Etrafta sayısız söylenti vardı Meghan Markle ve Prens Harry Düğünü, özellikle büyük olaydan önceki günlerde. Artık evlilikler bitti, Dedikoducu Polis gerçeği bir kez daha kurgudan ayırıyor. Aşağıdaki kraliyet yalanları toplamamıza göz atın.

KURGU: Meghan Markle'a göre gizli bir nedime vardı. Radar Çevrimiçi .
GERÇEK: Site, düğünle ilgili 'gizli ayrıntılara' sahip olduğunu, yani stilist Jessica Mulroney'in 'gelecekteki prensesin baş nedimesi olarak davranma şerefine sahip olduğunu' iddia etti. Ancak Dedikoducu Polis daha önce Kensington Sarayı tarafından duyurulmuştu. Markle'ın düğününde nedimesi olmazdı. . Bir sözcü, 'Çok sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş çevresi var ve birini diğerine tercih etmek istemedi' dedi. Mulroney gerçekten de nikahdaydı, ama ne o ne de başkası nedime olarak hizmet etmedi.John Travolta Pulp Fiction Haare

KURGU: Göre Temasta , Meghan Markle, Prens Harry’nin bebeğine hamile .
GERÇEK: Magazin dergisinin kapak hikayesinde, çiftin 'aktif olarak hamile kalmaya çalıştığı' ve 'Meghan'ın en yakın arkadaşlarından bazılarının' düğünden önce 'zaten küçük bir prens veya prenses beklediğine' inandıkları iddia ediliyordu. Dergi, 'değişen bel ölçüsüne uyum sağlamak için çok gizli, son dakikada elbise giydirme' yaptırdığını bile iddia etti. Ama elbisesinin büyüyen bir bebek yumruğuna yer açmak için bırakılmasına karşın, Güneş bunu zaten rapor etmişti Kilo kaybı nedeniyle Markle'ın elbisesi değiştirildi ve çiçek açan bir hamileliği dışlamak için 'birkaç kez' alınması gerekiyordu.

KURGU: Prens Harry düğünden günler önce kayboldu. TAMAM MI! .
GERÇEK: Çıkış, tuhaf bir şekilde damadın, Markle ve güvenlik detayının haberi olmadan TK Maxx'te gizli bir alışveriş gezisine çıktıktan sonra 'kaybolduğu' bildirildiğini iddia etti. Tabii ki, bu sözde gezide Prens Harry'nin fotoğrafları yoktu ve kraliyet koruma görevlileri her zaman yanında, güvenliğin onun nerede olduğunu bilmediğini iddia ediyordu. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis 2013 yılında indirimli perakendecide pop-in yaptığı zamanın aksine, Prens Harry'nin ziyareti hakkında hiçbir bilgisi olmayan mağazanın sözcüleriyle konuştu. Twitter'da TK Maxx tarafından tartışıldı ve uluslararası haberler yaptı.

KURGU: Angelina Jolie, kraliyet düğünü için Londra'daydı. Günlük posta ve Harper’s Bazaar .
GERÇEK: Her ikisi de Heathrow Havaalanı'nda Jolie'nin paparazzi fotoğraflarını çekti ve onları nikahlara katılmak için Birleşik Krallık'ta olduğunu tahmin etmek için kullandı. Dergi ayrıca, Oscar ödülünün kraliyet ailesiyle düğün konukları arasında olmasını garantileyen bağlantıları olduğunu iddia etmeye çalıştı, ancak iddiaları çürük ve hatalıydı. Jolie aslında Londra'daydı kraliyet meselesiyle hiçbir ilgisi olmayan iş yükümlülükleri için. Ve özel gün geldiğinde, kilisenin dışında pek çok ünlü görüldü, ama Jolie'nin gidecek hiçbir yeri yoktu.

KURGU: Göre Yaşam tarzı , Robert Pattinson'ın kraliyet düğününe katılması bekleniyordu .
GERÇEK: Yayın, Pattinson'un 'davet aldığını' ve bir tarihe ihtiyaç duyduğunu kanıt olmaksızın iddia eden tek çıkış oldu. Oyuncu, 'tarihin bir bölümüne tanıklık etmek için orada olduğu için çok heyecanlı' olarak tanımlandı ve 'artı bir' olarak FKA Twigs'i mi yoksa Kristen Stewart'ı mı getireceği düşünülüyordu. Ancak kampı, dönüm noktası olayında olacağını asla onaylamadı ve ortaya çıktığı gibi değildi. Bir dizi en iyi yıldızlar düğün için sıraya girdi Oprah'dan George Clooney'e, ancak Pattinson aralarında değildi.

KURGU: RadarOnline'a göre Pippa Middleton kraliyet düğüne davet edilmedi.
GERÇEK: Blog, Markle'ın Middleton'ı davetli listesinden çıkararak “küçümsediği” konusunda ısrar etti ve bu süreçte yakında kayınbiraderi Kate'i üzdü. Web sitesi, geçen yıl Middleton’ın kendi nikahına davet edilmeyen Markle’ın kararını ilişkilendirmeye çalıştı. Ancak o zamanlar geniş çapta bildirildiği gibi, “Suits” yıldızı, bir yıl önce Prens Harry ile yapılan düğün resepsiyonuna katıldı. Ve şimdi, 'küçümsemek' bir yana, Middleton ve ailesinin geri kalanı Markle’ın kendi büyük gününe katılıyorlardı. Middleton'ın kraliyet düğünü için elbisesi hatta sosyal medyada heyecan yarattı.

KURGU: Meghan Markle’ın gelinlik, Stella McCartney tarafından tasarlandı. New York Post .
GERÇEK: Gazete, koridorda yürümeye ayarlanmadan bir gün önce gelinin elbisesinin arkasındaki tasarımcıyı 'ortaya çıkarabileceğini' iddia etti. McCartney'nin gıpta ile bakılan konser için seçilen moda ustası olduğunu iddia ettikten sonra yayın, 'Ralph ve Russo'nun işi kazandığına dair haftalardır spekülasyonlara rağmen, hızla Meghan'ın elbisesini tasarlamanın favorilerinden biri haline geldiğini' iddia etti. Ama bu biraz yanlıştı. Markle’ın gelinlik aslında tasarlandı Yazan: Givenchy'den Clare Waight Keller. Prens Charles'ın ev sahipliği yaptığı bir gece partisi için McCartney tasarımına dönüştü.

kendall jenner vorher und nachher

Artık nihayet evlendiklerine ve düğün çemberi çöktüğüne göre, Markle ve Prens Harry’in hayatları önümüzdeki günlerde biraz normal görünüme kavuşacak. Fakat Dedikoducu Polis magazin dergilerinin ve benzerlerinin, ister çiftin yaklaşan balayıyla ilgili olsun, isterse yeni evlendikleri ilk günleriyle ilgili olsun, yanlış bilgiler yaymaya devam etmesini bekliyor. Gerekirse tüm söylentileri araştırmaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.