Dır-dir Meghan Markle düğününü gerçekten iptal etmeyi düşünüyor çünkü Prens Harry hala eski kız arkadaşıyla 'vakit geçiriyor' Cressida Bonas ? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinden gelen son iddia, ancak Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

En yeni baskısında Star dedikodu dergisi, eski 'Suits' aktrisinin, Prens Harry’in Mayıs ayında Windsor Kalesi’ndeki kraliyet düğününde eksik olan 'tek unsur' olabileceğini iddia ediyor. Neden? Çıkışa göre, Prens Harry 2012'den 2014'e kadar çıktığı Bonas ile takılırken yakalandı ve sözde 'fiyasko' Markle için 'son damla' olabilir. Daha sonra sözde 'kaynak' denilen bir yayına, 'Tüm bunlarda yeni olan ve dünyanın yükü üzerindeyken her şeyi doğru yapmaya çalışan Meghan için rahatsız edici bir durum.'Magazin dergisinin şüpheli 'saray içerdekileri', Prens Harry'nin Bonas ile 'son karşılaşmasının' Markle'ın Los Angeles'ta ülke dışında 'annesini ziyaret ettiği' sırada gerçekleştiğini iddia ediyor. Ancak, prizin şüpheli 'kaynağı' devam ediyor, Prens Harry 'Cressida ile arkadaşlığını sona erdirmeyi reddediyor' ve 'onu terk etmekten asla kurtulamadı.'

Ama hepsi bu kadar değil. Star ayrıca Kraliçe Elizabeth, torununun modelle yeniden bağlantı kurduğunu öğrendikten sonra Bonas'ı Prens Harry ve Markle'ın kraliyet düğününe 'davet ettiğini' iddia ediyor. Derginin habercisi, 'Meghan, Cressida'nın orada olmamasını tercih eder, ancak davetiyeler çoktan tükendi' diyor. Ve apaçık bir şekilde üretilmiş hikayesini bitirmek için, prizin 'kraliyet kaynağı' nın 'Harry bunun Meghan'ı üzeceğini anlamadı, sevdiği kadını yaralamak için hiçbir şey yapmak istemezdi. En iyi şekilde davranacağına söz verdi ve Meghan bunu kabul etti ... şimdilik. '

Ama Prens Harry'nin düzenli olarak Bonas ile vakit geçirdiğini gösteren hiçbir kanıt yok. Aslında, en son yaklaşık dört ay önce birbirlerini gördükleri bildirildi. Yaygın olarak bildirildiği gibi, Aralık ayında Prens Harry ve Bonas ilahiler söylerken fotoğraflandı Uganda'daki okullar için para toplayan Henry Van Straubenzee Memorial Fund konserinde, ancak o zamandan beri bir arada görülmediler.

Ek olarak, kraliyet düğünü kesinlikle iptal edilme riski taşımıyor. Merakla beklenen etkinlik için hazırlıklar ilerliyor. Prens Harry ve Markle’ın düğün davetiyeleri geçen hafta yaklaşık 600 misafire gönderildi. Daha ne, Prens Harry ve Markle’ın kraliyet düğünü için güvenlik planları yakın zamanda duyuruldu, büyük gün Windsor ve çevresinde sıkı önlemler uygulandı.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Hala derginin hikayesinin doğruluğunu kontrol ediyor ve bir saray kaynağı bize arka planda raporun tamamen 'yanlış' olduğunu söylüyor. Aksine Star Yanıltıcı ve uydurma makalesi Markle, düğünü iptal etmeyi düşünmüyor çünkü Prens Harry Bonas'ı “hala” görüyor. Hepsi yalan ve sürekli büyüyen, uydurma kraliyet hikayelerinden oluşan çöp yığınına eklenebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.