Meghan Markle arasında bir 'kan davasına' yakalanmamış Angelina Jolie ve Amal clooney , yeni bir uydurma rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan raporu özel olarak düzeltebilir. İddia birkaç cephede kanıtlanabilir şekilde yanlıştır.

Çoğu zaman yanlış olana göre Yeni fikir , Markle ile arkadaş olmak için çaresiz olan Angelina Jolie ve Amal Clooney arasında bir 'savaş yaklaşıyor'. Güvenilir olmayan tabloid, Jolie'nin Clooney'i 'alt etmek' için yeni Sussex Düşesi ile 'umutsuzca bir buluşma yapmaya çalıştığını' iddia ediyor. Dergi, herhangi bir kanıt olmaksızın, iki kez Oscar kazanan kişinin, insan hakları avukatı ve aktör kocasının Prens Harry ve Markle’ın düğününe 'davetiye gönderdiğini' ve bunu yapmadığını 'şiddetle kıskandığını' iddia ediyor.

Yayın, Jolie'nin Clooney'nin onunla olan arkadaşlığı nedeniyle 'düşesle aylardır buluşmaya çalıştığını ve kıskançlıktan yeşerdiğini' iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', Jolie'nin 'Amal'i inanılmaz derecede kıskandığını' ve 'Amal ve George'un düğüne davet edildiği, onun değil de kesinlikle içten geçtiğini' söyler. Sözde içeriden biri, Jolie'nin son evlilik töreninden 'küçümsemekten rahatsız olduğunu' ekliyor.

Elbette, Jolie'nin bir 'kan davası' içinde olmasının veya Clooney ile 'savaşın' başlamasının gerçek bir temeli yok, çünkü en başta kraliyet düğününe davet edilmesi için hiçbir neden yoktu. Aktrisin Birleşik Krallık'a düğünlerden günler önce geldiği gerçeği yanlış bir şekilde yapıldı, ancak İngiltere'deki varlığının kraliyetlerle hiçbir ilgisi yok. Basitçe, Jolie çekim yapmak için Londra'da Zararlı 2 . Düğüne katılmaya niyeti yoktu, hiçbir bağlantısı olmayan ilişkiye davet edilmediği için de uzaktan kalbi kırılmış değildi.

Jolie, Clooney'lerin 'davet aldığını' hiçbir şekilde 'kıskanmıyor'. Jolie'nin yeni Sussex Düşesi ile hiçbir ilgisi olmamasının aksine, Amal Clooney ve Markle'ın arkadaşlığı var . Çok daha saygın İnsanlar geçtiğimiz günlerde “Meghan ve Amal'ın bir süredir birbirlerini tanıdıklarını” ve İngiliz vatandaşı olan insan hakları avukatının “Meghan'nın Londra yaşamına alışmasına yardım ettiğini” bildirdi. Yine Jolie, Disney devam filmini çekmek için birkaç haftalığına kasabada.

Düğünlerden günler önce, Dedikoducu Polis vurulmuş konuş Jolie kraliyet düğünü için Londra'daydı ve daha sonra başvurduğumuz aynı kaynaklar, aktrisin Clooney ile herhangi bir 'kan davası' içinde olmadığına dair bize güvence verdi. Ve haber kaynağının hikayesinin uydurma olduğu zaten fazlasıyla açık olsa da, yine de bir Jolie temsilcisine ulaştık; o, yalnızca bize magazin dergisinin film yıldızı ile insan arasında 'patlayan savaş' hakkındaki hikayesinde 'gerçek olmadığını' söyler. hakları avukatı. Kuşkusuz, derginin son makalesinin yanlışlığına tamamen şaşırmadık.

Geçmişte, Dedikoducu Polis bozuldu Yeni fikir Jolie hakkında bir dizi yalan yayınlamak için. Örneğin, tuhaf bir şekilde iddia edildiğinde dergiyi ifşa ettik. Jolie, Justin Theroux ile bir 'bağlantıya' 'yakalandı' , Jennifer Aniston’ın görüşmediği kocası. Ve aynı çıkışı daha yakın zamanda çiviledik, bakıldığında Jolie 'intikam arıyordu' çünkü Brad Pitt ve Aniston yeniden bir araya gelmişti. .

Son birkaç aydaki bu iki hikayeden bahsediyoruz çünkü, mevcut makale gibi, bulvar gazetesi bilgilerinin ona “Ange” ye yakın bir kaynaktan geldiğini iddia ediyordu. Ancak, elbette, bu iddialar kanıtlanmış bir şekilde kurgudan başka bir şey değildi. Bu raporlar ve bir sürü diğerleri gibi, Jolie ve Clooney'nin Markle konusunda bir 'kavgaya' yakalandıkları gerçeği de yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.