Meghan Markle ile görüşmedi Tom Cruise Hollywood'da geri dönüş yapmasına yardım etmesini istemek. Bir magazin gazetesinin kapak hikayesi aldatıcı ve yanlıştır. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

En son kapak Yeni fikir Markle ve Cruise'un birlikte yürüdüğü görünen bir fotoğrafı, 'Meghan Tom Cruise'la Patladı!' Başlık, Prens Harry’in arkasından ikisi arasında bir şeyler olabileceğine işaret ediyor. İçeride, 'Tom ve Meghan'ın Hollywood Devralma Planı!' Başlıklı iki sayfalık bir yazı var. En iyi ihtimalle yanıltıcı bir başlık ve daha da kötüsü tamamen uydurma.Başlık ve fotoğraf, ikisinin ya bir ilişkisi olduğunu ya da Markle’ın oyunculuk kariyerine yeniden başlamak için takım kurmaya karar verdiğini gösteriyor gibi görünse de, makale yüzde 100 spekülatif. Sözde 'içeriden' birinin 'Meghan ve Harry, George ve Amal Clooney gibi diğer A-listerleri ile aynı çevrelerde zaten hareket ediyorlar. Bu nedenle Meghan ve Harry'nin yakında Tom'la yollarının kesişmesi ve elit çevresiyle omuz omuza olması neredeyse kaçınılmaz. ' İkisinin zaten birlikte 'yakalandığını' iddia eden nefessiz manşetlere rağmen, makale aslında sahip olduklarını söylemiyor.

Magazin dergisi, Cruise'un 'süperstar gücü' ve 'Scientology bağlantılarıyla' Markle'ın 'Hollywood'un üst kademelerinde profilini yükseltmesine' yardımcı olması gibi her türlü saçma fikir ortaya atıyor. Çıkış, Markle’ın yabancılaştığı üvey kardeşi Tom Markle Jr.'ın 'Meghan'ın Hollywood'dan vazgeçmeyeceğini her zaman biliyordum' dedi. Sussex Düşesi'nin erkek kardeşi, Prens Harry ile Los Angeles'ta bir ev alacağına inandığını da söylüyor. Ancak, Tom Markle’ın sözlerine biraz tuzak tutulmalıydı, çünkü yarı kardeşler son yıllarda yakın değildi ve Tom Jr. düğününe Prens Harry’e bile davet edilmemişti.

Bununla birlikte, magazin gazetesinin yanıltıcı ve dürüst olmayan haberciliğinin en korkunç örneği kapaktaki fotoğraftır. Yürüyen ve konuşan iki yıldızın sözde resmi aslında iki farklı durumdan fotoğraf çekildi. Bir Japon prizi 2017'de Markle'nin bir fotoğrafını yayınladı İspanya'da olduğunu açıklayan bir başlık ile. The Cruise fotoğrafı film setindeyken daha da erken geliyor Amerikan Yapımı İki yıl arayla eski fotoğraflardan herhangi biri çekildiğinde birlikte değildiler.

Bu tabloid'in bu ikisini içeren bir hikaye uydurması şaşırtıcı değil. Markle ve Cruise derginin sayfalarında sık sık yer alır. İki hafta önce, Yeni fikir iddia edilen Markle ve Prince Harry 83 gün önce gizlice ayrılmıştı. . Dedikoducu Polis Aynı tür aldatıcı taktikler kullandığını göstererek bu yanlış haberi çürüttü, ayrı yaşadıklarını iddia eden bir manşetle, ancak içeriden evliliği kurtarmaya çalıştıklarını söyledi. Her iki iddia da doğru değildi.

Ağustos ayında, tabloid şunu iddia etti: Nicole Kidman ve Katie Holmes, Cruise'u tartışmak için gizlice buluştu . Makale, oyuncunun iki eski karısının bir Broadway şovunda onun hakkında dedikodu yapmak için buluştuğunu iddia ediyordu. Dedikoducu Polis saçma hikayede o kadar çok delik açmıştı ki, İsviçre peynirine benziyordu. Birincisi, Cruise'un eski sevgilileri gösteriyi tamamen farklı gecelerde izledi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.