Matthew Perry için 'küçümsendikten' sonra incinmiş Batı kanadı özel birleşme bölümü, bu hafta bir tabloid raporu. The Arkadaşlar Aktör, yeniden bir araya gelme davetini alamayınca şaşırmış ve sersemlemişti. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve konuyu açıklığa kavuşturan bazı ek gerçekler var.

Phoebe Gates Bill Gates Tochter

The Küre Bu hafta Matthew Perry'nin özel birleşme bölümünden ayrıldıktan sonra 'ezildiğini' ve 'işkence gördüğünü' bildirdi. Batı kanadı . 2002 ve 2003 yılları arasında dizide konuk oyuncu olan aktör, Aaron Sorkin dramasındaki rolü için art arda iki Emmy'ye aday gösterildi, bu yüzden çıkış ve doğrulanmamış kaynaklar, Perry onun bir shoo- olacağını düşündüğünü iddia ediyor. yeniden birleşme için.https://www.instagram.com/p/B9qaA1LpWuL/

Perry 'Dışarıda mı Kaldı?'

Tabloid’in sözde 'içeriden' olarak adlandırılan 'içeriden' denen gazeteci, 'Tüm aktörlerin rollerini yeniden canlandırdığı ve Matthew’un idolü Aaron Sorkin’in yazdığı yeni materyallerle şovun gerçek bir bölümünü gerçekten yeniden yarattıkları için sokulmak acı veriyor,' diye ısrar ediyor. Dergi daha sonra söz konusu bölümün aslında şovun orijinal bölümü olduğunu ve Perry’nin popüler siyasi dramdaki konuk konuşmasından üç yıl önce geldiğine dikkat çeker.

Her şeye rağmen, kaynak Perry'nin 'küçümseme' yüzünden özellikle incindiğini iddia ediyor çünkü ' Batı kanadı kalbinde gerçekten özel bir yeri var. Üst üste iki Emmy ödülüne aday gösterildi, ki bu on yıl boyunca kazandığı sayısından daha fazlasıdır. Arkadaşlar . ' Çıkış daha sonra, Perry’nin zor zamanının kanıtı olarak ve aktörün bu işi yapmak için neden bu kadar çaresiz kaldığının kanıtı olarak Perry’nin alkolizm ve ağrı kesici bağımlılığıyla ilgili önceki mücadelelerine dalıyor.

jennifer aniston und jason sudeikis
Batı Kanadı

(NBC)

Sonuç olarak, ihbarcı melodramatik bir şekilde mızmızlandı, 'Onu dahil etmenin bir yolunu bulamamaları bir serseri, çünkü gösteriye büyük bir katkıda bulunuyordu ve hâlâ kendini adamış bir hayranıydı.' Dürüst olmak gerekirse, bu kulağa çok saçma geliyor. Dedikoducu Polis .

Matthew Perry'nin Dahil Edilmemesinin Gerçek Nedeni

Dizinin müdavimleri Rob Lowe, Dulé Hill, Allison Janney, Janel Moloney, Richard Schiff, Bradley Whitford ve Martin Sheen'in özel bölüme katılması bekleniyor, bu da her biri 80'den fazla bölümde yer aldığı için mantıklı. Perry’nin Batı kanadı run, karşılaştırıldığında sadece üç bölümdü. Bu bakımdan, şovda üç bölümlük bir konuk filmi olan Christian Slater'ın da dışarıda bırakıldığı için aynı şekilde üzülmemesi gerekir mi?

John Travolta und Olivia Newton John heirateten
Batı Kanadı

(NBC)

Slam Perry'ye Sadece Bir Bahane

2017'den beri herhangi bir televizyon programında veya filmde yer almayan Matthew Perry, dizide görünmeden muhtemelen gayet iyi durumda ve bu çıkış davetli olmamasına inandığı gibi yıkılmış olması pek olası görünmüyor. üç kez göründüğü bir gösteri için yeniden bir araya geldi. Büyük olasılıkla, bu tabloid muhtemelen bu hikayeyi Perry’nin önceki bağımlılıkları hakkında endişeli gibi görünen ama aslında oldukça küçümseyici bir şekilde konuşmanın ham yumruklu bir yolu olarak yazmıştır.

The Küre Okurlarını Matthew Perry’nin bağımlılık savaşının durumu hakkında korkutmasıyla rezil. Çıkış bir zamanlar bunu bildirdi Perry'nin arkadaşları arabadan düştüğünden korkuyordu ve yakında ölecekti. Dedikoducu Polis bu iddianın gülünç derecede yanlış olduğunu buldu. Bundan önce, saygın olmayan tabloid iddia etti Jennifer Aniston, Arkadaşlar birlikte yıldızlar Perry'ye müdahale etmek için. Yine, bu haber kesinlikle yanlıştı. Bu tabloid'in Perry'ye ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok ama bunu asla kabul etmeyecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.