Yaptı Meghan Markle 90 milyon dolar talep etmek Kraliyet Ailesi her şeyi söyleme tehdidi altında gizli para mı? Markle-dayak ve her şeyi anlatan hikayeler, tabloid zımbalar, bu yüzden Dedikoducu Polis hemen şüpheci. Hadi daha yakından bakalım.

'Kraliyet Ailesinin Yeni Kabusu'

Bu hikaye, Şubat ayındaki bir kapak hikayesinden geliyor. National Enquirer Meghan, kraliyet ailesi konusunda sessiz kalması karşılığında 90 milyon dolarlık çarpıcı bir anlaşma talep edeceğini iddia ediyor. Özel bir haberde, 'üst düzey bir saray mensubu' dergiye, kraliyet ailesinin Sussex Düşesi'nden 'yasaklı bir TV röportajı' veya 'her şeyi anlatan bir kitap' istemediğini söylüyor.Prens William ve Kate Middleton'ın bu sessiz paraya karşı oldukları iddia ediliyor ve 'Sussex'lerin bir kuruşu hak etmediğini söylüyorlar.' İçeriden biri, Markle'ın Prens Harry ile evlendiğinden beri bu açmazlığı planladığını ve 'kraliyet hayatına asla uymadığını' ve 'lakaplı olduğunu söyledi. 'Diva Düşesi' zor ve talepkar olduğu için. '

Bu hikaye, Markle'a 'kraliçeyi bile küçümsediğini' söyleyen bir sürü vitriol içeriyor. Gazete gazetesi 'Meghan, Kate'i çok kıskanıyor' diyor. Görünüşe göre, Markle 'Sussex markasını küresel bir imparatorluğa dönüştürmek istiyor', bu gülünç çünkü kraliyet ailesi tam anlamıyla bir zamanlar gerçek bir ampirik küresel imparatorluktu.

Nakit Talebi Yapılmadı

Bu hikayenin yayınlanmasından bu yana geçen aylarda, ne devasa bir çek ne de her şeyi anlatan bir röportaj gördük, bu yüzden bu hikaye tamamen sahte. Sussexes para çekme ne de Middleton ve Markle arasında bir rekabet yok. Bu, Markle'a karşı en iyi pot çekim koleksiyonu. Sussexes şahsen kınadı .

Tümünü Gösterme Yok

Ağustos, Özgürlüğü Bulmak , Sussexes'in izinsiz bir biyografisi. Çift var işbirliği reddedildi o kitapla. Bu nedenle, bu makalede tehdit edilenler gibi her şeyi anlatan bir şey olarak görülmemelidir.

Şüpheli Dolar Tutarı

Enquirer bir keresinde Markle’ın kraliyet çıkışının kraliyet ailesine 1 trilyon dolara mal oldu . Daha sonra onu bir mücevher hırsızı 10 milyon dolarlık bir mahallede. Şimdi 90 milyon dolarlık sessiz para. Bu figürler, biraz kafiye ya da mantıkla ince havadan icat edilmiş gibi görünüyor.

Yine Başka Bir Tabloid Her Şeyi Anlat

Bu tabloid ve aslında birçok tabloid, potansiyel her şeyi anlatan kitaplar veya röportajlar hakkında hikayeler yayınlamayı seviyor. Bir konunun hangi ilginç ayrıntıları hakkında açıkça spekülasyon yapmak için magazin gazetesini serbest bırakır. abilir veya belki bununla ilgili konuşun, bu hikayeler neredeyse evrensel olarak kurgusaldır.

Dedikoducu Polis bu gazeteyi iddia ettiği için bozdu Tom Selleck her şeyi anlatan bir kitap yazıyordu. İddia etti Ashton Kutcher yazıyordu Demi Moore'a karşı 'her şeyi anlatan bir intikam'. Jennifer aniston Her şeyi anlatması için 65 milyon dolar kazanması gerekiyordu. Bu kitapların hiçbiri ortaya çıkmadı ve biz de çıkmasını beklemiyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.