Dır-dir Meghan Markle Hollywood kariyerini yeniden canlandırmayı umarak Takım elbise ? olmasına rağmen Takım elbise Yıllardır yayında değil, bir rapor işlerde olabileceğini söylüyor. Dedikoducu Polis tam hikayeye sahip.

Büyük Molasına Muzaffer Bir Dönüş?

Göre Yeni fikir Sussex Düşesi 'oyunculuk kariyerini yeniden canlandırmayı planlıyor.' Tabloid, kendisine 50 milyon dolar ödenebileceğini tahmin ediyor ve 'geri dönüşü kesinlikle düşünmesi gerektiğini' söylüyor. Takım elbise . Makale, röportaj yapılan 'Hollywood endüstrisi uzmanı' ndan bir alıntıyla sona eriyor: 'Eğer geri dönerse Takım elbise dünyanın en büyük TV dizisi olacak. 'Başlık 'Meghan’ın Büyük TV Dönüşü' ile ilgili olduğunu söylediği için bu hikaye biraz tuzaktan ibaret, ancak asıl makale Markle'ın ne yapabileceği veya yapması gerektiği konusunda kesin bir spekülasyon. Son günlerde, Dedikoducu Polis bir söz verdiği için bu gazeteyi basmış Kate Middleton ile özel röportaj sadece röportaj yaptığında hakkında Kate Middleton.

Tabloid, Meghan Markle'nin Hapiste Olması gerektiğini Söyledi

Bu TV'nin geri dönüş hikayesi, Markle tutuklanıyor . Makalede tutuklama fotoğrafları ya da söz verdiği gibi herhangi bir tutuklama hikayesi bulunmadığından, bu da başka bir tuzaktı. İnançları nedeniyle tutuklanmaya istekli olup olmayacağına dair spekülasyondu, tıpkı bu oyunculuk bir geri dönüşü nasıl gerçekleştireceğine dair spekülasyon olduğu gibi. Bunlar tam hikayeler değil.

Takım elbise Yayında Değil

Bu makaledeki tek gerçek iddia, köklerine dönüşün “dünyanın en büyük TV dizisini” yaratacağı şeklindeki tamamen sahte. Markle sol Takım elbise 2018'de ve dizi 2019'da sona erdi. Dönecek bir TV programı yok, bu yüzden bu hikaye tamamen saçma. Markle kısa süre önce Hollywood'a geri döndü. Disney doğa belgeseli Fil .

Bu tabloid, Markle’ın birden fazla vesileyle Hollywood’a büyük dönüşü hakkında bilgi sahibi olduğunu iddia etti. Markle'ın rahatsız edici Brad Pitt bir film rolü için, görünüşe göre rahatsız Jennifer Aniston . Birkaç ay önce iddiaya göre Tom Cruise ile buluşma geri dönüşünü planlamak için. Markle, Hollywood'da sayısız bağlantısı olan gerçek bir kraliyet ailesidir, isterse çöp projesini akıllıca seçerdi ve bu adamlardan yardım istemesine gerek kalmazdı.

Markle şu anda bazı hayırseverlik çalışmaları ve topluluk önünde konuşma üzerinde çalışıyor, bu nedenle televizyona geri dönüp dönmeyeceğini göreceğiz. Kesin olan bir şey var: TV'ye dönerse, kesinlikle yayınlanmayacaktır. Takım elbise .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.