Sonra Meghan Markle ve Prens Harry dedikodu yayınlarıyla mücadelelerini açıkladı, bir tabloid geri adım atmış görünüyor. Temasta Markle bebek oğulları Archie'yi alıp evlerinden kaçmadan önce birbirleriyle kavga eden eşler hakkında tuhaf bir hikaye uydurdu. Tamamen saçmalık.

Yakın tarihli bir röportajda Markle, sosyal medyada yoğun bir tartışmaya yol açan magazin dergilerinin sürekli saldırılarından duyduğu hayal kırıklığını ifade ettiğinde duygusaldı. Bunlara ek olarak, Prens Harry ve Markle bir İngiliz gazetesine dava açıyor kişisel mesajlar yayınlayarak gizliliklerini ihlal ettiği için. Görünüşe göre sonuç olarak, Temasta Sussex Dükü ve Düşesi hakkında yanlış iddialarla dolu bu sahte 'raporu' yayınladı.whoopi goldberg noch auf der sicht

Gazeteci kapak hikâyesinde “Bir yıllık eleştiri Meghan Markle üzerinde yıkıcı bir etki yaratır ve onunla Prens Harry arasında şimdiye kadarki en kötü kavgaya yol açar” diyor. Gazeteci, Markle'ın medya baskısından bıktığını ve habersiz bebeği ile saraydan ayrılmaya karar verdiğini söylüyor. Bu kısa süre sonra, Markle'ın eski hayatından vazgeçtiği için onunla kavga ettikten sonra Prens Harry'den çıktığı hakkında saçma bir anlatı olarak gizlenen Düşes'te bir yığın saldırı ve kazmaya dönüşür.

Çıkış daha sonra bir kraliyet biyografisinin Markle hakkında çiftin ortaya çıkabilecekleri konusunda gergin olan bir kitap yazdığını iddia ediyor. Makale ayrıca Kraliçe Elizabeth'in Markle'dan kraliyet protokolünü ihlal ettiği için nefret ettiğini iddia ediyor. Ayrıca, Prens William'ın Markle'ı Prens Harry ile rezil konuştuğu da iddia ediliyor. Bu 'raporda' bir model görmeye başlıyoruz.

Asillerle İrtibat Dışı

En başından beri, tabloid yanlış anlıyor. Dük ve Düşes, iklim değişikliği girişimleriyle ilgili bazı eleştiriler almış olsalar da, Markle’ın yorumları, İngiliz gazetelerinden gelen kişisel saldırıların sürekli ve acımasız doğasına daha çok atıfta bulundu. Temasta kraliyet çiftine acımasızca saldırmaktan suçlu olan taraflardan biri ve yalanlarla dolu bu 'raporun' sadece magazin gazetesinden çocukça bir misilleme olduğundan şüpheleniyoruz.

Markle'ın kraliyet ailesine uymadığına dair bu iddialar yeni değil. Martta, Temasta hakkında saçma bir hikaye yayınladı Kraliçe Elizabeth Markle'dan nefret ediyor kraliyet protokolüne uymayan bir bebek duşu düzenlemek için. Bundan önce, Dedikoducu Polis Markle yapımı hakkında bir makale için satış noktasını bozdu Kraliçe Elizabeth'in garip olduğu bir tatil hayatının tüm 'kraliyet dışı' yönleri nedeniyle. Çıkış, fikrini zorlamayı bile denedi. Markle, Kate Middleton ile kavga ediyordu ondan “merkez sahneyi almak”.

Miranda Lambert und Blake Shelton Scheidung

Aralık 2017'de tabloid, Markle oyunculuktan vazgeçtiği için hayal kırıklığına uğradı ve eski hayatı. Üç ay sonra, başka bir sahte parçayla tekrar denedi. Markle 'kraliyet hayatı' ile mücadele ediyor. Tabii ki, bu konu hakkındaki çok sayıda hikaye dikkate alınmıyor bile. Markle kraliyet düğünden önce hamile Bu kesinlikle kraliyet dışı bir durum olurdu.

Prens Harry, mücadeleleri ve magazin dergilerinden birine açtıkları dava ile ilgili bir açıklama yaptı:

'Bu amansız propagandanın insani bir bedeli var, özellikle de bilinçli olarak yanlış ve kötü niyetli olduğunda ve cesur bir yüz takmaya devam etsek de - çoğunuzun anlayabileceği gibi - ne kadar acı verici olduğunu anlatamam. oldu ”diye yazdı. 'Çünkü günümüzün dijital çağında, basın fabrikasyonları dünya genelinde gerçek olarak yeniden tasarlanıyor. Bir günlük haber artık yarının kâğıt değil. '

Özellikle dünyanın dört bir yanındaki magazin dergilerinden çift hakkında çok sayıda yanlış hikaye düşünüldüğünde Duke'un sözleri doğru geliyor. Çift, kısır yalanlar ve sürekli yalanlar karşısında sessizce acı çekmemeyi seçtiği için, dedikodu medyası onlara saldırmış gibi görünüyor. Ancak gerçek, Markle ve Prens Harry'nin yanındadır. Dedikoducu Polis kolayca yazabilir Temasta 'En son kurgu eseri ve kendinden emin bir şekilde magazin iddialarına hiçbir kanıt olmadığını söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.