Vardır Matthew McConaughey Airstream karavanda yaşamak için ailesini terk mi etti? Bu hikaye, bu hafta bir gazetede yayınlanıyor. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir.

Warum ist Whoopi heute nicht in Sicht?

Göre Küre , Dallas Alıcı Kulübü aktör, lüks bir karavan römorkunda eşi Camila Alves ve üç çocuğundan ayrı bir hayat yaşıyor. Sözde içeriden biri, 'Matt istediği her şeyi yapabileceği eski güzel günleri özlüyor' diyor. 'Evden uzaktaki seyyar evi, ona hala kontrolün elinde olduğu yanılsamasını veriyor.' Kaynak ekliyor, 'O buna ayrı hayatlar yaşamak demiyor, ama olan bu.'Bununla birlikte, makalenin yarısına gelindiğinde, tabloid hikayesini daha az aşırı bir dil kullanacak şekilde değiştiriyor. Kaynak, Matthew McConaughey, biraz 'ben' zamanına ihtiyaç duyduğunda 'Hava Akımına geri çekiliyor', diyor ve 'Camila kırbacı kırıyor ve sıkı bir gemiyi yönetiyor' diyor. Airstream hayatına rağmen, şüpheli içeriden ekliyor, hala 'sadık bir koca ve baba olmak için zaman buluyor.' Kaynak, 'ama aynı zamanda evcilleştirilmeyecek bağımsız bir galibiyet serisi de var ve Airstream'i genellikle tek başına yol gezilerine götürüyor' diyerek bitiriyor.

Magazin hikayelerinde sıklıkla olduğu gibi, makale ilerledikçe yavaş yavaş sulandırılan güçlü bir duruşla başlıyor. Sonunda, tüm makalenin size anlatmaya çalıştığı gibi görünüyor ki Matthew McConaughey bir Airstream'e sahip ve yolculuklardan hoşlanıyor ve bu konuya bakarak öğrenebileceğiniz çok şey var. Instagram sayfası . Bu, McConaughey'in ailesinden 'ayrı bir hayat yaşadığı' yönündeki ilk iddiadan tamamen farklıdır.

Bu iddia hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan ancak bize bunun doğru olmadığını söyleyen oyuncuya yakın bir kaynağa ulaştı. Matthew McConaughey ve Camila Alves, sırf yol gezilerine çıkmayı sevdiği için ayrı hayatlar yaşamıyorlar. Aslında eşler ve çocukları birlikte çok zaman geçirdik koronavirüs salgınının ortasında.

Unutulmamalıdır ki Küre sadece 'ayrı hayatlar' anlatısını çekmeyi seviyor. Dedikoducu Polis güvenilmez tabloid'den bu konuyla ilgili epeyce sahte hikayeyi çürüttü. Geçen ay, çıkış yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Tom Selleck, karısı Jillie Mack'ten ayrı bir hayat yaşıyordu. ve malikanelerindeki küçük bir av köşküne taşınmıştı. Ondan önce öyleydi Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Ocak ayında. Son zamanlarda, tabloid de yanlış bir şekilde şunu öne sürdü: Kate Middleton, Prens William'dan ayrılmıştı . Yayının, bu çiftlerin çoğunun mutlu ve başarılı olduğunu kabul etmektense, müstehcen drama öyküleri uydurmayı tercih edeceği aşikâr.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.