odaklanan bu son rapor da saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.