Yapar Meghan Markle önceki evliliğinden gizli bir kızı var Prens Harry yeni öğrendiniz mi? Bir tabloid, yaptığını bildiriyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı.

Kapağı Kadınlar Günü bu hafta cesur bir manşet var: 'Meghan’ın Gizli Kızı Açığa Çıktı!' Hikayeye Markle'ın genç bir kızı kucakladığı bir fotoğraf eşlik ediyor. İçeride, yayın, Prens Harry'nin 'ihanete uğradığını' ve haberlerle 'şok olduğunu' iddia ediyor. Tabloid'in raporu, klasik bir yem ve değiştirmenin bariz ve utanç verici bir örneğidir - ve o zaman bile hikaye en iyi ihtimalle şüphelidir.Manşete rağmen derginin içindeki yazı çok farklı bir hikaye anlatıyor. Güvenilir olmayan çıkışa göre Markle, sözde bir ' kraliyet içeriden. ' Bu sözde 'içeriden', 'Meghan'ın annesi Doria Ragland, sosyal hizmet görevlisi olarak geçirdiği süre boyunca [çocuğa] yakın büyüdü.' Bu tamamen bilgisiz kaynak ekliyor: “Meghan onu sık sık Doria ile ziyaret ederdi ve kendi ailesini kurmadan önce onu yasal olarak evlat edinmek için çaresizdi. Ama o rolü aldığında her şey dağıldı Takım elbise Kanada'ya taşındı ve sonunda Trevor ile ayrıldı. '

Yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen uydurulmuş kaynak, sürekli yanlış bilgi yaymaya devam ediyor. Habere göre, “Meghan iletişimde kalmaya devam etti” ve bu sözde yetimle, kız başka bir aile tarafından evlat edinildikten sonra bile düzenli olarak yazışıyor. Hatta gazetesi Markle'ın “geçen ay Harry'yle Los Angeles'tayken onu gizlice ziyaret etmiş olabileceğini iddia ediyor. Bu, Harry'nin nasıl öğrendiğini açıklar. '

Bu inanılmaz derecede sahte rapora göre Prens Harry, sözde haber karşısında dehşete düştü. Şüpheli içeriden biri, “Harry haberler karşısında tamamen kör olmuştu ve arkadaşlarına Meghan'ın kendisine yalan söylediğini hissettiğini söyledi. Sonuçta, birlikte yaşadılar, bu sır neredeyse affedilemez. '

Burada açılacak çok şey var. Yemle başlayalım ve değiştirelim. Gazetenin kapağı, Markle'ın bir şekilde Prens Harry'den sakladığı 'gizli bir kızı' olduğunu açıkça ima etse de, hikaye, bir zamanlar eski kocasıyla 10 yıllık bir çocuğu evlat edinmeyi düşünmesinin nasıl mümkün olabileceğiyle ilgili. önce. Yani sadece kızı yok, derginin kapağında kesinlikle kucakladığı kız değil. Gazeteler kasıtlı olarak okurları yanlış yönlendiriyor.

Daha da kötüsü - magazin dergisinin uydurma hikayesi muhtemelen doğru olamaz. Hikaye, tüm bunların Markle Engelson ile evlendiğinde ve rolünü üstlenmeden önce olduğunu iddia ediyor. Takım elbise . Çıkışa göre, evlat edinme arayışını sona erdiren gösteri için Kanada'ya taşınmasıydı. Markle'ın bu gizemli 4 yaşındaki çocukla annesinin sosyal hizmetiyle tanıştığı da belirtiliyor. Bunlar önemli zaman damgalarıdır.

İşte şey - Dorothy Ragland 2015 yılına kadar sosyal hizmete girmedi California'da lisans sınavını geçtiğinde. 2011 yılında, sözüm ona tüm bunlar olduğunda, Ragland hala Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde sosyal hizmet alanında yüksek lisans yapıyordu. Tabloid, yem ve değiştirme taktiklerinde utanmaz olmakla kalmadı, bu sahte makalenin yazarları sahte hikayeyi inandırıcı kılmak için araştırma bile yapmadılar.

Kadınlar Günü Sussex Dükü ve Düşesi hakkında haber yapmak dehşet verici. Geçen ay, tabloid iddia etti Prens Harry ve Markle ayrıldı , veKanada'da “saklanıyordu”. Dedikoducu Polis O zamanki yanlış rapor için gazeteyi çağırdı. Ayrıca, gazeteyi iddia ettiği zamandan bir hafta önce basmıştık. Prens Charles, Prens Harry ve Markle'ı 'sürgüne göndermişti' kraliyet ailesinden. Açıkçası bu hikaye aynı zamanda tam bir sahtekarlıktı. Çiftin aile içindeki geleceği şimdiye kadar iyi biliniyor. Tabloid açıkça çift hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Kaynaklar

  • Peckham, Tina Smithers. 'Doria Ragland: Meghan Markle’ın Annesi Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Şey.' ET, 30 Nisan 2018.

  • Scott, Hugh, 'Prens Harry ve Meghan Markle Bölünmüş Ve Kanada'da' Saklanıyor 'mu?' Dedikoducu Polis, 20 Ocak 2020.

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles, Meghan Markle ve Prens Harry'yi Kraliyet Ailesinden mi Kovuyor?' Dedikoducu Polis, 8 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.