Meghan Markle ile el ele tutuşarak 'kraliyet gafı' yapmadı Prens Harry bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis bu yalanı düzeltebilir. Çiftin el ele tutuşmasına izin verildi ve bunu yaparken hem düğünden önce hem de sonra birçok kez fotoğraflandı.

Fakat HollywoodLife yeni düşesin kocası ve kraliçeyle 'bir olay sırasında başka bir kraliyet no-hayır yaparken yakalandığını' iddia ediyor. Siteye göre, 'Meghan, Buckingham Sarayı'ndaki Genç Liderler Resepsiyonunda yeni kocasının elini tutmaya çalıştı ve görünüşe göre bu kraliyet mensupları için uygun değil.' Blog, 'evlenmeden önce Harry ve Meghan birbirlerinin içindeydiler' iddiasına devam ediyor, ancak bu tıpkı Kate Middleton ve Prens Harry için olduğu gibi değişti. Web sitesini sunar, 'En son ne zaman halka ulaştıklarını hatırlıyor musunuz? Biz de öyle düşündük! 'Aslında, Middleton ve Prince Harry herkesin önünde el ele tutuşuyor ve hatta geçen Aralık Noel ayininden önce fotoğraf çekildi. Bu bariz yanlışlığa rağmen, çıkış noktasında, Markle'ın 'görünüşe göre aileleri için uygun olmayan bir olayda Prens Harry'nin elini tutmaya' çalışarak batırdığını iddia ettiği ikinci bir hikaye de var. Tekrarlayan ve yanlış bilgilendirilmiş çevrimiçi yayın bir kez daha şunu iddia ediyor: 'Prens Harry'nin elini herkesin önünde tutmaya çalıştı, ki bu ailesi işleri böyle yapmıyor.'

Yine, bu kanıtlanabilir şekilde doğru değildir. Aslında, Prens Harry ve Markle, kuzeninin düğününde herkesin önünde el ele tutuştu iki haftadan daha kısa bir süre önce. Günler sonra, Prens Harry ve Markle, Kraliyet Ascot'ta el ele tutuştu da (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Daha ne var Prens Charles ve Düşes Camilla'nın fotoğrafları bile çekildi öpüşmek resmi bir gezi sırasında geçen sonbaharda Singapur'a.

Sonuç: HollywoodLife defalarca Markle'ın Prens Harry ile el ele tutuşmaya çalışarak “kraliyet gafı” yaptığını iddia ediyor, ancak el ele tutuşu tamamen kabul edilebilir. Son zamanlarda bir dizi olayda el ele tutuştular ve Prens William ve Middleton'ın da bunu yaptığı görüldü. Ayrıca, sitenin bu anlatıyı desteklemek için kullandığı görüntülerde, aslında uygun hiçbir şeyin olmadığı da belirtilmelidir. Markle ve Prens Harry yan yana yürüdüler ve elini tutmak için gerçek bir girişimde bulunmadı. Ama yapmış olsaydı bile, bu iddia edilen herhangi bir protokole aykırı olmazdı.

Dedikoducu Polis blogun yalnızca bu yanlış hikayeyi sürdürdüğünden şüpheleniyor çünkü bu aynı olayda, Markle yanlışlıkla 'düşes eğimini' unuttu ve bacak bacak üstüne attı , kraliyet kadınları için tercih edilen duruş bu değil. Bir dizi çıkış bunu bir 'sahte pas' olarak sansasyonelleştirdi ve şimdi web sitesi bu sözde el tutma olayına aynı dönüşü yapmaya çalışıyor gibi görünüyor. Ancak gerçekler bunu desteklemiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.