Yapar Mel B birlikte olmak istemek Heidi Klum romantik mi? Ve model sevgili olmaya açık mı? Bunlar, 'Amerika'nın Yetenekli' meslektaşları hakkındaki yeni bir tabloid öyküsündeki müstehcen iddialar. Dedikoducu Polis aptallığı çürütebilir.

National Enquirer Hikayesine, 'Amerika'nın Yeteneği Var' yargıçları Mel B ve Heidi Klum, sette yer alanlara göre birbirlerine vurulmaktan suçlu. 'diyerek başlıyor. NBC yarışmasının 12. sezonunu iki aydan daha uzun bir süre önce tamamlamasından bu yana 'AGT' setinde olmadıkları düşünüldüğünde, bu sorunlu bir iddia. Yine de süpermarket gazetesi, sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak 'Mel boşanma sonrası görüşlerini Heidi'ye dikmiş gibi görünüyor ... Birçok iş arkadaşı ve arkadaşı sevgili olduklarından emin.'Dedikodu dergisi Klum’un 'ilgiyi daha rahat hissettiğini ve Mel'in hayatına renk katması için hazır olduğunu' iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Şimdi Heidi bekar olduğu için başkalarına açık ... Mel, [eski Vito Schnabel ile] anlaşmaya ihtiyaç duymadığını ve onu yapmak için bir erkeğe ihtiyacı olmadığını aklına koydu. mutlu.' Dahası, çıkış, 'Mel ve Heidi'nin yakın tarihli bir MTV Video Ödülleri şovunda bütün gece birbirine yapışarak izleyicileri şaşkına çevirdiğinde ikisinin bir hale geldiği aşikardı' diyor.

Yayına, 'olay yerinde casus' olduğu iddia edilen 'Mel her yerde Heidi olduğu için çok fazla kaşlarını kaldırdılar' diyor. Ancak MTV VMA'lar yakın zamanda gerçekleşmedi. Ağustos ayında geri çekildiler. Klum ve Brown, 'America’s Got Talent' için tanıtım görevlerinin bir parçası olarak oradaydılar ve oldukları için dostça davrandılar. O zamanlar hiç kimse olmadıkları için arkadaş olmaktan öteye gittiklerini iddia etmemişti. Hatta magazin gazetesi, ikisi arasında Ekim ayındaki bir mekânın bir 'randevu' olduğunu öne sürmeye çalışıyor, ancak saygın hiçbir çıkış bunu böyle yorumlamasa da, tıpkı kimsenin birkaç ay önceki gecelerini okumadığı gibi.

Bu doğru Mel B'nin en az bir lezbiyen ilişkisi vardı geçmiş yıllarda ve Mel B ve Klum aslında Şükran Günü'nü birlikte kutladılar . Ancak bu, arkadaşlıklarının 'romantikleştiği' anlamına gelmez. Dedikoducu Polis Klum’un kampı, bu yıl ilgili ayrılıkların ardından birbirlerine yaslanırken, birbirlerini 'BÖYLE' görmediklerini söyledi. Aslında, Mel B, sadece yakın arkadaş olduklarını açıkça belirtti , dört gün önce Instagram'da 'Sen ve senin en iyi arkadaş siz çocuklarla birlikte takılın, sadece hızlı girly girlpower sohbetine sahip olmalısınız haha ​​@heidiklum yüzü her şeyi anlatıyor, sadece bu kadını SEVİYORUM !!!! Yippeeeee #geminipowerers #singlemothersworkinghard #womenpoweringwomen #ebonyandivory. ' Burada görülecek başka bir şey yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.