Şimdiye kadarki en beklenmedik haberde, ortaya çıkıyor ki İnsan Flavourtown'un saygın belediye başkanı, yakışıklı aktör ile tam bir kanka Matthew McConaughey , o 'Tamam, tamam, tamam' şöhreti. Neredeyse yirmi yıllık dostlukları, Fieri’nin popüler Food Network realite şovu sayesinde başladı. Diners, Drive-In ve Dalışlar . McConaughey çok bağımlıydı gösteride Flavortown'a biraz daha yaklaşmak için Fieri'ye ulaştı.

Matthew McConaughey geçen yılın Mayıs ayında Food Network yıldızının Hollywood Walk of Fame töreninde Guy Fieri onuruna bir konuşma yaptığında insanlar biraz şaşırmış ve kafaları karışmıştı. McConaughey teslim edildi heyecan verici ve iç açıcı bir konuşma 15 yılı aşkın arkadaşını tüm sıkı çalışmasından dolayı tebrik ederek, 'Her zaman sendin ve bu kolay değil' diyerek, 'Yıldızınızı Hollywood Şöhret Kaldırımı'na aldığınız için tebrikler, erkek kardeş.' McConaughey'in konuştuğu duygu derinliği, özellikle erkeklerin ilk etapta nasıl arkadaş oldukları düşünüldüğünde, inanılmaz derecede dokunaklıydı.McConaughey, “On beş yıl kadar önce bir Airstream'de yaşıyordum, Amerika'da seyahat ediyordum” dedi. Yolda başıboş bir yaşam tarzı yaşarken, Lincoln Avukat aktör geldi Lokantalar, Arabalar ve Sürücüler , kısa süre sonra McConaughey’in en sevdiği dizi oldu. Gösteriyi o kadar çok sevdi ki, uydusu yayını alabilmek için kasıtlı olarak 'güneyde açık gökyüzü' olan yerleri arardı.

Sonunda sadece şovu izlemek McConaughey için yeterli olmadı. Flavortown Belediye Başkanı ile tanışması gerekiyordu. 'Yolda bir gün ev sahibi Guy Fieri'nin numarasını aldım ve onu aradım ve' Dinle, merhaba dostum, ben Matthew McConaughey 'diyorum.'

Fieri, McConaughey'e nerede dışarıda yemek yiyeceğine dair ipuçları verdi ve aktör Los Angeles'a döndüğünde, ikisi nihayet yüz yüze buluşma şansı buldu. “Çok yemek pişirdik. Biz bir sürü yemek yedik. Çok fazla içki içtik. Hayat hakkında konuştuk ve kim olduğunuza karşı otantik olmaktan bahsettik ve bu seninle tanıştığım gece Guy Fieri, ”diye hatırladı McConaughey. Şimdi apaçık görünüyor ki, en iyi rahat tavırlarıyla tanınan iki ünlü, ünlü bir şekilde anlaşacaklar. Hayatta kesinlikle farklı yollar seçmiş olsalar da, Fieri ve McConaughey'nin birbirlerine yollarını bulmaları kısmet gibi geliyor. İki ruh hiç bu kadar uyumlu olmamıştı.

ist Joel Osteen geschieden

Bir Airstream'de Matthew McConaughey'den bahsetmişken, Dedikoducu Polis geçenlerde tuhaf bir hikayeyi çürüttü Küre iddia etmek Dallas Alıcı Kulübü yıldız Ailesinden uzaklaşmak için bir Airstream karavanında yaşamak . Oyuncuya yakın bir kaynak söylentileri yalanladı. Benzer şekilde, McConaughey’in kampından bir kaynak, oyuncunun parti yapmak ve içmek kontrolden çıkıyordu . Hikayede hiçbir gerçek yoktu.