Yakın tarihli bir tabloid kapak hikayesi, kraliyet maliyesindeki milyon dolarlık bir açık hakkında ayrıntılar vaat etti. Parayı kim çaldı? Meghan Markle ve Prens Harry elbette. Dedikoducu Polis geçmişte Sussex'in kraliyet ailesinden para veya kaynak çalmasıyla ilgili hikayelerle yüzleşmiştir. Şüpheci olduğumuz için kışkırtıcı hikayeye bakmaya karar verdik.

Cover of Woman

(Kadınlar Günü)'35 Milyon Dolar Eksik!'

'İngiliz monarşisi para kazanarak bir sanat formu oluştururken,' Kadınlar Günü cüzdanlarının büyük bir darbe aldığını iddia ediyor. Koronavirüs turizm endüstrisine zarar verdiğinden, Queen’in muhasebecisi, bankanın 'Mart 2021'e kadar 35 milyon dolarlık zarara uğramasını beklemesi gerektiğini' söyledi. 'Salgın büyük ölçüde suçlansa da,' Prens Charles da Meghan Markle'da parmakları işaret ediyor ve Prens Harry, rapora göre.

Sussex Dükü ve Düşesi, Amerika'ya gitmeden önce “kraliyet çantasından büyük miktarda para çektiler”. Buna, çiftin 'güvenlik' ve diğer lükslerle 'özel jetler' ile seyahat ettikleri Güney Afrika gezisi de dahildir. Prens Charles görünüşe göre iki oğluna 'normalden 901.000 $ daha fazla' harcadı ve bir kaynak 'bunun çoğu Meghan'a gitti' diyor. Kaynak, 'Tek başına gardırop maliyetleri normal harcamaları çok aştı' diye ekledi.

Middleton Tutuyor

Kate Middleton, Markle sayesinde savurgan harcamalardan “özellikle dehşete düşmüştü”. Middleton ve çocukları artık Sussex'ler terk ettikten sonra kraliyet maliyesinin “yükünü omuzlamak zorunda kaldılar”. Ailenin mali durumunu tekrar düzene sokmak için 'ne gerekiyorsa yapmaya hazır', '[Sussexes] için anlamsız harcamaları telafi etmek için çabalamak anlamına gelse de, daha çok çalışmak, büyük olasılıkla daha azına . '

Kraliyet Ailesi Para Kaybetti Ama Markle Sayesinde Değil

Bu hikayede bahsedilen harcamalar, yani Susexes'in Güney Afrika gezisi resmi olarak kraliyet görevleriydi. Bu, tacın ona yapmasını söylediği şeyi yaptığı için Markle'a hakaret etmeye benziyor. Kraliyet ailesinin bir mali açık , tabloid'in bile itiraf ettiği gibi, koronavirüs sayesinde. Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğu sonucuna varmıştır.

Sadece bu da değil, aile çek defterini dengeleme sorumluluğu neden Middleton'a düşecek? Karmaşık finansmanı uyumlu hale getirmek için hükümet ve monarşi için çalışan koca bir finans yöneticileri filosu var. Markle, bir prenses gibi giyinerek yeğeninin ve yeğenlerinin mali geleceklerini mahvetmiyor. Bu tamamen saçma.

Thief-Markle Hikayeleri Yaygındır

Bu, Markle'ın kaybedilen para için ilk kez suçlanışı değil. O kraliçenin en büyük şüpheli 1995'te Markle çocukken bir mücevher soygunu için, bir sahte makaleye göre, Dedikoducu Polis . Görünüşe göre 10 milyon dolar çaldı Prenses Diana'nın takıları . Son zamanlarda düpedüz suçlandı kraliyet ailesini zorla almak 90 milyon dolara, Galler Prensesi hakkında her şeyi anlatan bir belgesel tehdidi altında. Bu hikayelerin hiçbiri düşes için doğru ya da adil değildi ve sadece tabloidlerin Meghan Markle için sahip olduğu mutlak küçümsemenin altını çiziyor.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Kraliyet Uzun Öyküleri

Markle'ı koronavirüsle ilgili kayıplardan sorumlu tutmadığında, Kadınlar Günü Prens Harry'nin hazırlandığını iddia ederken bulunabilir. orduya yeniden katıl eğer evliliği başarısız olursa. Sussex'lerin yeni olduğunu iddia etti Barbados hükümdarları ve Prens William ve Middleton'ın LA'ye indi Devlet tarafı kardeşleriyle yüzleşmek için. Bu tabloid, çılgın iddialarını desteklemek için hiçbir zaman meşru bir kanıt sunmuyor gibi görünüyor. Markle, turizmdeki düşüşün nedeni veya bunun neden olduğu gelirdeki düşüş değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.