Vardır Meghan Markle Bir magazin iddiasının kapak hikayesi olarak gözaltına mı alındı? Dedikoducu Polis bu çirkin iddiayı araştırmaya hazır.

war miranda lambert jemals schwanger

'Meghan Baskın!'

En son kapak hikayesinde, Yeni fikir Markle'ın protesto için tutuklandığını, Prens Harry ve kraliyet ailesini şok ve dehşete düşürdüğünü iddia ediyor. Gerçek hikayede, magazin dergisi, Markle'ın '[Black Lives Matter] protestoculara katılmaya ve tutuklanma riskine girmeye istekli olacağını ima ediyor gibi göründüğünü” söyleyerek klasik bir yem ve değiştirme yapıyor. Kapağın 'basıldı' kelimesiyle ima ettiği gibi, 'tutuklama fotoğrafları' vaadi ile ortaya çıkan, ipucu, olur ve risk kelimelerinin son derece belirsiz kullanımı arasında çok büyük bir fark var.Asıl makale, Markle ile ilgili bir röportaj ile Markle'nin devam eden protestoları desteklemek için yaptığı bazı yorumların kısa bir özeti arasında bölünmüş durumda. Makale, Markle ile hiçbir ilgisi olmayan kaynağın 'Kraliçe, Prens Charles ve William'ın bundan memnun olacağını düşünmediğini, ancak yapabilecekleri çok az şey olduğunu' söyleyerek sona eriyor. Kraliyet ailesi Markle'ın sosyal amaçları desteklemesinden neden memnun olmasın? Kraliyet ailesi hakkında hiçbir şey söylemeyen ve biraz anlaşmazlığı körüklemek için gerçekten yarı pişmiş bir yorum.

Tutuklama Uluslararası Haber Olur

Dedikoducu Polis bu tuhaf hikayenin doğru olmadığını güvenle söyleyebilirim. Markle'ın hem Birleşik Devletler'de hem de Birleşik Krallık'ta mikroskop altında yaptığı her şey. Ona ev satın almak haberdi ve onun gelinlik fiyatı tonlarca hikayeye neden oldu. Gerçekten tutuklanıp tutuklanmadığını hayal edebiliyor musunuz? Dünyadaki her bir gazetenin ve web sitesinin ön sayfasında yer alacak ve tek bir tabloide indirgenmeyecektir.

Kapak Bir Yem Ve Anahtardır

Bir kapak yazısı 'içeride şok edici tutuklama resimleri' vaat ediyor. Makale, dalgın görünen bir Prens Harry olan Markle'ın birkaç sıradan fotoğrafını ve Jane Fonda ile George Clooney'nin tutuklanma fotoğraflarını içeriyor. İçeride tutuklama resimleri olduğunu düşünsek de, fotoğraflar Markle'a ait olmadığında bu kelimeleri kapağa koymak son derece ve isteyerek yanıltıcıdır.

Zeichnete Scott hat Kinder

Dedikoducu Polis Bu tabloid, yem ve değiştir kapak hikayelerindeki bariz pratiği nedeniyle baskın yaptı. Geçenlerde bir söz verdi Kate Middleton ile özel röportaj . Hikaye aslında bir röportajdı hakkında Middleton. Verilen sözler Yeni fikir kapak inanılmamalıdır.

Sadece Başka Bir Haksız Meghan Markle Hikayesi

Bu tabloid, Markle haberinde benzersiz değil. Yakın zamanda, Kraliçe Elizabeth'in şahsen Kaliforniya'ya uçmak Markle'ı düzeltmek için. Bu hikayede başka bir yem ve değiştirme vardı, çünkü kapak Kraliçe'nin zaten LA'de olduğunu iddia ederken, makale sadece bir seyahat planladığını söyledi. Her iki durumda da, kraliçe salgın sırasında İngiltere'de kaldığı için hikaye sahteydi.

Magazin gazetesi şunu iddia etti: Prens Harry LA'den kaçıyordu Markle olmadan ve ikisinin boşanmak ikinci bir çocuk sahibi olduktan sonra. Dedikoducu Polis Markle'ı kötü göstermek için tasarlanmış sahte anlatılardan başka bir şey olarak her iki makaleyi de bozdu. Tutuklanmasının bu örtbas hikayesi tam da bu gelenekte ve buna inanılmaması gerekiyor.

Wer ist die Schauspielerin in der staatlichen Farm Werbung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.