Dır-dir Meg Ryan İle 'geri tepme' Russell Crowe ? Bir magazin gazetesinde yer alan yeni bir makale, aktrisin Crowe ile olan aşkını yeniden alevlendirdiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Küre Ryan 'küçümsenir' ve John Mellencamp ile ayrılmasının ardından Crowe'un kollarına koşar. Tabloid, eski çiftin 20 yıl önce bıraktıkları yerden devam ettiklerinde ısrar ediyor. Sözde içeriden biri çıkışa 'Meg ve Ryan takılıyor ve patlama yaşıyorlar' dedi. Sözde içeriden kişi şöyle devam ediyor: “Bu toparlanma, John'la işler güneye gittikten sonra Meg'in ihtiyacı olan şeydi. Neyse ki, Russell onu kollarına geri almak için oradaydı ve birbirlerine yeniden aşık oluyorlar. 'Çıkış, Crowe ve Ryan'ın birbirleri için 'tepeden tırnağa' ama ilişkilerinin zamanlamasının 'korkunç' olduğu 'iyi bilinen' bir Hollywood sırrı olduğunu iddia ediyor. Ancak dergi, şarkıcı Jamie Sue Sherrill ile ilişkisi olduğu için Ryan'ın Crowe ile 'takılmasının' Mellencamp'ın 'daha az umursayamayacağını' iddia ettiğini söylüyor. Başka bir kabataslak içeriden biri, 'Meg onu kıskandırmaya çalışıyorsa, bu konuda yanlış yola giriyor, çünkü o iyi ve gerçekten kontrol edildi ve başka birine aşık,' dedi. Yayın, daha sonra 'kaynakların' Ryan ve Crowe’un 'yeniden alevlenen ilişkisinin' mesafeye gideceğini öngörmediğini iddia ediyor.

'Gerçek şu ki, bu daha önce olduğu gibi muhtemelen sönecek. Umarım bu sefer kimsenin canı yanmaz ve 20 yıl önce yaşanan tüm drama olmadan işleri hafif ve rahat tutabilirler ”diye ekliyor içeriden biri. Ryan ve Crowe'un 1999'da kısa bir kaçış yaşadığı doğru olsa da, ikisi bir araya gelmiyor. Dedikoducu Polis birkaç hafta önce aynı hikayeyi düzelttiğinizde Yeni fikir iddia edilen Ryan ve Crowe yeniden bir araya geliyorlardı Ancak, hikayenin doğru olmadığını bize garanti eden Ryan temsilcisi ile konuştuk.

Birkaç hafta içinde herhangi bir şeyin değiştiğinden şüpheliyiz. The Küre aynı hikayeyi geri dönüştürmek ve temelsiz bilgileri kullanmaktır. Yine de, bu sahte hikayeyi çürütüyoruz. Dahası, bu ilk kez olmayacaktı. Küre Ryan hakkındaki iddialarıyla dışlandı. Geçen ay, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Mellencamp, Sherrill ile evleniyor ve Ryan'ı düğünden men ediyordu. . Geçen yıl Küre yanlış belirtilmiş Ryan, başarısız bir burun ameliyatı yüzünden düğününü Mellencamp'a iptal ediyordu. . Dedikoducu Polis Tam da bu son uzun hikayeyi göz ardı ettiğimiz gibi, o sırada yanlış hikayeleri de reddetti. .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.