Dır-dir Meghan Markle ve Prens Harry 'Acı bir aile kavgası' nın düğünü 'mahvoldu' mu? Bu, çiftin evliliklerinden önce su yüzüne çıkma iddiası. Fakat Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan tabloid kapak hikayesini bozabilir.

Yeni sayısı Kadınlar Günü Yeni Zelanda bir 'battle royale' duyurdu ve 'şiddetli bir aile davası düğünü mahvettiği için' ailenin 'savaşta' olduğunu iddia ediyor. (yukarıyı görmek). Basımın içindeki başlık da aynı derecede dramatik: 'Kraliyet Davası Patlıyor: Meghan ve Harry’nin Düğünü Mahvolacak mı?' Sansasyonel makalenin temeli, yeni kitabın Asi Prens Prens Charles hakkında, 'saray kapılarının ardında' neşeli olayı gölgede bırakmakla tehdit eden 'bir' şiddetli kavgaya 'yol açtı.Yetkisiz bir biyografi olan kitap, son haftalarda bazılarının saydığı şeyleri sunmak için manşetlere çıktı. Prens Charles hakkında çılgın iddialar ve onun ailesi. İddialar arasında, prensin oğullarının popülaritesi konusundaki sözde güvensizliği ve kendi ailesi tarafından kabul edilmediği iddia edilen karısı Camilla'ya duyduğu kızgınlık yer alıyor. Anekdotların birçoğu henüz doğrulanmamış olsa da, dedikodu dergisi, kitabın huysuz iddiaları nedeniyle 'Harry ve Prens William da dahil olmak üzere Windsors'un kıdemli üyelerinin tereddütle konuşmadığını' iddia ediyor.

Kraliyet ailesi içindeki gerilim tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Sözde 'iyi yerleştirilmiş saray kaynağı' denilen bir 'battle royale' den başka bir şey değil bu. Kraliçe Elizabeth, 'William ve Harry, Charles ile zar zor konuşuyorlar' veya Düşes Camilla ile iddia edilirken 'tiksinti' olarak tanımlanıyor. Kate Middleton'ın bile sözde kötü kandan etkilendiği söyleniyor. Prizin sözde ihbarcısına, 'Kate kayınpederiyle neredeyse aynı odada olabilir ve çocuklarının çevresinde olmasına dayanamaz.' Ve şimdi Markle ve Prens Harry’in düğününe iki aydan daha kısa bir süre kala, 'saray yardımcıları kavganın büyük günde yayılacağından korkuyor' diyor yayına.

Sözde 'saray kaynağı', 'Bu iddiaların zamanlaması daha kötü olamaz ... Kraliçe herkesin en iyi şekilde davranması gerektiğini açıkça ortaya koyacak, ancak gülümsemelerin ardında gerginliğin artacağına şüphe yok. ' Tabii ki, İngilizler ve özellikle monarşinin üyeleri 'sert bir üst dudağa' sahip olmalarıyla bilinirler. Herhangi bir aile kavgasının kamusal yaşamlarına yayılmasına izin vermezler. Bu nedenle, magazin gazetesinin klanın gülüşlerini taklit ettiğini ve evliliklerde 'gerginliği' gizlediğini ileri sürmesi oldukça uygundur, çünkü böyle bir tartışmanın kanıtlanması veya çürütülmesi imkansızdır.

Ancak bu çok şey biliniyor: İki haftadan daha kısa bir süre önce, Kraliçe Elizabeth resmi evlilik onayını verdi Prens Harry ve Markle'ın evlenmesi için. Sonra, daha geçen hafta, Kensington Sarayı düğün davetlerini açıkladı yayınlandı. Diğer bir deyişle, tören ve resepsiyonlar için hazırlıklar devam ettiği için işler her zamanki gibi. Hiçbir şey 'mahvolmadı' veya 'mahvolmadı' ve özel günün 'gölgede kalma' tehlikesiyle karşı karşıya olduğuna dair hiçbir meşru gösterge yok. Prens Charles hakkındaki kitap skandal gibi görünse de, yayının iddialarının aksine, Prens Harry ve Markle’ın düğünü üzerinde gerçekten bir etkisi olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur.

ist oj simpson khloe kardashians Vater

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.