Dır-dir Meghan McCain onunla tartıştıktan sonra işi için endişeleniyor Görünüm yardımcı ev sahipleri Joy Behar ve Whoopi Goldberg havada? Bir çıkış, muhafazakar talk show sunucusunun gösterideki rolünün 'tehlikede' olabileceğine inandığını bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

Yükselen Gerginlikler Meghan McCain İşi İçin Endişeli mi?

Star bu hafta, perde arkasındaki 'tırmanan' gerilimlerin Meghan McCain'i Joy Behar ve Whoopi Goldberg'e karşı çektiğini ve sonuçta büyük bir 'savaş' ile sonuçlandığını bildirdi. Görünüm . Gazeteye göre McCain, doğum izninin sona ermesinin ardından popüler gündüz konuşma programına döndükten sonra 'sert bir giriş' yaşadı.Tabloid detaylara gidiyor McCain'in sahip olduğu 'anlaşmazlıklar' dan biri Behar ile gösteriye döndüğü ilk günlerinde. Hanımlar Cumhuriyetçi Parti'nin durumunu tartışıyorlardı ve McCain, Demokrat Parti içindeki çatlaklara dikkat çekmek için Behar'ı yarıda kesti.

Behar, McCain'in alay etmesine neden olan kesintiyi takdir etmiyor gibi görünüyordu, 'Beni çok özledin, benimle kavgayı özledin.' Behar cevap verdi, yüzü çok ciddiydi, “Ben yapmadım. Seni özlemedim Sıfır.' McCain şaşırmış ve geri vurulmuş gibi görünüyordu, 'Bu çok iğrenç. Bu çok kaba ”ve Goldberg buna bir son vermek için adım atmasaydı, argüman daha da ileri gidebilirdi.

Şimdi, bir kaynak çıkış noktasına McCain'in 'geleceği için endişelendiğini' söylüyor. Görünüm . Muhafazakar ateşli kişi, sıcak konu tartışma şovunda 'en kutuplaştırıcı kişi' ününden zevk alıyor olsa da, şimdi onu ısırmak için geri geleceğinden korkuyor. 'İşinin tehlikede olabileceğini düşünüyor,' diye ısrar ediyor ve ekliyor, 'Joy ve Whoopi ona katlanamıyor.'

shaquille o neal und seine freundin

Dedikoducu Polisin Çekimi

Sebebin bir parçası Görünüm çok başarılı ve uzun ömürlü oldu çünkü özellikle gösteriye ev sahipliği yapan kadınlar birbirleriyle her zaman aynı fikirde değiller. Aslında, gösteriyi ilginç kılan şey fikir farklılıklarıdır. McCain kısa süre önce What Happens Live'ı Canlı İzleyin! ve kendisi ile diğer hanımları arasındaki ilişkiden bahsetti. Görünüm Andy Cohen'i ağırlamak için. McCain, 'Biz bir aileyiz,' dedi ve ekledi, 'Herkesi özledim diyeceğim. Bazıları beni özlemese bile. '

McCain ve Behar arasındaki sözde “anlaşmazlık” çok hafifti ve iki hanımın yanı sıra diğer yardımcı ev sahipleri de yıllar içinde pek çok benzer çekişme yaşadılar. Bu hiçbir şekilde McCain’in gösteriden atılmasına yol açacak bir olay değil, McCain’in gösteriden çıkarılmaktan endişe duyduğuna inanmak için bile bir neden yok.

Magazin gazeteleri uzun süredir Meghan McCain ile diğer ev sahipleri arasında McCain'in diziyi bırakmasına veya kovulmasına yol açacak bir gerilim olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Küre bir zamanlar bunu tahmin etti McCain gizlice bir çıkış için pazarlık yapıyordu talk show'dan. Açıkçası, McCain’in gösteride devam eden varlığı, Dedikoducu Polis bu makaleyi yanlış olarak adlandırmak doğruydu. Aynı çıkış, şunu da iddia etti: McCain, yardımcı ev sahiplerinden nefret ediyordu , bu da onu bırakmayı düşünmeye itiyordu. Bayanlar sık ​​sık ateşli tartışmalara girseler de, profesyonel ilişkileri bu kadar küçük bir dramanın üstünde görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Elizabeth Hurley Bares Hepsi Nadir Birleşik Krallık Karını Kutlamak İçin

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

Prenses Beatrice 'Kırılma Noktasında' Evlilik mi?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Lady Gaga und ihr Ehemann

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.