Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesindeki üst düzey rollerinden yaklaşık bir yıl önce geri adım attı. Bu hafta bir tabloid, Markle'ın 'uzun oyunu oynadığını' ve oğlu Archie'nin tahta geçmesini sağlamayı planladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.1 Şubat 2021 tarihli New Idea

(Yeni fikir)'Meghan Hellbent On Revenge'

Göre Yeni fikir , Kraliçe Elizabeth 'saraya karşı olduğu iddia edilen bir planı öğrendikten sonra kraliyet ailesinin kıdemli üyeleriyle özel bir kriz görüşmesi yapmaya hazırlanıyor.' Kraliyet ailesi, Markle'ın 'hala uzun oyunu oynadığından' korkuyor ve gizlice tımar Archie taht için. Bir kaynak diyor ki Takım elbise yıldız '-hatta hastalıklı bir şekilde- arkadaşlarına' her şey olabilir, bu yüzden hazırlıklı olmak en iyisi 'dedi.Markle, Archie'nin 'adım atıp kral olması gerekmesi ihtimaline karşı ailenin kraliyet tarafında tamamen çalışıldığından' emin oluyor. Markle, 'düşünülemez olanın gerçekleşmesi ve Archie'nin geri dönmesi gerekiyordu İngiltere'ye ”çünkü' her zaman istediği rütbeyi ve gücü bir krala anne olarak alacaktı. ' Markle, oğlunun İngiliz aksanı olmasını sağlamak için adımlar atıyor ve hüküm sürmesi gerekmesi ihtimaline karşı İngiliz tarihi konusunda iyi eğitim alıyor.

Megxit Gecikmeli

Bu hikaye, geçen hafta Mart ayının ' Megxit incelemesi 'İptal edildi. The Günlük posta Prens Charles ve Prens William'ın anlaşmanın yeniden gözden geçirilmesine 'gerek olmadığı' sonucuna vardıklarını, ancak bu tabloid, 'William onlara bakmaya dayanamadığı için' iptal edildiğini iddia etti. Ancak Markle 'bir kenara atılmayacak' ve 'artık bir inceleme için davet edilmediklerini, istediği her şeyi yapabileceğini düşünüyor.'

Peki Buradaki Plan Nedir?

Bu hikayenin anlattığı 'saraydan intikam', Archie'yi 'Cambridge'li çocuklardan daha ünlü ve etkili' yapmaktır. Popülerlik, ardıllık çizgisinde hiçbir zaman önemli olmamıştır, çünkü kuralları kamuoyu tarafından değil, Parlamento tarafından belirlenir. Markle'ın kendisi ve Prens Harry'den sonra İngiltere'ye geri çağrılmasının 'heyecanlanacağına' inanmak çok zor. sadece iyi duyurulmuş bir çıkış düzenledi. Bu tabloid'in anlattığı kadar güce açsa, o zaman neden ilk etapta ayrıldı?Megxit incelemesinin olmaması Sussexes için harika bir haber. Dedikoducu Polis Markle'ın oğlunun iyi eğitimli olmasını isteyeceğinden hiç şüphesi yok, ancak oğlunun sonu gelsin diye gizlice bir plan düzenlediğine inanamıyoruz geri İngiltere'de tahtta. Bu hikaye, gözden geçirme iptalinden yararlanmak için tamamen uydurulmuş ve tamamen sahtedir.

John Travolta und Kelly Preston Sohn

Diğer Sahte Hikayeler

Yeni fikir Kraliyet ailesiyle ilgili hikayeler söz konusu olduğunda oldukça sefil bir geçmişe sahip. Archie hakkındaki garip hikayesini kırdık Kate Middleton’ın iznine ihtiyacım var evlenmek. Bu durumun gerçekleşmesi son derece düşük bir ihtimaldir ve uygun bir haber hikayesinden çok kuralların tuhafıdır.

Şeffaf bir şekilde uydurulmuş bir hikayede, bu tabloid Markle ve Prince Harry ayrıldı . Kesinlikle yoktu, ne de Oprah Winfrey ile anlaşmazlık . Bu tabloid, Sussexes'in hayatlarına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil ve hoşuna giden anlatıyı uyduruyor gibi görünüyor. Markle, saçma bir intikam planında Archie'yi tımar etmiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Mark Harmon’un ‘Münzevi’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.