Meghan Markle ve Prens Harry boşanmıyorlar. Bir gazetenin kapağındaki çok sorunlu bir başlık yanıltıcı ve yanlıştır. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Son sayısının kapağı Yeni fikir cesurca 'Saray Boşanmayı Onaylıyor!' Markle ve Prens Harry'nin bir fotoğrafı. İçeride magazin, kraliçenin dük ve düşesi ayrılmaması için 'uyardığını' iddia ederek tamamen farklı bir yol izliyor. Ardından tabloid, sahte makalenin geri kalanını Peter ve Autumn Phillips arasındaki tamamen farklı bir kraliyet boşanmasından bahsederek geçiriyor. Peter Phillips, Prens Harry'nin kuzeni ve kraliçenin torunu.ink master kat von d

Çıkış, sözde bir 'saray içerisinden' alıntı yapıyor, 'Kraliçe artık Harry ve Meghan'ın ilişkisi konusunda çok gergindir - bu yeni boşanma duyurusu, birlikte kalmaları için onlara çok fazla baskı uyguluyor. Onlara Kanada'daki evlilikleri üzerinde çalışmaları gerektiğini ve birbirlerini ilk sıraya koymaları gerektiğini çünkü monarşinin daha fazla dramayı kaldıramayacağını söyledi. ' Açıklanamaz bir şekilde, tabloid parçayı çok şüpheli bir kaynakla sonlandırıyor: “Kraliçe ayrıca Harry ve Meghan'a evlerini sipariş etti, böylece bir etkinlikte halka açık bir şekilde görünebilirler. Son boşanma skandalıyla, halka açık bir dayanışma gösterisi istiyor ve İngiltere'ye geri dönmesi tam da bunu yapacak. '

Bu tamamen saçma makaleden, pervasızca yemle ve değiştir ile başlayarak, açılması gereken çok fazla saçmalık var. Başlık, sarayın Sussex Dükü ve Düşesi'nin bir fotoğrafıyla boşanmayı onayladığını ilan ediyor, ancak içeride, kraliçenin dük ve düşese boşanmamasını söylediğini iddia ediyor. Görünüşe göre makalenin çoğu Sussex’ler değil, Phillips ’ile ilgili ve bu da iyi bildirilen haberler zaten ve gerçekten saray tarafından onaylandı. Kapakta Peter Phillips'ten bahsedilmiyor.

Bu da sadece başlangıcı. Magazin, kraliçenin Markle ve Prens Harry'ye Kanada'daki evlilikleri için çalışmalarını söylediğini ve ayrıca kraliçenin onlara eve dönmelerini söylediğini iddia ederek tamamen kendisiyle çelişiyor. Hangisi? Unutulmamalıdır ki, Markle ve Prens Harry tamamen aşağı inmedi resmi konumlarından, çözülmesi gereken bazı ayrıntılar olduğundan ve onların son bir resmi görünüm Martta. Bunun ötesinde, kraliyet ailesi olarak çalışmıyorlarsa, hala aile üyeleridirler, bu nedenle muhtemelen ailenin geri kalanıyla birlikte halka açık görünmek de dahil olmak üzere gelecekteki aile etkinliklerine katılacaklardır.

Sonunda, magazin dergisinin bu haberi pek çok şey, ama doğru olmayan bir şey var. İnsanlar dergi bu haftasonu bile bildirdi ki Prens Harry ve Markle birbirlerine 'şakalaşmış' birlikte daha bağımsız bir hayata geçmeye devam ettikçe. Çok daha güvenilir olan derginin kaynağı, 'Birbirlerine karşı çok hoşlar ve çok tatlılar' diyor. Çift boşanmaya hiç gitmiyor, aslında tam tersi.

Bu tabloid gazetesinin haberinde bu kadar kalitesiz olması şaşırtıcı değil. Geçen ay magazin iddia etti Markle ve Prince Harry 83 gün önce ayrılmıştı. , aynı yem-ve-değiştirme numaralarını kullanarak. Elbette, bu son hikayede var olmayan bu ayrılıktan söz edilmiyor. Magazin gazetesi, insanları dük ve düşesin boşandığına inandırmanın, bu öncül gerçek olsun ya da olmasın dergi satmak için iyi olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis gelecekte bu tür saçmalıklar yayınladığında bu yayına seslenmeye devam edecek.

Kaynaklar

  • 'Peter Phillips: Kraliçe'nin torunu ve eşi boşanacak.' BBC, 11 Şubat 2020.

    ist ben affleck ein Scientologe
  • Morton, Brianna. 'Prens Harry ve Meghan Markle Resmi Olarak Kraliyet Görevlerinden Geri Dönüyor.' Dedikoducu Polis, 8 Ocak 2020.

  • Nikkhah, Roya. 'Harry ve Meghan, Florida'da konuşma için '1 milyon dolar kazanıyor.' The Times, 9 Şubat 2020.

  • Hill, Erin Hill ve Jessen, Monique. Kaynak: “Meghan Markle ve Prens Harry Kraliyet Çıkışının Ortasında 'Birbirlerine Şaşırtılar' diyor” 14 Şubat 2020.

    Wie viel sind die Leute am Haifischbecken wert?
  • Scott, Hugh. 'Prens Harry ve Meghan Markle 83 Gün Önce Gizlice Bölünüyor mu?' Dedikoducu Polis, 6 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.