Meghan Markle evlendiğinde ikinci kez evlenecek Prens Harry bu ayın sonunda. Ancak yeni bir tabloid kapak hikayesi, eski kocasından önce evlendiği 'gizli bir ilk kocası' olduğunu iddia ediyor. Trevor Engelson . Bu uydurma ve doğru değil. Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye yardımcı olabilir.

Yeni kapak National Enquirer dramatik bir şekilde, 'Bulundu! İnsan Yiyen Meghan’ın Gizli İlk Kocası! ' Ekteki makaleye göre, Prens Harry, gelecekteki eşinin 'gizli bir evliliği sakladığı' yönündeki 'iddialarla' kör olmuştu. Markle'ın Engelson ile evliliklerinden önce, 'iki yıllık bir ilişkiden sonra ilk kez evlendiği, ancak birlikteliğin kısa olduğu ve çiftin bir sessizlik iptaliyle rekoru sildiği' özellikle iddia ediliyor.



Bu sözde 'diğer koca', 'arkadaşlardan, aileden saklandı' ve hatta Engelson, 'bomba ifşasının kraliyet ailesini özüne kadar salladığını' iddia eden dedikodu dergisine karşı çıkıyor. Sözde bir 'saray içerdekinin', Prens Harry'nin şu anda 'zor bir durumda' olduğunu ve 'bundan tamamen utanması gerektiğini' söylediği söyleniyor. Ancak 'olmalı' ifadesi, bu sözde 'saray içerdekinin' iddia edilen durum hakkında aslında ilk elden bilgiye sahip olmadığını gösteriyor.

Yine de bu şüpheli kaynak şöyle diyor: “Harry tabi ki Trevor'ı biliyordu ve bunu kabul etti. Ama iki eski koca? Bu, kendi düğününden sadece birkaç gün önce işlenmesi gereken çok şey. ' Şüpheli 'içeriden' biri, Prens Harry'nin bakımını yaparken başka bir varsayımda bulunur: 'Başka ne sakladığını merak etmesi gerekir.' Elbette, iptaller kamuya açık bir kayıt meselesidir, ancak çıkış, uygun bir şekilde, herhangi bir 'kanıtın' 'İngiltere'nin casus ajansı MI5'in ajanları tarafından resmi kayıtlardan silindiğini' varsayar.

Fakat yayının atıfta bulunduğu 'unutulma hakkı' emri Avrupa Birliği'nde ikamet eden kişilerin internet kayıtları için geçerlidir. Mevzuat genellikle ABD'de tanınmamaktadır ve Markle'ın doğup büyüdüğü Amerika Birleşik Devletleri'nde meydana gelen bir iptalin kağıt izini de silmeyecektir. Ayrıca, magazin dergisinin söz konusu 'diğer kocanın' adını vermediğini ve bunun yerine Markle gibi Northwestern Üniversitesi'ne gittiğini ve şimdi Doğu Yakası'nda ikamet ettiğini iddia ettiğini belirtmekte fayda var. Hikayesini açıklamak için dergi, erkek gibi görünen bulanık bir imaja sahiptir, ancak kimliği belirsiz olduğundan, Markle ile hiçbir bağlantısı olmayan bir kişinin fotoğrafı olabilir.

Çıkış, 'iddia edilen bir iptalin, Meghan’ın kraliyet ailesine girişini zedeleyeceğini' iddia ediyor, ancak hiçbir gerçek kanıt sunmuyor. Yayın, 'Meghan'ın gizli kocasının patlayıcı iddiasının doğru olduğu kanıtlanırsa' neler olabileceğini tahmin etmeye devam ederken, kendi iddialarının arkasında bile durmuyor. Aslında hiçbir şeyi kanıtlayamayacağını itiraf eden magazin gazetesi bu iddiaları yine de attı. Ve Markle Prens Harry ile nişanlandığında MI5 ajanları tarafından bu sözde gizli evliliğin 'kanıtı' 'temizlenmiş' olsa bile, bu neden hiçbir muhabir, biyografi yazarı veya araştırmacının önceden böyle bir keşif yapmadığını açıklamıyor.

Sonuçta, ilk olarak 2016'da Markle ve Prens Harry'nin çıktığı, hayatının neredeyse her yönünü ve ayrıntısını bulantıya kaptırdığı ortaya çıktı. Aslında, Andrew Morton’un Markle hakkındaki yeni kitabı evliliğini derinlemesine araştırıyor Engelson'a, ancak bundan önce bir iptalden bahsetmiyor. Morton, Prenses Diana’nın biyografi yazarı olarak ünlüdür. Genel olarak izlenemez ve tanımlanamayan 'saray içerdekilerden' daha güvenilir görüldüğünü söylemeye gerek yok. Enquirer .

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis ilk olarak Kasım ayında magazin dergisini basmıştı. MI5 ajanları Markle’ın “vahşi geçmişini” “siliyor”. Daha yakın bir zamanda, Şubat ayında dergiyi, hakkında gerçek olmayan bir kapak haberi için aradık. Markle, Matt Lauer ile gizli bir 'ilişki yaşıyor' . Merakla, İngiliz ajanlarının aktrisin 'geçmişini' 'silmesi' durumunda, çıkışın söz konusu oynaklık iddiasını nasıl öğrendiği açıklanmadı. Aslında anlatan şey, bu yeni sayının ön yüzünde yer alan ve 'Harry Düğün Arifesinde Salladı' yazan bir 'Harry Düğün Arifesinde Salladı' pankartının yer aldığıydı.

Görünüşe göre çıkış, kraliyet düğünü yaklaşırken, kanıtlayamayacağı ve yaklaşmakta olan evlilikler üzerinde gerçek bir etkisi olmayacak olsa bile, başka bir çirkin anlatının yayınlanmasını istiyordu. Hatta yayın, makalesinde, 'Harry, Meghan ile evlenmekten geri adım atmayacak.' Başka bir deyişle, bu hiçbir şey hakkında çok fazla. Ancak Kensington Sarayı hala bu yalanları ciddiye alıyor. Saray, kayıtlarda bu 'gizli ilk koca' bir 'uydurma' iddiasında bulunuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.