Dır-dir Megyn Kelly için 'terk edilmek' Savannah Guthrie ? Yeni bir tabloid kapak hikayesi, 'Today' gösterisindeki işlerde bir sarsıntı olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis rapora baktı.

Yeni kapak Yaşam tarzı ''Today' Show Nightmare: Megyn, Savannah İçin Terk Edildi ve Matt'i Geri Getirmek İstiyor!' Geçen hafta, Guthrie Kelly yerine doldurdu o tatildeyken. Şimdi dergi, NBC'nin 'tartışmalı yıldız Megyn'i Savannah için terk etmeyi planladığını' iddia etmek için konuk ağırlama görevini kullanıyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Ağ için hiç düşünmeden' Megyn duvardaki yazıyı görüyor. Savannah'nın Megyn'in yerine geçmesi bir sınavdı. Ve Megyn bunu biliyor. 'İsimsiz bir 'kaynak', Kelly'yi 'büyük bir hayal kırıklığı' olarak tanımlıyor ve çıkış, 'NBC'deki' Sunday Night With Megyn Kelly 'programının 2017'de sadece sekiz hafta sonra ilgi eksikliği nedeniyle çekildiğini' kaydetti. Guthrie'ye gelince, sabah şovunda 'o fazladan saati almak istediği' söyleniyor ve yayın, Matt Lauer'in yardımıyla 'izleyicileri tekrar içine çekmek için gizli bir planı' olduğunu iddia ediyor. Sözde muhbir 'O, Savannah ile bir özür röportajı yapmak için gemide' diye belirtiyor.

Yayın, makalesinin geri kalanını Guthrie ve Kelly'nin kan davası iddialarıyla ve Guthrie'nin diğer personel tarafından meslektaşından daha çok beğenildiğine dair iddialarla dolduruyor. Ancak tabloid'in okuyuculara söylemediği birkaç önemli şey var. Her şeyden önce, Guthrie’nin Kelly için doldurduğu zaman bir 'testin' parçası değildi. Kelly'nin tatilinin olduğu hafta boyunca dönüp giden birkaç NBC kişiliğinden biriydi. Örneğin, yerine geçenler arasında Jenna Bush Hager, Al Roker, Keir Simmons ve Jacob Soboroff vardı. Aslında, hafta sona ererken, 'Megyn Kelly Today' için resmi Twitter hesabı tüm konuk yardımcı ev sahiplerinin kamera arkası videosunu paylaştı ve Guthrie ve Hager, neler olup bittiğini bilmedikleri için şaka yaptılar çünkü sadece doldurma.

Görüntüde ayrıca Guthrie, Kelly'ye bir posterde aşk notu yazıp ona 'acele et' demesini içeriyordu. Ve hiç kimse bu BTS videosunun sadece Guthrie'yi ve geçici olarak Kelly'nin yerini alan herkesi göstermek için yapıldığını düşünmemeli. Görüldüğü gibi şovun Twitter sayfasında , buna benzer özet videolar her hafta Kelly’nin şovu için paylaşılıyor. Ayrıca, eski Fox News sunucusuyla işten çıkmanın aksine, geçen ay rapor edilmişti. Kelly ve primetime programı geri dönecek. Ağustos ayında, 'Bugün' programına bağlı olarak. Üstüne üstlük, Kelly ayrıca bir 'Dateline NBC' özelliğine ev sahipliği yaptı bu haftanın başlarında. Derginin makalesinde bunların hiçbirinden bahsedilmiyor.

Ve aynı sabah bu sayı gazete bayilerinde de yer aldı. Kelly ve Guthrie, 'Megyn Kelly Today' de birlikte göründü. ana sunucu ile haber konuları hakkında sohbet etmek için çeşitli 'Bugün' yüzleri geleneğini sürdürüyor. Açıkça anlaşmazlık içinde değiller, ancak bir takım olarak çalışıyorlar. Dedikoducu Polis Kelly'nin Guthrie ile değiştirilmesiyle ilgili bu kapak hikayesinin uydurma olduğunu doğrulayan bir NBC sözcüsü ile de konuştu.

Bu ilk değil Yaşam tarzı 'Bugün' şovu ve çapaları söz konusu olduğunda okuyucuları yanılttı. Geçen Aralık, çıkış aldatıcı bir şekilde gol atmış gibi görünmesini sağladı Guthrie ve Hoda Kotb’un Lauer'in kovulmasının ardından ilk röportajı . Ardından Ocak ayında, yayın iddia edildi Kelly, Lauer hakkında her şeyi anlatacaktı. ve NBC. Bu olmadı, aynen Dedikoducu Polis olmayacağını söyledi ve şimdi bu makalede, bir kitap yazabileceği iddia ediliyor Eğer kovuldu. Ağ ve Kelly sonunda yollarını ayırabilir, ancak böyle bir değişiklik için yakın planlar yoktur.

Kate Middleton schwanger mit Zwillingen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.