Meghan Markle yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen hamile değil Prens Harry düğünlerinden sadece birkaç gün önce bir bebek bekliyorlar. Dedikoducu Polis bu uydurmayı bozabilir. Aynı derginin benzer şekilde gerçek olmayan bir haberi pazarlamasından yaklaşık altı ay sonra geldi.

Kasım ayında, nişanlarının açıklanmasının hemen ardından, Temasta Yanlışlıkla Markle'ın hamile olduğu iddia edildi . Bir 'saray bombası' diyen çıkış, kendisi ve Prens Harry'nin sözde hamilelik nedeniyle evlilik planlarını 'hızlı takip ettiklerini' iddia etti ve Markle'ın 'küçük bir darbe' ile evlenmek istediğini iddia etti. Ancak o zamanlar, düğünün Mayıs ayında yapılacağı zaten biliniyordu ve o zaman da belirttiğimiz gibi, eğer gerçekten hamile olsaydı, altı ay sonra 'Suits' yıldızının 'küçük bir yumruğu' olmayacaktı. Ek olarak, kusursuz bir Markle teması, yalnızca Dedikoducu Polis arka planda 'kesinlikle beklemiyordu.'Debunkingimizin doğru olduğunu zaman kanıtladı. Markle o zamanlar hamile değildi. Ama şimdi nikahlara sadece birkaç gün kala, yayın, gelinin bir 'düğün bombası' içinde hamile olduğunu duyuran yeni bir kapakla benzer bir hikayeyi satmaya çalışıyor. Makaleye göre, Markle ve Prens Harry 'aktif olarak gebe kalmaya çalışıyor' ve 'Meghan'ın en yakın arkadaşlarından bazıları onun' zaten küçük bir prens veya prenses beklediğine inanıyor '. Sözde bir 'kaynak', evlilikten önce hamile kalmanın kraliyet geleneğine aykırı olduğunu kabul ediyor, ancak şunu iddia ediyor: 'Harry her zaman bir kural çiğnedi ve Meghan biyolojik saatinin işlediğini hissedebiliyor, bu yüzden zaten korumayı kullanmayı bıraktılar. Birkaç aydır bebek yapmaya çalışıyorlar. '

Derginin ispiyoncu olduğu iddia edilen çiftin 'pek çok insana düğünden önce bebek yapmaya çalıştıklarını söylemediklerini', ancak okuyucuların daha sonra geri dönen ve doğum kontrol uygulamalarını sızdıran biriyle bu kadar samimi bilgileri paylaştıklarına inanmaları gerektiğini iddia ediyor. dedikodu medyasına bunun eksikliği. Çıkış, hikayesine güven katmak için, Markle'ın 'mide bulandırıcı' ve 'parlayan tenli' olduğunu iddia eden bir 'içeriden' birine atıfta bulunurken, Prens Harry 'görüldü ... sevgiyle karnına dokunurken'. Yayın ayrıca, aktrisin 'değişen bel ölçüsüne uyum sağlamak için çok gizli, son dakika cüppe giydirme' geçirdiğini iddia ediyor.

Ancak yayın, Markle'ın gerçekten hamile olup olmadığını kesin olarak bilmediğini itiraf ederek, ' vardır beklemek, kelime annedir. ' Zaten beklediği tartışmadan daha da uzaklaşan 'kaynak', yakında kraliyet olacak kişinin doğal bir şekilde gebe kalmaktan endişe duyduğunu ve 'IVF'yi bir yedek plan olarak ele aldığını' iddia ediyor. Bu saçma sapanlığın ortasında, tabloid, Markle ve Prince Harry'nin yine de 'zaten bir Kensington Sarayı kreşinde iş başında' olduklarını iddia ediyor. Dergi, güvenilirliğini ve güvenilirliğini sorgulayan Kasım hamileliği hikayesine hiçbir noktada değinmiyor.

bu not alınmalı fotoğraflar Markle'ın bebek yumruğuna benzemediğini gösteriyor sadece birkaç hafta önce Prens Harry ile dışarı çıktığında. Ek olarak, göbek büyümesi nedeniyle elbisesinin genişlemesinin aksine, Güneş son zamanlarda bunu bildirdi Markle'ın elbisesi kilo kaybı nedeniyle alındı . Özellikle 'önemli miktarda' kilo verdikten sonra gelinliğini birkaç kez değiştirmek zorunda olduğu söylendi. '

Politika gereği, Kensington Palace, Temasta kapak hikayesi, ancak kayıtta konuşma yetkisi olmayan bir kraliyet çalışanı, görünüşte sadece düğünü çevreleyen yüksek ilgiden yararlanmak için yayınlanan hamilelik iddiasını 'çöp' olarak kabul etti. Ne de olsa, bu aynı prizden önceki hamilelik hikayesi, nişan haberlerinden yararlanmak için üretildi. Markle ve Prens Harry'nin bir gün çocuk sahibi olacağı ve düğümü bağladıktan kısa bir süre sonra bir bebek bekleyebilecekleri neredeyse kesin. Ancak halihazırda hamile olduğu iddiasının asılsız olduğu aşikar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.