Vardır Meghan Markle Hamileliği hasta bir evliliği kurtardı mı? Haftasının iddia ettiği bir kapak hikayesi Prens Harry eşiğindeydiler, ama yeni bebek onları tekrar bir araya getirdi. Dedikoducu Polis araştırır.Sussex Dükü ve Düşesi

National Enquirer'Evliliği Kurtaracak Yeni Bebek'

Kapak hikayesi National Enquirer bu hafta Prens Harry ve Meghan Markle’ın hamilelik duyurusu . 'Neşeli haberler ... karanlık bir sır sakladı - hamilelik sorunlu evliliklerini kurtardı.' Prens Harry, 'kraliyet ailesine yabancılaşmasıyla mücadele ediyor ve kılıbık bir koca olarak damgalamaktan bıkıyor.' Hatta “Meghan ve Hollywood'un İngiltere'ye dönme hayallerinden vazgeçmeye yakındı” ama hamilelik fikrini değiştirdi.

Sussex'ler büyük bir kavga yaşadı ve bir kaynak Markle'ın '[Prens Harry] 'yi Harry'nin hayran olduğu oğulları Archie'yi düşünmeye çağırdı ve bir an önce başka bir çocuğu olacağına söz verdi.' Dedi. Markle 'yeni bebek vaadini evliliğini kurtarmak için kurnaz bir hile olarak kullandı.' Ayrıca, 'Amerikan televizyonunda hiçbir sınır tanımayan röportaj' yaparak 'hamileliğini, kraliyet ailesiyle eski hesaplarını halletmek için kullanmayı planlıyor'.İçeriden biri, bu her şeyi anlatan röportajdan gelebilecek “tüm kraliyet ailesi feci sonuçlara hazır” diyor. Gazeteci daha sonra bu 'nükleer röportajın' aynı zamanda Prens Philip'in 'kraliyet yarasına tuz sürdüğü Londra'daki bir hastanede hayatı için savaştığını' söylüyor. Sussex'ler 'monarşinin acısına ve utanmasına neden olmaya kararlı görünüyorlar.'

Girmek için Çok Fazla

Bu paçavradan Prens Harry'nin 'kılıbık bir koca olarak damgalamaktan bıktığını' söylemek inanılmaz. Biliyor musunuz onu kim damgaladı kılıbık? Neden National Enquirer elbette. Bu yabancılaşma ve uzlaşma hikayesi, efsane magazin dergilerinin desteklediği bu ilişkiden.

Bir hikayede Markle'a karşı bu kadar sert sözler varken, onu ciddiye almak imkansızdır. 'Monarşinin acısına ve utanmasına neden olmaya kararlı mı?' Ciddi anlamda? Ne zaman bebek duyuru geldi Buckingham Sarayı, Prens Philip ve Kraliçe Elizabeth'in 'çok mutlu olduklarını ve iyi dileklerini' duyurdu.Çiftin yıllardır yapmayı planladığı ikinci bir çocuğa hamile kalmak, ne evliliği kurtarmak ne de kraliyet ailesine saldırmak için yapılmadı. Bu yapılacak kötü bir şey olurdu ve bunu önermek bile oldukça aşağılık. Bu neşeli bir olay, intikam dolu bir olay değil.

Şaşırmamalıyız

Markle ve Prince Harry’nin evliliği tehlikede değil ne de bebek duyurusundan önce yaklaşan röportaj Prens Philip'in hastanede olmasıyla kasıtlı olarak aynı zamana denk geliyor. Bu sadece Meghan Markle karakterine saldıran, arkasında hiçbir gerçek veya kanıt olmadan ateşli bir hit parça.

Bu rutin olarak aynı tabloid Markle a diva'yı çağırır ve onun olduğunu iddia etti 90 milyon dolar talep ediyor kraliyet ailesinden. Onu arıyordu ' canavar Meghan 'Yıllardır ve bu değersiz hikaye aynı şeyden daha fazlası.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor