Meghan Markle Pazartesi günü yayınlanan resmi nişan fotoğraflarında, beyazının altında bir bebek yumruğu olduğu yönündeki spekülasyonlara rağmen hamile değilEtiket kaplamasını hizalayın.Kısa bir süre sonra açıklandıktan sonra Prens Harry Markle'ye aktrisle 17 ay çıktıktan sonra teklif edilen bir dizi çıkış, Markle'ın bir sonraki kraliyet ailesi üyesini de taşıyıp taşımadığını sorgulayan makaleler yayınlamaya başladı. Dedikoducu Polis araştırdı ve Markle'ın temsilcisi tarafından 'kesinlikle beklemediği' konusunda garanti aldık.

Ayna , örneğin, 'İnsanlar, Prens Harry ve Meghan Markle'ın nişan resimlerini gördükten sonra kraliyet bebeğinin yolda olduğunu düşünüyor.' İngiliz tabloid gazetesi, çiftin hayranlarının 'bir günde büyük bir duyuru yapmaktan memnun olmadıklarını' ve Markle ile Prince Harry'nin Kensington Sarayı'nda medyayı selamladığında ceketinin 'karnının etrafında biraz toplandığını' belirtiyor. saklayacak bir şeyi olduğu spekülasyonuna yol açtı. Bu teoriyi desteklemek için kağıt, Markle'ın halihazırda bebek yumruğu olabileceğini düşünen insanların tweetlerini içeriyordu.@Sara_s_Tea kimliğine sahip bir Twitter kullanıcısı, “Meghan hamile. Kelimelerimi işaretle.' Twitter'da @BlakKofee'yi kullanan bir başka kişi, “Meghan Markle şimdiden hamile görünüyor” dedi. Ancak fotoğraflara dayanan tahminlerine rağmen (aşağıda), Markle çocuk taşımıyor. Bir Markle temsilcisi özel olarak şunları garanti eder: Dedikoducu Polis , 'Kesinlikle beklemiyor.'

Bu ilk değil, ancak bir yayın yanlış bir şekilde iddia etti Markle, Prens Harry’nin bebeğine hamile . Sadece bir ay önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! 'Harry ve Meghan: Yeni Kraliyet Bebek!' Bu gerçek olmayan raporda, sorunun 'ilk çarpışan fotoğraflar' olduğu iddia ediliyordu. Ama hepsi bir yalandı. Markle’ın temsilcisi bize özel olarak 'Meghan hamile değil' dedi. Anlaşılmaz bir şekilde, tabloid'in aktrisin bebek yumruğuna sahip olduğunun kanıtı olarak kullandığı fotoğraf aslında 2014 yılında çekildi.

Gibi Dedikoducu Polis Pazartesi günü daha önce bildirdi, Prens Harry ve Meghan Markle'nin birkaç hafta önce Londra'da nişanlandıkları açıklandı. Clarence House'un resmi açıklamasında, kısmen Prens Charles'ın 'nişanı duyurmaktan çok memnun' olduğu ve 'düğünün 2018 İlkbaharında gerçekleşeceği' yazıyordu. Kısa süre sonra Prens William ve Kate Middleton da 'Harry ve Meghan için ne kadar heyecanlı olduklarını' ifade ettiler.

Resmi açıklamaların hiçbirinde, yeni nişanlanan çiftin de ebeveyn olacağı ima bile edilmedi. Ancak, nişan duyurusundan sonra bir TV röportajında, kızıl saçlı kraliyet ailesine çocuk sahibi olmak istendi. Prens Harry BBC'ye söyledi , 'Her seferinde bir adım ve umarım yakın gelecekte bir aile kurarız.' Açıkçası, şu anda beklemiyor.

Maalesef son hamilelik spekülasyonlarına tamamen şaşırmadık. İkisi çıkmaya başladığından beri Prens Harry’nin nişanlısı hakkında bir sürü gerçek dışı hikâye var. Aslında, Dedikoducu Polis hikayemiz için oradaki tüm yalanları aşağı çekmekte zorlandım. Markle hakkında beş yanlış söylenti . Şimdilik, doğurgan olan tek şey, Markle'da bir bebek yumruğu gördüğünü düşünenlerin hayal gücüdür.

Meghan Markle Bebek Yumruğu

(Getty Images)

Brad und Jen wieder zusammen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.