Megyn Kelly değiştirmek için hazırlanmıyor Matt Lauer 'Today Show' da, tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece gerçeği öğrendik.

pauly d baby mama amanda markiert

Eski Fox News sunucusu, bu yılın başlarında kendi Pazar gecesi talk show'una ev sahipliği yapmak ve potansiyel olarak 'Bugün' ün üçüncü saatini gerçekleştirmek için NBC ile bir anlaşma imzaladı. En son kapak Temasta ancak çarpıcı bir şekilde 'Matt's Out! Megyn Kelly, Bugün Devralıyor. ' İçerideki makale, NBC patronlarının Kelly'nin, gazetecinin sözleşmesi gelecek yıl sona erdiğinde Lauer'in sabah 7-9 arası zaman aralığını devralmasını istediğini iddia ediyor.



Sözde bir 'kaynak' dergiye şunu söyler: 'Matt neler olduğu konusunda öfkeli. Megyn'in çalışması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. 'Today' de Matt’in halefi olması için zemin hazırlıyorlar. Onun yerini yeni altın kızları aldı. ' 'Kaynak' ayrıca, NBC News başkanının, Kelly’nin Pazar gecesi haber şovunun sarsıcı başlangıcına rağmen 'krallığın anahtarlarını verdiğini' iddia ediyor. Kısa süre önce Sandy Hook'ta ateş etmeyi reddeden Alex Jones ile röportaj yaptığı sırada eleştirildi.

Dergi hâlâ Kelly'nin tepkisine rağmen 'içeride ve Matt'in ağda olduğu' konusunda ısrar ediyor, şüpheli kaynağından 'Megyn ne istiyorsa Megyn alır ... Büyük bir karmaşa olacak. Ve Matt'in tek yapabildiği, beklemek ve izlemek. ' Fakat Dedikoducu Polis Bu iddia edilen perde arkası dramını, NBC'de bir üst düzey yöneticiye danışarak araştırdık ve bize ağın Lauer'i Kelly ile değiştirmeyeceğine özel olarak güvence verdi. Gazetenin iddiası bize 'Bir kez daha, bunun doğruluğu yok' dedi.

Aslında, Temasta bu aynı yanlış anlatıyı aylardır geri dönüştürüyor. Dedikoducu Polis yayının Nisan ayı kapak hikayesini iddia ederek bozdu Kelly, Vladimir Putin ile röportaj yaparken Lauer'in yerini aldı . Ayrıca, dergiyi Şubat ayında yanlış bir şekilde bildirildiğinde aradık. Lauer, Kelly için 'terk edildi' 'Today' in baş dayanağı olarak. NBC çalışanlarını çevreleyen tabloid'in devam eden sahte destanındaki bu son makale de aynı şekilde uydurma.

Harrison Ford Calista Flockhart Altersunterschied

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.