Dır-dir Meghan Markle boşanmayı planlamak Prens Harry çiftin ikinci bebeğini yaptıktan sonra? Bir tabloid ve onun şüpheli kaynakları bunun doğru olduğuna inanıyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis kanıtları inceledi ve farklı bir sonuca vardı.

Yeni fikir Prens Harry'nin durumu ve Meghan Markle'ın evliliğiyle ilgili yeni bir 'bomba iddiası' olduğunu bildirdi. Kaynaklar, çoğu kez itibarını yitiren tabloid'e, çiftin Markle'ın çiftin oğlu Archie ile ilk hamileliği sırasında evliliklerinde zor zamanlar geçirdiğini söylüyor. 'Şok iddiaları', Sussex Dükü ve Düşesi'nin ülkeye yaptıkları 2018 ziyareti sırasında kaldığı Avustralya, Sidney'deki Admiralty House'dan bir 'içeriden' geliyor.Kaynak, Sussex'lerin kaldıkları süre boyunca 'hamilelik konusunda çok savaştıklarını' ve 'ayrı odalarda' kaldıklarını iddia ediyor. Elde edilecek çok az bilgi olduğundan, bu sözde 'içeriden' gelen bilgilere inanmak biraz zor. Çift neden 'hamilelik' gibi belirsiz bir kavram hakkında tam olarak kavga etti? Sözde içeriden daha fazla ayrıntı vermiyor, ancak başka bir isimsiz kaynak, tabloid'e Prens Harry ve karısı hakkında daha fazla iddia ve söylenti sunmaya çok istekliydi.

Bu yeni kaynak, kraliyet çiftinin ilk hamileliği sırasındaki huzursuzluk söylentilerini şöyle anlatıyor: “Bu endişe verici. İlk hamilelikte kapalı kapılar ardında mücadele ediyorlarsa, görünüşe göre bir anlığına gitmeleri ilginç. ' Belli ki var resmi bir kelime yok Sussex Dükü ve Düşesi ikinci bir çocuk için uğraşıyor, ancak çıkış, ikisinin kısırlık konusunda uzmanlaşmış bir doktorun ofisinin bulunduğu bir sağlık kliniğinden çıkarken görüldüğünü iddia ediyor. Yayın, bu ziyaretin 'IVF yoluyla ikinci bir çocuk sahibi olmak için olası bir teklif' olduğunu öne sürüyor.

Kombinasyonu sözde evlilik sorunları ve iddiaya göre Prens Harry'nin arkadaşlarının endişeli olduğu ikinci bir çocuk için bir itme. İçeriden, 'Prens Harry'nin daha şüpheli arkadaşları arasındaki kelime, Meghan'ın ondan iki çocuk istemesidir,' diye açıklıyor ve Prens Harry'nin 'en yakın arkadaşları' Markle'ın 'ikinci bebek doğduğunda boşanma davası açacağından' bile korktuğunu ekliyor. Kaynak şu sonuca varıyor: 'Bu, özellikle evliliklerinin mücadele ettiği bir zamanda, IVF yaptıkları bu söylentiyi kesinlikle açıklamaya hizmet eder.'

Bu hikaye bir sürü saçmalık. Sussexes'in tıp kliniğini ziyareti herhangi bir nedenle olabilirdi ve ziyaretin amacının özellikle IVF tedavisi için olduğunu ima etmek biraz zor. Bu asılsız iddialar bir yana, isimsiz bir ihbarcının evli çiftin iki yıl önce ilk hamilelikleri sırasında kavga ettiğini iddia etmesi, ikinci bir çocuğun gelecekte kavgalara yol açacağı anlamına gelmez. İkinci kaynağa gelince, dürüstçe, ikinci el dedikodu yapan isimsiz, doğrulanmamış bir kaynağın sözünü gerçek olarak mı almalıyız? Muhtemelen değil. Dedikoducu Polis bu hikayenin yanlış olduğunu belirledi.

Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgili dürüst habercilik söz konusu olduğunda bu çıkışın ciddi bir sorunu var. Yeni fikir söylentinin arkasındaydı Prens Harry, karısı olmadan gizlice İngiltere'ye döndü . O zamanlar Birleşik Devletler ve Birleşik Krallık arasında seyahat kısıtlamaları olduğu için bu açıkça doğru değildi. Bu çıkış da iddia etti Polisler Prens Harry ve Markle'a çağrıldı 'patlayıcı bir dövüş' için. Böyle bir olay asla yaşanmadığı için, bu sadece prizden bir yem ve değiştirme taktiğiydi. Kraliyet çiftinin evinin dışındaki polis arabalarının fotoğrafları oradaydı çünkü Prens Harry ve Markle, Kaliforniya malikanelerinin üzerinde uçan paparazzilerle ilgili bir rapor hazırlıyorlardı. Açıkçası bu yayın kraliyet ailesi hakkında hikayeler uydurmayı seviyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.