Meghan Markle seçmeye 'teşvik edilmiyor' Kate Middleton evlendiğinde baş nedimesi olarak Prens Harry , hazırlanmış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu son uydurmanın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarabilir.

Sürekli olarak çürütülmüş göre Ünlü Kirli Çamaşırhane 'Suits' oyuncusu, töreni 'kraliyet ailesi meselesi' olarak tutmak için Cambridge Düşesi'nden 'yaklaşan' düğününde 'sağ kolu' olmasını istemeye teşvik ediliyor. Asılsız iddiasını destekleyecek tek bir kaynak olmadan, defalarca itibarını yitiren web sitesi, 'Kate Middleton'u nedime olarak seçmek zevkli bir hareket olurdu' diye devam ediyor. Bilgisiz çıkış, 'Kraliçe Elizabeth, Hollywood hayranı değil' ve 'görmek isteyeceği son şey, bir grup C listesindeki ünlülerin kraliyet düğününe başka bir parti gibi davranması' diye iddia ediyor.Tuhaf bir şekilde, bu uydurma iddia, daha önce Markle ve Middleton arasındaki gerilim hakkında bir dizi makalede yalan söyleyen aynı web sitesinden geliyor. Örneğin, Dedikoducu Polis sadece aylar önce siteyi aradı ve gülünç bir şekilde şunu iddia etti: Middleton, Markle’ın kraliyet ailesine 'zorlamasına' direniyordu. . Ek olarak, yanlış bir şekilde iddia ettiği için prizi çürüttük Middleton hayır işleri için Markle ile rekabet ediyordu . Blogun güvenilmezliğinden bağımsız olarak, Dedikoducu Polis hala nedime iddiasına baktı.

Elbette, site çevrimiçi olarak yayınlamadan önce hikayesini doğrulamış olsaydı, öncülünün mümkün olmadığını fark ederdi. Kraliyet protokolüne uygun olarak, Middleton muhtemelen Markle’ın baş nedimesi olamazdı, çünkü rol genellikle evli olmayan ve bekar kadınlara ayrıldı. Dahası, Middleton ve aktrisin iyi anlaştığı söylenirken, Markle'ın baş nedime pozisyonu muhtemelen bir aile üyesine veya yakın arkadaşına gidecek, tıpkı Middleton'ın kız kardeşi Pippa'nın 2011'de baş nedimesi olarak görev yaptığı zamanki gibi. Daha da önemlisi şu anda işlerde böyle bir düğün yok.

Tabii ki burada Dedikoducu Polis , satış noktasının en son imalatına şaşırmadık. Ağustos ayında, siteyi yanlış iddia ettiği için düzelttik Markle, Hollywood kariyerini ilerletmek için Prens Harry'yi kullanıyordu . Bir yalan diğerinin üzerine yığılırken, CDL’nin 'kraliyet' haberciliğini ciddiye almak zordur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.