Tabloidler, bir Meghan Markle paraya takıntılı, güce aç kıskanç bir kadın olmak, hiçbir şeyi yapamaz. Haksız kişileştirme, onun takıntılı hale gelmesiyle ilgili yakın tarihli bir tabloid hikayesinde tam olarak sergileniyor kim Kardashian . Markle gerçekten şöhrete bu kadar saplanmış mı? Dedikoducu Polis araştırır.

'Şöhrete Aç Meghan Kimle Takıntılı'

Göre Yaşam tarzı , Markle takıntılı Kardashian'dan daha fazla para kazanmak . Markle'a yakın bir içeriden biri, Kardashian'dan “milyarder olmayı hayal ediyor… ama daha da zengin” dedi. Meghan'ın yapması bekleniyordu monarşi adına her şey 2018'de Harry ile evlendikten sonra kendisi için büyük planlar yaptı ”diyor tabloid. Netflix anlaşması sadece ilkti Kardashian'dan daha büyük olmak için bir sürü hareketle.İle Kardashians ile tutmak sona gelince, Sussex'lerin bu boşluğu doldurması doğal bir zaman olacaktı. Aylardır o ve Harry'nin bir realite şovu yapmak , 'Diyor bir içeriden. Markle'nin ayrıca Kardashian'a benzemek için 'Botoks ve dolgu maddelerini düşündüğü' bildirildi.

Bir kaynak, Markle'ın kopyalamaya çalıştığı şeylerden biri, Kardashian'ın nefret edenler söz konusu olduğunda kolay davranan doğası olduğunu söylüyor. İçeriden biri, 'Kötü şeyler [Markle’ın] duygularını incitti' dedi ve Markle görünüşe göre 'Kim’in eleştirmenleri yokmuş gibi omuz silkmesini seviyor.' Çıkış, 'Kim'e saygı duyuyor ama ona olan saplantısını anlamadığı için, Prens Harry'yi zor durumda bırakıyor' diyor.

Wer ist Marlon Wayans aus

Reality Show Yok

Bu değersiz hikaye pek çok düzeyde yanlış. The kapak fotoğrafı 2016 yılından beri. Markle bir etkinliğe katılmayacağını açıkça belirtti. KUWTK tür gösterisi. Dedikoducu Polis Markle'ın bebeğini döndürmeye çalıştığını iddia ettiği için bu tabloid çoktan tutuklandı Archie bir reality TV yıldızına dönüşüyor . Kraliyet çiftinin bir sözcüsü şunları söyledi: 'Dük ve Düşes herhangi bir realite şovuna katılmıyor.'

Başarılı kadın hayırsever olmalarının yanı sıra, Markle ve Kardashian'ın çok az ortak . Markle'ın sosyal medya hesabı bile yok, bu yüzden bunların hepsi mantıksız. Özellikle kameralardan uzaklaşmak, onlara doğru gitmek için Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Ayrıca, Markle'ın aldığı çok sayıda olumsuz basına katlanmak muazzam bir güç gerektirir, bu nedenle bu gülünç derecede nefret dolu hikayelerin sadece 'duygularını incittiğini' söylemek son derece kibirli.

Artı, Markle'ın Kardashian'ı taklit etmek için Botoks ve dolgu yaptıracağını söylemek aptalca, cinsiyetçi ve yanlıştır. Prens Harry'nin bir milyon yıl sonra değil, daha çok gerçeklik yıldızı gibi görünmesi için liposuction yaptırdığı söylenemezdi.

Markle, Kardashian'a karşı herhangi bir saplantı ifade etmedi. İkisi büyük ölçüde farklı çevrelerde koşuyor, ancak Kardashian'ın Markle’ın savunmasına gel magazin dergilerindeki haksız muamelesi yüzünden. Empati kapasitesi de dahil olmak üzere Kardashian hakkında hayranlık duyulacak çok şey var ama Dedikoducu Polis Bu hikayenin doğru olmadığı sonucuna varabiliriz.

Bu Tabloid'den Diğer Korkunç Hikayeler

Bu tabloid'in hiçbir kraliyet anlayışı yok ve içeridekilere güvenilmemeli. Kısa süre önce Prens Harry'nin tüm unvanlarından sıyrılmış ama bu olmadı. Ayrıca Kate Middleton'ın bir her şeyi anlatan röportaj ama bu da asla olmadı.

Bu tabloid de Markle’ın mali durumunu rahat bırakamaz. Şimdi ona para takıntılı diyor, ancak Nisan ayında, meteliksiz ve neredeyse evsiz . Markle, tıpkı bunun gibi, onu olabildiğince boş göstermeye çalışan aptal hikayelerden uzak bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışıyor. Instagram'da olmamasına şaşmamalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.