Meghan McCain dönmesini sağladı Görünüm bu hafta doğum iznini takiben. Bununla birlikte, tüm yardımcı sunucular muhafazakar ateş gücünün gösteriye geri dönmesinden o kadar mutlu görünmüyordu, ancak özellikle Joy Behar . McCain bile girmeyi başardı ile şiddetli bir tartışma Whoopi Goldberg , yardımcı sunucusunu pratik bir kolaylıkla kapatan.Meghan McCain, Joy Behar Zaten Geri Döndü

İlk olay Meghan McCain’in ikinci gününde (sanal) sette meydana geldi. Görünüm . Bayanlar, Amerika'nın mevcut iki partili sistemini genişletmesi gerekip gerekmediğini tartışıyorlardı. Tartışma yakında Joy Behar'dan sonra raydan çıktı Cumhuriyetçi parti içinde gerilimi gündeme getirdi ve GOP'un 2020 seçimleriyle ilgili partideki bölünmeler nedeniyle 'şu anda çok daha fazla sorun yaşadığını' açıkladı.McCain, Demokrat parti içindeki bölünmelere işaret etmek için çabucak araya girdi ve Behar'ın görüşlerinin 'tamamen yanlış' olduğunu savundu. Behar gücendi araya girdiğinde ve açıkça, 'Affedersiniz, daha bitirmedim' dedi. İki kadın birbirleri hakkında konuşmaya başladığında McCain, Behar ile dalga geçmeye başladı ve “Beni çok özledin, Joy. Doğum iznindeyken beni çok özledin. Benimle kavga etmeyi özledin. ' Behar hızla yanıt verdi ve ses tonu ya da sözleri hakkında hiçbir şey McCain'i geri alay ettiğini göstermedi. Görünüşe göre ciddiyetle yanıtladı,

Yapmadım. Seni özlemedim Sıfır.Whoopi Goldberg tartışmayı bitirip bir sonraki konuya geçmeye çalışsa da McCain karşılık verdi, 'Bu çok iğrenç, bu çok kaba' ve sadece dalga geçmekte olduğu konusunda ısrar etti. Goldberg bir kez daha araya girdi, bu sefer başarılı bir şekilde ve sohbeti ilerletmeyi başardı.

Whoopi Goldberg bile McCain ile Çatıştı

Ertesi gün, grup yakın zamanda Georgia Senato yarışının galibi olacağı tahmin edilen Rev. McCain, Warnock'u ızgara yapmaya çalışırken, Goldberg segmenti sonuna kadar getirmeye çalıştı . McCain onun hakkında konuşmaya devam ettikten sonra Goldberg, 'Hey, dinle!' Diye bağırdı. Nihayet muhafazakar yardımcı sunucusunu susturmayı başardı. Sonunda sohbeti yakınlaştırmayı başaran Goldberg, sakince şu sonuca vardı:Seçilmiş Senatör Rev. Raphael Warnock'a teşekkür edeceğiz ve hemen döneceğiz. Geri geldiğiniz için teşekkürler efendim.

spätestens auf Blake und Miranda

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

The View (@theviewabc) tarafından paylaşılan bir yayın

Açıkça, doğum izninin sesini kapatmak için hiçbir şey yapılmadı McCain’in ateşli fikirli muhafazakârlık markası . Ortak ev sahiplerinin, doğum izninden sonra McCain'e farklı bir şekilde davranmayı planlamadıkları da açıktır. Bu bir dönüş her zamanki gibi işler Görünüm bu bir çeşit rahatlama.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Wie groß ist Kevin Hart?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak