Rağmen Prens Harry ve Meghan Markle adım atmak kraliyet görevlerinden dönüş Daha özel bir hayat yaşamak için, magazin dergileri onlar hakkında giderek daha saçma olan hikayeler yaymayı bırakmadı. Kısa bir süre önce bir tabloid, Markle'ın İngiltere'ye geri döneceğini bildirdi. Kate Middleton kimin kime söz hakkı olduğu hakkında Archie evlenmesine izin verilir. Şimdi, 'Archie bebek değil mi?' Demiş olabilirsiniz. O karmaşık, Dedikoducu Polis içine girecek.

Markle’ın Kanı Soğuk Aktı ”Baby Archie'nin Crown Kontrolü Üzerine

Göre Yeni fikir , Markle bir okuduktan sonra öfkelendi Günlük posta Archie'nin evlenmesine izin verilmeden önce taçtan izin alması gerektiğini açıklayan makale. Markle 'yüzyılın kaçışını başardığını düşündü' ama aslında 'yüzyılların protokolünü ve geleneğini hafife aldı.' Markle, Archie'nin partner seçimini reddederek “William ve Kate'in ondan ve Harry'den intikamlarını oğulları aracılığıyla almasından nefret ederdi”.Honig Boo Boo 2016 Gewicht

Markle meseleyi kendi eline alıyor, çünkü sözde içeriden biri magazin gazetesine 'Kate ve Kraliçe arasında Londra'da bir zamanlar seyahat kısıtlamaları kolaylaştığında yüce bir hesaplaşmaya hazırlanıyor.' Sadece bir cümle sonra, magazin gazetesi tüm bu olayı 'Meghan’ın Birleşik Krallık’a yaptığı gizli yolculuk' diyerek Birleşik Krallık’a çoktan gelmiş gibi gösteriyor. Yeni fikir sadece hazırlandığını söyledi ve şimdi bunun gizli bir yolculuk olduğunu mu söylüyor? İle Kraliyet Ailesi medya tarafından şahinler gibi izlendiğinde, gizli bir yolculuk yapmak son derece zordur.

Her neyse, magazin dergisi Markle'da ek fotoğraflar çekiyor ve Gloria Steinem ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda 'Santa Barbara kraliyet ailesi gibi oturduğunu' söylüyor. O röportajda Markle, görünüşe göre Middleton'a doğrudan bir hakaret olan 'pek çok nedenden dolayı' California'da olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Middleton yaklaşan bu hesaplaşmaya hazırlanıyordu 'açık fikirli ama böyle yorumlar kasıtlı olarak yayınlandığında Kate için çok zorlaşıyor,' diye açıklıyor içeriden. Yine açıkça görebiliriz bu tabloid'in önyargısı Markle saldırgan ve dolandırıcıyken Middleton'ın sakin ve kendini topladığını göstererek.

2013 Kraliyet Yasasının Verasetini Tartışalım

Bu makalenin kalbi bundan geliyor Günlük posta hikaye Archie'nin evlenmek için hükümdarın iznine ihtiyacı olduğu hakkında. Yasa, ülkedeki altıncı kişiye kadar diyor. arka arkaya evlenmek için hükümdarın iznini alması gerekecek. Archie şu anda babasından sonra yedinci sırada. Kraliçe ölürse veya tahttan çekilirse, Prens Charles kral olacak ve Archie altıncı sıraya yerleşecek ve böylece onu Kral III.Charles'tan (veya Galler Prensi kral olarak hangi adı alırsa) izin istemeye zorlayacaktı.

Şimdi, bu hikayeyi yayınlamak için hiçbir sebep yok. Markle'ın dünyanın öbür ucuna uçmasını gerektirecek acil bir mesele kesinlikle yok ve bu Middleton'un herhangi bir şekilde üzerinde herhangi bir kontrole sahip olabileceği bir şey değil. Bu bir sorun haline geldiğinde, Archie bir yetişkin olacak ve kendi savaşlarında savaşabilecekti.

Prens William'ın başka bir bebeği varsa veya çocuklarından herhangi birinin çocuğu varsa, Archie sıradaki ilk altı arasında kalır ve izin istemesine gerek kalmaz. Dahası, izin istediğini ve reddedildiğini varsayalım. Archie hala evlenebilirdi, sadece taçtan diskalifiye olurdu. Bütün kuzenleri bu arada, taht için sıraya bile girmesi son derece uzun bir atıştı, bu yüzden bu sorun olmaya devam ediyor.

Yine de burada dürüst olalım, Archie’nin potansiyel düğünü kelimenin tam anlamıyla DECADES için olmazdı. Bu, yirmi yıl veya daha uzun bir süre sonra neyin bir skandal olabileceğini tahmin eden bir tabloid makalesi. Archie evlenene kadar, bu sadece Archie'nin izne ihtiyaç duyacağı kraliyet bilginleri için belirsiz ve eğlenceli bir gerçek olacak. Planlanan gizli bir gezi yok ve Markle, Middleton'ın üzerinde hiçbir kontrolü olmadığı 2013 tarihli bir parlamento kararı nedeniyle Middleton'ın peşine düşmeyecek.

Bu Tabloid'den Sadece Son Delilik

Yeni fikir yakın zamanda Markle'ın protesto için tutuklandı . Değildi. İddia etti Middleton hamileydi (Archie'yi tüm bu evlenme izni olayından çıkaracak bir hamilelik, ekleyeceğiz). O değil. Prens Harry dedi kaybolmuştu . Yapmamıştı. Yeni fikir gerçeğe uygun ve hatta uygulanabilir olmasına bakılmaksızın, hayal edebileceği her şeyi yayınlayacak.

Teknik olarak konuşursak, Archie Kraliçe Elizabeth öldükten sonra teklif edecek miydi, ancak kuzenlerinden veya Prens William'ın çocuğu olmadan önce, evlenmek için Prens Charles'ın iznine ihtiyacı olacaktı. Bunun neden bahsetmeye değer olduğu, bunun herhangi bir sorun olma ihtimalinin ne kadar düşük olduğu düşünüldüğünde tamamen bilinmemektedir.

ist die Herzogin von Cambridge schwanger

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.