Meghan Markle yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen 'iki kıza' hamile değil. Ve Kensington Sarayı hiçbir şekilde onu 'onaylamadı' ve Prens Harry yanlış bir şekilde iddia edildiği gibi ikiz bekliyorlar. Dedikoducu Polis en son sahte raporu bozabilir.

Yeni kapak Yaşam tarzı 'Saray İkizleri Onaylıyor: Meghan İçin 2 Kız!' Kensington Palace, Markle'ın ikizlere hamile olduğunu doğrulamış olsaydı, duyuru resmi Twitter hesabında olacaktı. Ama çarşamba sabahı itibariyle, en son Twitter gönderisi Sussex Dükü ve Düşesi'nin önümüzdeki ay bir müzik galasına katılmasıyla ilgili.Schauspieler von State Farm Commercial

Bu yüzden, kapağında okuyucuları sarayın hamileliğini doğrulayan bir yalanla cezbettikten sonra dergi, sayının içinde 'saray içerisinden biri onaylar' ifadesini kullanıyor. Tabii ki, sözde 'içeriden' isimlendirilmemiş ve tamamen tanımlanamaz. Makalede, Markle'ın yaklaşık üç hafta önce Prens Harry ile bir arkadaşının düğününe katıldıklarında 'büyüyen bir şişlik' yaşadığı iddia ediliyor. 'Sarayın içinden gelenler, çiftin ikiz beklediğine dair son haberleri doğruluyor - ve şimdi arkadaşlar düşesin iki kıza hamile olduğunu söylüyor,' diye iddia ediyor, 'vızıltı' olgusal bilginin yerini tutmasa da.

Yine de, sözde bir 'kaynak', 'Sadece kızlar için bebek isimlerinin bir listesini hazırlamakla meşgullerdi ... [Harry] onun ve Meghan'ın önünde çifte belanın yattığını arkadaşlarına bıraktı. ikizlerin mucize bebekleri. ”Markle,' hamile olmaktan heyecan duyuyor 've sözde' dondurma ve diğer tatlılar 'gibi' tüm belirti işaretlerini gösteriyor 'olarak tanımlanıyor. Yayın, sözde hamileliğin 'erken aşamalarında' olduğunu savunuyor ve Kate Middleton'ın Markle için bir bebek duşu düzenleyeceğini iddia ediyor ve 'pembe kekler ve üç servisli öğle yemeği yapmak için bir yemek şirketi kiraladı.'

Bu son çekişmede iki önemli kırmızı bayrak var. Middleton'ın kendisi hiç bebek duşu almadı kraliyet geleneğine aykırı olduğu için ve Markle için bir parti düzenlemek istese bile, bir yemek tedarikçisi tutması gerekmeyecektir. Kensington Palace'ın kendi şefi ve mutfak ekibi var . Ancak bu makalede daha da büyük sorunlar var.

Görünüşe göre Yaşam tarzı okuyucuların daha önce (yanlış da olsa) Markle ikizleri bekliyordu Haziranda. Bu kapakta 'It is A Boy - And A Girl!' Anlatının neden artık 'iki kız' olarak değiştiği belirsiz. Ve bu tek tutarsızlık değil. Bir önceki raporda, Markle'ın Mayıs ayında hamile olarak “koridordan aşağı yürüdüğü” iddia edilmişti. Eğer durum bu olsaydı, şimdiye kadar üç ay olacak ve ikinci üç aylık dönemine girecekti, ki bu artık tam olarak 'erken aşamalar' değil.

Ayrıca tabloid’in kardeş dergisinin, TAMAM MI! , benzer şekilde Haziran ayında okuyucuları kandırmaya çalıştı. saray 'doğrulandı' Markle ikizlere hamileydi , 'Bir erkek ve bir kız.' Çıkışın gerçek bir onayı yoktu, tıpkı Yaşam tarzı şimdi değil. Markle'ın beklemesi olası olsa da, Kensington Palace yalnızca Dedikoducu Polis , İkizleri olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadık. GÜNCELLEME : 15 Ekim 2018'de Kensington Palace, 'Sussex Düşesi 2019 İlkbaharında ikiz değil bir bebek bekliyor' duyurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.