Megyn Kelly '10 milyon dolarlık her şeyi anlat' yazmıyor Matt Lauer , bir tabloid haberine rağmen. Hikaye, 'özel yeni bombalarla dolu bir kitap yazdığını' iddia ediyor, ancak bu tamamen yanlış. Dedikoducu Polis iddiaları çürütebilir.

Şu anki baskısında alıntılanan 'içeriden' birisine göre Yaşam tarzı , Lauer'in cinsel suistimal için 'Today' programından kovulması, sözde halihazırda güçlü figürler hakkındaki iddiaların çığ gibi 'bir kitap yazmayı' düşünen Kelly'de 'ateş yaktı'. Şimdi, iddia edilen kaynak, 'Matt’in çok uzun süredir meslektaşı değildi, ancak bir kitabı dolduracak kadar uzun süredir meslektaşı değildi, ki tam da bunu yapmayı planlıyor.' Odak noktasının 'Matt’in kirli işleri ve kadınlarla ilgili korkunç maskaralıkları' olduğu söyleniyor.Katy Perry und Orlando Bloom Hawaii

Dedikodu dergisi, Kelly'nin 'zaten yayıncılardan teklifler aldığını' iddia ediyor ve '10 milyon dolarlık bir maaş günü emri verebileceğini' savunan bir 'yayıncılık uzmanından' alıntı yapıyor. Sözde 'içeriden' ayrıca, 'Megyn hiçbir ayrıntıyı saklamayacağını iddia ediyor. Onlarca yıldır bu sırları halının altına süpürmeye bir son vermek istiyor. ' Dahası, satış noktasının habercisi, Kelly'nin 'Matt hakkındaki hikayelerini anlatmak isteyen kadınlardan şok edici e-postalar' aldığında ısrar ediyor.

Bu sözde 'içeriden' ekliyor, 'Matt bunun hepsinin gitmesini istiyor, ancak Meghan'ın kitabı çıktığında, tüm kirli işleri halkın gözüne geri dönecek. Ama Meghan ona hiç de üzülmüyor. ' Özür konusuna gelince, bu yanlış rapor için yayından borçlu olanlar Kelly ve Lauer. Doğru olsa da Kelly, eski bir 'Today' çalışanıyla röportaj yaptı Lauer ile olan ilişkisi hakkında, şimdi onun hakkında 'her şeyi anlat' kitabı planladığı doğru değil.

Görünüşe göre bu parça, Kelly'nin Lauer ve suçlayıcılarını programına davet ettiği için uydurulmuş, ancak onların kendi adlarına konuşmalarına ve kendi hikayelerini anlatmalarına izin vermek, utanç verici çapa hakkında bir 'bomba' kitap yazmaktan çok farklı. Böyle davranmak Kelly'yi 'Bugünkü' meslektaşlarına sevdirmeyecektir ve NBC News ile olan sözleşmesi ve söz konusu olabilecek herhangi bir gizlilik veya ifşa etmeme anlaşması nedeniyle buna izin verilmeyebilir.

Ayrıca, tabloid, Lauer ile 'bir kitabı doldurmak için onun hakkında bilgi toplamak' için 'yeterince uzun' çalıştığını iddia ederken, Kelly, Kasım ayında 'söylentiler ama hepsi bu kadar' duyduğunu söyledi. ve 'Kendim hakkında doğru olmayan pek çok dedikodu duyuyorum.' Lauer'i şovunda kendisine 'nazik ve destekleyici' bir 'arkadaş' olarak övdü. Şimdi ona saldırmayı planlamıyor. Dedikoducu Polis Cinsel taciz ve saldırı vakalarına ışık tutmaya devam edeceği ve bu konularda daha genel bir kitap yazabileceği söylendi.

Wie alt ist Beyonce wirklich?

Ayrıca şunu da belirtmeliyiz Yaşam tarzı geçen ay okuyucuları aldatıcı bir şekilde ima ederek aldatmaya çalışan derginin aynısı Savannah Guthrie ve Hoda Kotb 'hikayenin bizim tarafımızdan' çıkışını verdi Lauer'in kovulması hakkında. Gibi Dedikoducu Polis o sırada açığa çıktı, hiçbir kadın aslında yayına konuşmadı. Aslında öyleydi İnsanlar sadece birkaç gün önce yayınlanan ilk derinlemesine röportajı yapan kişi.

Wie alt sind Jenna Murmeln Hunde?

Şimdi bu, Kelly ve sürekli büyüyen bir yığına eklenebilecek 'Bugün' şovu hakkındaki gerçek olmayan 'söylentilerden' bir diğeri. Gerçekten de, prizin kızkardeşi magazin dergisi, Daha yakın , Kelly'nin Lauer hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmasıyla ilgili bu yanlış bilgileri internette yaymaya başladı bile. Dedikoducu Polis bu yayına daha yakından bakacak, hiçbir kelime oyunu amaçlanmadan ileriye gidecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.