Mel Gibson ve Rosalind Ross altı yıldır çıkıyor. Şimdi bir tabloid, Cesur Yürek yıldız yerleşmeye ve Ross ile evlenmeye hazır. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı.En son sayısı National Enquirer 'Mellowed Mel Tekrar Evleniyor!' çünkü sözde içeriden birine göre, 3 yaşındaki oğlu Lars'ın annesi Rosalind Ross, 'efsanevi öfkesini yatıştırabilen tek kişi'. Bu 'içeriden', 'Onu çok mutlu etti' diye ekliyor.Şüpheli bir kaynağın kaynağına göre, 'Onu beladan uzak tutuyor ve onsuz hayatı hayal edemez.' Bundan sonra, makale çoğunlukla Gibson’ın kötü şöhretli DUI'siyle ilgili eski haberlerle doludur. Malibu polis memuru neredeyse 14 yıl önce. Çiftin nişanlandığına veya bir düğün planladığına dair hiçbir kanıt yoktur.

Tabii ki, bu kadar açık uçlu bırakarak, tabloid güzel bir şekilde hikayenin bir noktada doğru olmasını mümkün kılar, ancak bu bugün, hatta bu hafta veya ayın doğru olduğu anlamına gelmez. Mel Gibson'ın bir noktada Rosalind Ross ile evlenmesi mümkün mü? Elbette. Açıkça birlikte çok mutlular, bu yüzden bir noktada evlenebileceklerini düşünmek mantıksız değil. Dedikoducu Polis Gibson’ın bu duyguyu tekrarlayan resmi sözcüsüne ulaştı ve bize şunu söyledi,'Bununla ilgili bir zamanaşımı var mı? Gelecekte neler olabileceğini gerçekten tahmin edebiliyor musunuz? Mel öldü demek gibi. Bir noktada doğru olacak, değil mi? '

Gibson şu anda ölmüyor, ama sonunda ölür. Şu anda da evlenmiyor ama geleceğin neler getireceğini kim bilebilir. Bir şey Dedikoducu Polis Yapabilmek Tahminim şu ki, bir noktada bu tabloid Mel Gibson hakkında daha fazla hikaye uyduracak. Bunu biliyoruz çünkü bunu ilk kez yapmıyor.

Geçen Ağustos, biz Enquirer bunu iddia etmek için Gibson ve Ross düğün planlarını iptal etmişlerdi Roma'da bir kavgadan sonra. Aslında, bu uzun hikayeye bu son parçada atıfta bulunuluyor ve çift için her şeyin değiştiği an olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu iddiayı araştırdı ve sadece resimlerin tabloidlerin iddia ettiği gibi herhangi bir 'patlayıcı kavga' göstermediğini tespit etmekle kalmadı, aynı zamanda Gibson'ın kendi temsilcisi iddiayı kategorik olarak yalanladı.Enquirer Mel Gibson’ın profesyonel hayatı hakkında da eşit derecede ipucu yok. Temmuz 2018'de güvenilmez makale şunu iddia etti: Gibson görüşmelerdeydi biopik eski Wham! şarkıcı George Michael, Ryan Gosling ve Michael Douglas ile birlikte. Bu sözde prodüksiyonla ilgili büyük isimlerle dolu ve ayrıntılara ışık tutan bir hikayede, tabloid, örneğin, hangi stüdyonun onu finanse ettiği gibi, çeşitli roller için çekişme içinde olduğu varsayılan A listecilerinden başka bir şeyden bahsetmedi. Dedikoducu Polis Hikayeyi çürüttü ve iki yıl sonra George Michael hakkındaki çalışmalarda hala biyografi yok, ancak gelecekte bir tane hakkında uzun zamandır söylentiler var. Bu son hikaye gibi, tamamen uydurulmuş gibi görünüyor.

Kaynaklar

  • Alan Nierob, Mel Gibson Sözcüsü, 22 Mayıs 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.