Are Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox daha fazla yok? Ateşli yeni çift, bir rapora göre çoktan istifa etti. Dedikoducu Polis bu hikayeyi çürütebilir.

Ve 77. Günde Kelly, Fox'u Dump Ediyor

Göre Temasta , Fox, Kelly ve kendisinin 'aynı ruhun iki yarısı olduğunu' söyledikten sadece birkaç hafta sonra 'terk edildi'. Sözde bir kaynağa göre, 'çok güçlü geliyordu' ve Kelly bunu bitirmek zorunda kaldı. 'Megan, Makineli Tüfek ile hemen evlenmek istedi' ve Kelly hazır değildi. Makale, bunun başka bir şey olduğunu söylüyor yürek burkan an için Jennifer'ın vücudu star.robert schimmel tochter joe rogan

Kanıt? Instagram Fotoğraflarının Eksikliği

Şüpheli bir ihbarcının ötesinde hikayesini kanıtlamak için tabloid, Instagram paylaşımlarının yakınlığını bir ayrılığın kanıtı olarak gösteriyor. Makalede Kelly 'Megan hakkında en son 28 Temmuz'da yayınladı', 'onunla ilgili en son gönderisinin 5 Ağustos olduğu' yazıyor. Kelly, 6 Ağustos'ta kendisiyle Fox'un bir videosunu yayınladı, ancak buradaki en büyük sorun bu değil. Magazin gazetesi, Kelly'nin 28 Temmuz yazısında söylediklerini söylemiyor.

https://www.instagram.com/p/CDMcWC5p_Kt/

spätestens auf keith urban und nicole kidman

Sonsuzluktan bahseden o, Fox değil. Magazin gazetesi gönderisinden alıntı yapamaz ya da kendini çürütür. Dahası, insanların hala birlikte olduklarını kanıtlamak için her gün Instagram'da paylaşım yapmaları gerekmiyor. Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip'in sırf Instagram'da aktif olmadığı için ayrıldığına dair bir haber görmezsiniz.

VMA'larda Onu Aradı

Makineli Tüfek Kelly, geçen hafta “My Bloody Valentine” adlı müzik videosuyla bir MTV video müzik ödülü kazandı. Fox videoda başrolde ve bu yüzden Kelly kabul konuşmasında ona teşekkür etti.

https://www.youtube.com/watch?v=1HRTOIJdwpY&feature=youtu.be

tim mcgraw und glaubenshügel

Kelly’nin coşkusu oldukça tatlı. Özellikle Fox'un fotoğrafını kabulünde son olarak saklıyor. Kasıtlı veya kasıtsız, Fox teşekkür ettiği son kişi ve yakında onunla buluşacağını söylüyor. Açıkça görülüyor ki hala beraberler ve bu tabloid yanlıştı.

Diğer Uydurma Ayrılıklar Temasta

Dedikoducu Polis Bu tabloid, sahte ayrılık söylentileri yüzünden düzenli olarak çürütüyor. İddia etti Ellen Degeneres ve Portia de Rossi de Rossi karısını herkese açık bir şekilde desteklemek için Instagram'a gittiği sırada bölünüyordu. O dedi Felicity Huffman ve William H. Macy Üniversiteye giriş skandalı yüzünden boşanacaklardı, ancak bir yıl sonra hala birlikteler. Son zamanlarda, rapçi arkadaşı Kanye West'in Kim Kardashian tarafından terk edildi Ancak Kardashian, kartlarda boşanmanın olmadığını çok net bir şekilde ortaya koydu.

Fox ve Kelly arasındaki ilişkinin sürmeyecek . 'My Bloody Valentine' işbirlikçilerinin Kelly'nin istediği gibi sonsuza dek süreceğini ancak zaman gösterecek. Kesin olan şey, Kelly'nin Fox'u sadece 77 gün sonra terk etmemiş olması.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.