Meg Ryan yeni bir tabloid haberine rağmen “para sıkıntısı” YOKTUR. Dedikoducu Polis yalnızca hatalı hikayeyi çürütebilir.

'Miserable Meg’s Money Woes' ​​dergisinin yeni sayısında bir manşet okuyor Star . Dergiye göre, oyuncu 'korkunç mali durumu nedeniyle New York'ta uykusuz.' Özellikle iddia edildiği gibi, 'Amerika’nın eski sevgilisi, ayakta kalabilmek için sevdiği 10 milyon dolarlık SoHo çatı katını satmak zorunda kalıyor.'Sözde 'arkadaş' olarak adlandırılan bir çıkış, 'Meg'in çaresizce nakit infüzyonuna ihtiyacı var. Oyunculuk teklifleri eskisi gibi gelmiyor ve Hollywood yöneticileri diva ünü ve tuhaf plastik cerrahi yüzünden kapatılıyor. Meg’in yaşadığı birikimler kuruyor. ' Yayın hikayesini 'Postası var ... ve hepsi faturalar!' Diyerek bitiriyor.

Fakat Star söylediğinde yanlıştı Ryan 'beş parasızdı' 2015'te ve şu anda hala yanlış. Ryan, Şubat ayında bildirildiği gibi gerçekten de çatı katını satıyor, ancak bunun paraya ihtiyaç duymakla ve bir tutku projesi üzerinde çalışmakla hiçbir ilgisi yok.

Ryan’ın GERÇEK bir arkadaşı münhasıran Dedikoducu Polis , “Meg, bir yan ilgi alanı olarak mülkler satın alır, tadilat yapar, bunlarda bir süre yaşar ve sonra satar, yalnızca yeniden yapmak için başka bir mülk satın alır. Bu onun tutkusu. ' Evini Martha's Vineyard'da tutarken, bize 'New York'ta satın almak ve yenilemek için yeni bir proje arıyor' söylendi.

Kusursuz iletişim notlarımız, “Bunu son 10 yılda birkaç kez yaptı. Ellen DeGeneres gibi bir yüzgeç olduğunu söyleyemem ama bir süre yaşamak istediği bir evi yenilemeyi çok seviyor ve sonra o mülke istediğini yaptığını hissettiğinde sadece satıyor başka bir tane satın almak için. '

Burada gerçekten olanların hepsi bu ve Dedikoducu Polis ayrıca magazin gazetesinin bu hikayeyi çok yanlış anlamasının 'biraz komik' olduğu söylendi. Ama o zamandan beri Star Ryan üzerinde defalarca hatalı hit parçalar yayınladı, bu da biraz iğrenç ve utanç verici.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.