Görünüm tartışmalı bölümleri ve panelindeki hararetli tartışmalarla tanınır. Özellikle bir ev sahibi, kavgacı doğası ve muhafazakar bakış açılarıyla bilinir. Meghan McCain . Geçen yıl bir tabloid, gündüz şovunun diğer sunucularının McCain'in gösteriden ayrılmasını istediğini öne sürdü. Dedikoducu Polis raporu çıktığında araştırdık, ancak bu hikayeye ve bugün McCain'e neler olduğuna bir göz atıyoruz.

Rock of Love Gewinner der ersten Staffel

Meghan McCain, Yardımcı Sunucuları Tarafından Nefret Edildi mi?

2019 yılında Küre Megan McCain olduğunu bildirdi onun tarafından hor görüldü Görünüm yardımcı ev sahipleri ama politik görüşlerinden dolayı değil. Magazin dergisi, McCain'in setteki tutumu nedeniyle beğenilmediğini belirtti. Gazetenin 'içeriden' gazetesi McCain gazetesine 'ev sahipliği yapmak için en şımarık ve kibirli insanlardan birini teslim etti' dedi. Görünüm . ' Başka bir kaynak, McCain'in 'gösterinin yıldızı' olduğunu hissettiğini ve 'oyuncu kadrosunun her üyesinin Meghan'dan nefret ettiğini ve nefret ettiğini ve istifa ederse bir dansa gireceğini' söylemek zor olmadığını söyledi.Hikaye, McCain'in Ana Navarro ile hararetli bir siyasi tartışmaya girmesinden sonra ortaya çıktı. Daha sonra, McCain reklam arası sırasında ofset yürüyüşü çekildi. Kaynak, başka bir sunucu ofset yapsaydı, McCain'in şovda özel ayrıcalıklara sahip olduğunu ima ederek kovulacaklarını ekledi.

İşte 'Görünümde' Gerçekte Olanlar

McCain'in yardımcı sunucularıyla 'kısasa kısas' olduğu bir sır değil, ancak bu hiçbirinin onu programdan uzaklaştırmak istediği anlamına gelmiyordu. Bu sahte raporun yayınlanmasından bu yana bir yıl geçti ve Meghan McCain hala Görünüm . Son zamanlarda McCain şovda pek yer almadı çünkü sadece kızı Liberty'yi doğurdu . McCain'in beklediği haberi çıktığında, yardımcı ev sahipleri merhum Senatör John McCain'in kızını çok desteklediler.

Dedikoducu Polis McCain'in doğum iznini bitirdikten sonra, kadınlarla işini bitirmek için geri döneceği kesin. Görünüm. Ancak, görebildiğimiz kadarıyla, McCain ve yardımcı ev sahipleri arasında herhangi bir kötü kan varmış gibi görünmüyor. Bu son kez değildi Küre McCain'in dramaya neden olduğu iddia edildi Görünüm. Gazete, bu yılın başlarında, Whoopi Goldberg istifa etmekle tehdit ediyordu Görünüm McCain yüzünden. Yayın, Goldberg'in yardımcı sunucunun 'tavrı' ve iğrenç davranışından 'bıktığını' iddia etti. Dedikoducu Polis sahte raporu reddeden bir ABC sözcüsü ile kontrol etti.

Son zamanlarda aynı tabloid iddia etti McCain gizlice buradan çıkışını planlıyordu. Görünüm . Bu sahte hikayeyi de çürüttük, Meghan McCain yakın zamanda ayrılmayı planlamıyor ve kesinlikle bu hikayelerin ifade ettiği nedenden dolayı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.