Yaptı Matthew McConaughey Wall Street'te kariyer yapma konusunda 'takıntılı' mı? Geçen yıl bir tabloid, aktörün borsa ile meşgul olduğu için Hollywood'dan ayrıldığını iddia etti. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi bozdu. Geriye dönüp bakıldığında, derginin sahte anlatıyı destekleyecek gerçek bir kanıt olmadan çöp yarattığı görülüyor.

Matthew McConaughey Hollywood'u Geride mi Bıraktı?

365 gün önce, bulvar gazetesinin, KB, isimsiz ve anonim bir kaynaktan alıntı yaptığını iddia etti McConaughey borsacı olmak istedi . Oyuncu, biyografik filmde eksantrik Mark Hanna'yı canlandırdı. Para Avcısı ve dergi, McConaughey'in tıpkı karakteri gibi olmakla tüketildiğini, 'dünyanın neresinde olursa olsun günün veya gecenin herhangi bir saatinde danışmanlarıyla altı saatlik telefon konferansları' düzenlediği noktaya kadar tüketildiğini iddia etti.McConaughey'nin borsacı olarak kariyerine o kadar 'saplantılı' olduğunu iddia eden kabataslak bir ihbarcı, karısı Camila Alves'i bile çılgına çevirdi. Sözde içeriden biri, Alves'in oyuncunun 'altı saatlik toplantılarından' rahatsız olduğunu ve uyanık olduğu her anı yatırımlarının üzerine dökerek ve eğilimleri analiz ederek geçirdiğini iddia etti. ' Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi araştırmış ve son derece yanlış olduğunu tespit etmişti.

Oyuncu, filmde olağanüstü bir iş çıkardı, ancak ticarete girmek için soğuk hindiyi oynamayı bırakmadığı belliydi. Martin Scorsese filmi 2013'te çıktı ve o zamandan beri McConaughey birkaç filmde daha rol almaya devam etti. Ayrıca o sırada hikayeyi reddeden aktörün yakınında daha güvenilir bir kaynakla konuştuk.

Magazin dergileri Matthew Hakkını Yanlış Anlamaya Devam Ediyor

Magazin dergilerinin sık sık uydurduğu bilindiğine dikkat edilmelidir. aktör hakkında güvenilmez hikayeler . Son günlerde, Dedikoducu Polis yanlış bir hikayeyi düzeltti National Enquirer iddia etmek için McCouanghey bir sonraki ev sahibi olacaktı. Jeopardy . Yanlış hikaye, aktörün Teksaslı bir yaşlı yaşam merkezinde bir tombala gecesi düzenlediği görüldükten sonra gösteriyi devralmak için izlendiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Hikayeyi, fikir güzel olsa da 'doğru olmadığını' belirten bir aktör için yayınladı.

Hatta magazin dergileri oyuncunun evliliğine bir darbe indirmeye bile çalıştılar. Üç ay önce Küre iddia ettiğimiz için tarafımızdan reddedildi McConaughey bir hava akımında yaşıyordu ailesi dışında. Gülünç hikaye, oyuncunun 'özgürlüğünü' özlediğini ve 'istediği her şeyi yapabileceği' günleri aktarmaya çalıştı. Dedikoducu Polis o zamanki gülünç hikayeyi düzeltti.

Keith Urban Nicole Kidman getrennt

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.