Fotoğraflar kraliyet ailesini birden fazla kez sarstı. Bu hafta bir tabloid, şoke edici bir fotoğrafın olduğunu iddia ediyor Meghan Markle eski kocasıyla Trevor Engelson , gönderildi Prens Harry bir kuyruk dönüşüne. Dedikoducu Polis araştırır.

'Eski Sevgilisiyle Yakalandı!'

Göre Yeni fikir , 'Prens Harry, eşi Meghan Markle'ın samimi bir fotoğrafının ortaya çıkmasıyla sarsıldı ve eski kocası Trevor Engelson . ' Tabloid, Markle ve Engelson'u 'rahat beyaz bir kanepede yan yana uzanırken' tasvir eden fotoğrafı içeriyor. Bir kaynak, magazin gazetesine 'yeniden ortaya çıkan bu fotoğrafın da Markle ile sinirini bozacağını' söylüyor, çünkü ona 'ilk, daha basit evliliğinde kalsaydı hayat nasıl olurdu' diye hatırlattı.Prens Harry 'Meghan'ın Hollywood yaşamlarına ilişkin vizyonuna alışmakta zorlanırken', fotoğraf Markle'a Harry'ye her şeyden önce koçluk yapması gerektiğini hissetmek yerine, daha yaratıcı bir eşitlikle evli olduğunu hatırlatıyor. Prens Harry'nin bu fotoğrafın üzerinde 'kırmızıyı gördüğü' ve ' çok incinirdi 'Markle'ın ne hissettiğini bilseydi. Makale, 'Onu eski sevgilisiyle kanepede fiziksel olarak tutuklamak kadar kötü hissedeceğini' söyleyerek sona eriyor.

Daha Çok 'Şok Edici' Fotoğraf Var

Var bir sürü fotoğraf on yılı aşkın bir süredir bu aynen bunun gibi. Markle ve Engelson yaklaşık sekiz yıldır birlikteydiler, bu yüzden ikisinin birbirine yakın oturan fotoğraflarını bulmak elbette zor değil. Basılan Yeni fikir aynı zamanda oldukça uysal, çünkü ikisi sadece 'rahat bir kanepede uzanıyor.' Prens Harry, Markle gibi, kendisinin eski romantik ortaklarıyla birlikte kolayca erişilebilen birçok fotoğrafına sahip, öyleyse bu neden onu 'sallasın'?

Bu hikayeyi daha da az inandırıcı kılan şey, bu belirli fotoğrafı bulmanın kolay olmamasıdır. Herkese açık profilleri olmayan sosyal medya eleştirmenleri Markle veya Prince Harry nasıl olur da bu eski fotoğraflara ilk etapta kolayca rastlar? Resme erişilebilir, ancak rastgele göreceğiniz bir şey değil. Bu anlatı inanılmaz ve fotoğraf çok uysal, bu yüzden Dedikoducu Polis bu çirkin hikayeyi bozuyor.

Tabloid Hiçbir Şey Bilmiyor

Bu, Markle'ın onun hakkındaki kapak hikayesinde eski bir fotoğrafını kullanan aynı tabloid. Prens Harry'den çıkmak . İkisi hala mutlu bir şekilde evli ve birlikte bir aile kuruyorlar. Ancak o değil tımar Archie başka türlü iddiasına rağmen kraliyet ailesine karşı saçma bir 'intikam' planında taht için.

Joel und Victoria Osteen Kinder

Bu aynı zamanda bir söz veren gazetenin aynısı. özel röportaj Kate Middleton ile, sadece röportaj yazdırmak için hakkında Middleton. Kraliyet ailesiyle ilgili hikayelere güvenilemez. Bu fotoğraf parçasıyla ilgili kayda değer tek şey, Markle'ın daha önce bir kez evlendiğini hatırlatması olabilirdi, ama bu on yıl önceydi. Uzun zamandır hayatına devam ediyor, bu yüzden bu tabloid de olmalı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

zog vorsichtig verlassen Preis ist richtig

Kim Kardashian Boşanma Konusunda 'Heyecanlı', Van Jones ile mi Çıkıyor?

Reese Witherspoon, Kocası Jim Toth'a 'Boşanma Bombası' mı Düşürdü?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.