Oldu Mel Gibson gerçekten 'sürünen' Babanın Evi 2 ortak yıldız Alessandra ambrosio bu ayın başlarında filmin galasında? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu, ama Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Göre TAMAM MI! , oyuncu etkinlikte Victoria’s Secret süper modelinden gözlerini alamadı ve onunla rahatlamak için yolundan çıktı. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Mel, Mark Wahlberg'i geçip Alessandra'nın yanında kırmızı halıda durmaya itti. Çok arkadaş canlısıydı, bu yüzden kolunu etrafına doladı, ama neredeyse onun üzerinden akıyordu. 'Çıkış, Gibson'a galaya kız arkadaşı Rosalind Ross'un eşlik ettiğini ve Ambrosio'nun nişanlısı Jamie Mazur'un da katıldığını, ancak içeriden olduğu iddia edilen kişinin varlığının aktörün modele bakmasını engellemediğini söyledi. Hepsi çaresizce Mel’in bakışlarını görmezden gelmeye çalıştı. Gerçekten ürkütücüydü ama kendine hakim olamıyor gibiydi. '

Öyleyse şunu açıklığa kavuşturalım: Ambrosio isteyerek kolunu Gibson'a dolasa da 'sürünüyor' muydu? Ve oyuncu kız arkadaşıyla birlikte gelmesine ve nişanlısıyla katılmasına rağmen, Gibson onların önünde açıkça “sürünüyordu”? Ayrıca, prömiyerde düzinelerce yayın yer aldı, öyleyse neden hiçbir saygın medya kuruluşu Gibson'ın 'ürkütücü' olduğunu bildirmedi?

Çünkü prömiyerin tamamı tabloid tarafından yapıldı. Yine de Dedikoducu Polis Aktörün bir temsilcisiyle görüştü ve bize derginin hikayesinin 'yüzde 100 gerçek değil' olduğunu özel olarak garanti etti. Bu hikaye, derginin izlenemeyen 'kaynağı' tarafından uydurulmuş olabilir, çünkü Gibson tüm Babanın Evi 2 kırmızı halıda bir fotoğraf için poz verdi . Her şeye rağmen, kayıtta bize, aktörün süper modeli uygunsuz bir şekilde ele aldığına dair iddiasının tamamen yanlış olduğu söylendi.

Aslında, bu ilk sefer olmayacak TAMAM MI! oyuncunun yeni tatil filmine katılımını çevreleyen sahte bir makale uydurdu. Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde dergiyi bu yılın başlarında bozdu Wahlberg, Gibson'a setteki ağırlığı hakkında alay etti. Babanın Evi 2 . Bu saçmalıktan kısa bir süre sonra seslendik TAMAM MI! Kardeş yayını, Star , bunu yanlış bildirmek için Gibson sette Will Ferrell ile çekişti aile filmi. Filmin kırmızı halısına odaklanan bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.